Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yeni XSR900 2022

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-09 SP

Birkaç eksi yönü olsa da ben tasarıma bayıldım. MT-09 ucubesinden sonra gözüm gönlüm açıldı. Fiyat tahminim 165-175 bin arası.

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/pr...e/xsr900-2022/
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    fazil bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    2021 in en güzel motoru derim açık ara.bi tek arka seleye takıldım.detaylar falan inanılmaz olmuş.geçen hafta yamahaya gidip mt09 baktım resimdekilerden baya baya farklı,sövdüğüm motora resmen aşık oldum.zam gelmeseydi ciddi düşünüyordum nardo gri ve sp veriyon çok güzel.bu resimlerde böyleyse gerçeğini tahmin bile edemiyorum.bizde zor satar zenginlere hitap eder anca.avrupada ve dünyada full satıcaktır eminim.kawasaki çok geleneksel eski kalmış bunun yanında ama retro havasını daha iyi veriyor.yamaha yine gençlere oynarken z900rs daha büyüklere oynamış.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2021 in en güzel motoru derim açık ara.bi tek arka seleye takıldım.detaylar falan inanılmaz olmuş.geçen hafta yamahaya gidip mt09 baktım resimdekilerden baya baya farklı,sövdüğüm motora resmen aşık oldum.zam gelmeseydi ciddi düşünüyordum nardo gri ve sp veriyon çok güzel.bu resimlerde böyleyse gerçeğini tahmin bile edemiyorum.bizde zor satar zenginlere hitap eder anca.avrupada ve dünyada full satıcaktır eminim.kawasaki çok geleneksel eski kalmış bunun yanında ama retro havasını daha iyi veriyor.yamaha yine gençlere oynarken z900rs daha büyüklere oynamış.
    Amator oldugundan seni sevmem ama sele konusunda cok haklisin.Hatta yemin ediyorum bu nasil boktan bir sele tasarimidir diyecektim ama guvenip soyleyemedim.

Sonra dersiniz ne var olm mis gibi sele iste falan..

Bu motordan yuvarlak farini fotoshopla silin.geriye retro ne kaliyor soyleyin.

Yuvarlak fari bile yaramaz ya neyse.
    potasyum bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Hırbo haklı, eski sarı siyah xsr retro duruyordu en azından. Bu mt09'a yuvarlak far takıp satalım olmuş. Retro aşığı biri olarak bizimle diyilsin Yamaha.
    espresso bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Eski Xsr700 Sarı Renk ( Depoda sarı şerit ) dışında Xsr pek bu oyuna dahil olamıyor gibi, gerçi askerî yeşil kıvamında bir renk vardı o da güzeldi .. ama bu, ne bileyim kaza yapmış da sağdan soldan anca bu kadar toplanabilmiş gibi, gözlerim ile beynim arasında elektrik akımı problemi yaşatan bir eğrilik büğrülük var ..

Şahsi fikrim, beğenenler kusura bakmasın.
    Kerem34_ bunu beğendi.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Fazer gibi duruyor.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski Xsr700 Sarı Renk ( Depoda sarı şerit ) dışında Xsr pek bu oyuna dahil olamıyor gibi, gerçi askerî yeşil kıvamında bir renk vardı o da güzeldi .. ama bu, ne bileyim kaza yapmış da sağdan soldan anca bu kadar toplanabilmiş gibi, gözlerim ile beynim arasında elektrik akımı problemi yaşatan bir eğrilik büğrülük var ..

Şahsi fikrim, beğenenler kusura bakmasın.
    Aynen, bende de super sport ile kaza sonrası grenaj parası vermemek için proje motoru yapmışlar da ortaya bu çıkmış havası uyandırdı
    Gökhan_Aygün, espresso ve Osm@n bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski kasası daha derli toplu daha güzeldi sanki.Retro tasarım konusunda kardeşi XSR 700 herzaman bir adım önde olmuştu zaten.Özellikle fırçalanmış alüminyum efektli gri rengi hoşuma gidiyor.
    espresso bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Sele tasarimi,koltukçu haydar ustadan.

Ama hakkini vermek lazim,jawa selesi ayarinda.tamam mono kapak gibi butunluk saglasin diye dizayn edilmis ama yanlara form verilse daha iyi olurdu.
    espresso bunu beğendi.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    İstediğini yapsın yanındaki RD500 etmez...

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bir arkadaş 2017 2020 çıkışlı 2022 ye kadar garantisi varmış 100bine satıyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43979688/detay

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    sanayıde toplanmış eskı kasa fazer e bakıyorum sankı o kadar para verıp kapıya bağlamam bu ucubeyi asla satmaz türkiyede iddasına bile girerim 09 çok daha yakısıklı bundan o paralara ne motorlar var tutmaz o iş

Motosikleti
    ......
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş 2017 2020 çıkışlı 2022 ye kadar garantisi varmış 100bine satıyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43979688/detay
    900cc makina da sirf motora uyumlu retro hava olsun diye yarim kask kullanmak nasil bir iştir,yakin zamanda bunun 700 olanini gormuştum yanimdan ortalama 150-160km/h ile gecti,kafa da bu tarz kask vardi.

Hee sıtarbaksa kahve icmeye giderken takilabilir ama otobanda takmak nedir,ulan adamin sümüğu donar.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    900cc makina da sirf motora uyumlu retro hava olsun diye yarim kask kullanmak nasil bir iştir,yakin zamanda bunun 700 olanini gormuştum yanimdan ortalama 150-160km/h ile gecti,kafa da bu tarz kask vardi.

Hee sıtarbaksa kahve icmeye giderken takilabilir ama otobanda takmak nedir,ulan adamin sümüğu donar.
    sıtarbaksa kahve içmeye bile gitmem öyle kask ile.
    ki ben 250cc scooter kullanıyorum, sangi GS sürüyormuş gibi giyiniyorum ne olur ne olmaz diye.
    levend84 bunu beğendi.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)

150-160 km de alttan giren rüzgarla kask havalanır diye tahmin ediyorum, full face kaskta bile bazen ters bir rüzgarda yukarı kayabiliyor.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150-160 km de alttan giren rüzgarla kask havalanır diye tahmin ediyorum, full face kaskta bile bazen ters bir rüzgarda yukarı kayabiliyor.
    Öyle bir oynama varsa kafaya uygun değil ve/veya bağı yeterince sıkı değil anlamına gelir. Tehlikeli, kaza anında da oynar o zaman, kaskın faydası çok azalmış olur.
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle bir oynama varsa kafaya uygun değil ve/veya bağı yeterince sıkı değil anlamına gelir. Tehlikeli, kaza anında da oynar o zaman, kaskın faydası çok azalmış olur.
    Abi ls2,mt,ayarinda ki openface kasklarda oynama olabilir,istedigi kadar bedeni tam olsun,

Ama arai,shoe gibi markalarin openface leri 400-700 usd arasinda,bu markalarda alttan giren hava haricinde oynama,sallanma olmaz diye dusunuyorum.

Italyan fernando abimiz roma sokaklarin da kafada arai altinda vespa ile şehir turu atar..ama otobana cikip gazlamaz diye tahmin ediyorum.

Hee,olayin kaza ve çenede ki hasar oranina hiç girmiyorum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Abi ls2,mt,ayarinda ki openface kasklarda oynama olabilir,istedigi kadar bedeni tam olsun,

Ama arai,shoe gibi markalarin openface leri 400-700 usd arasinda,bu markalarda alttan giren hava haricinde oynama,sallanma olmaz diye dusunuyorum.

Italyan fernando abimiz roma sokaklarin da kafada arai altinda vespa ile şehir turu atar..ama otobana cikip gazlamaz diye tahmin ediyorum.

Hee,olayin kaza ve çenede ki hasar oranina hiç girmiyorum.
    ShipShaq full face'te de olabiliyor diye yazmıştı, aslında ona refere ettim. Sanırım jet kaskı sadece taşrada 50cc falan kullanırken giyebilirim, full face hariç olanlar bana kask gibi gelmiyor.
    espresso bunu beğendi.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafama cuk diye oturuyor aslında, sağa sola kayma yok sıkı kask (Qwest). Muhtemelen bağıyla alakalı o zaman. Gerçi öyle abartı bir kayma yok milimetrik oluyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)