Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YDS'yi iyi bilirdik : )

Motovento
    REKLAM ALANI
    patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    2015 yılında askerde 10 ay boyunca gabar dağında kullandım hala kullanıyorum,yakupoğulları deri sanayi eskiden iyidi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Simsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok şaşkınım fotoğraftaki ürünün aynısı ayağımda, ben bunu 2016'da almıştım, sayısız yağmur, çamur zor şartlar gördü. Tüm gün ayağımda kaldığı da çok oldu. Ufak çaplı 2-3 kazası bile var. Kasislerin kenarından geçerken kaldırım mantarlarına vurmalarımın izi hariç en ufak bir deforme yok. İlk günkü gibi diyebilirim, herkese de öneriyorum. Bu bot nasıl oldu da böyle oldu çok ilginç.
    Dip not : YDS 'nin bu tavrınıda hiç yakıştıramadım. Demek ki sandığımız kadar büyük değilmiş.
    espresso bunu beğendi.

Hummer jack bot aldım hemen çatladı ayakkabı imalatında çalıştım bozuk makina lar ve hızlı çalıştırmalar dünyanın her yerinde böyle diğer sağlıksız nedenlerde vardı aldığın hiç bir şeyden çok bir şey bekleme

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Tüketici Hakem Heyetine başvurmaya karar verdim. Yalnız fiş/fatura tarihi numarası gibi bilgiler istiyor.
    Daha önce fiş veya fatura olmadan başvuran veya bu konuda bilgisi olan var mıdır?

Farazi bilgilerle formu doldurabilirim ama işe yarar mı kısmını bilemedim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)