Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dji Action 2 çıktı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Modüler yapısı güzel. Sadece lensin bulunduğu kısmı takmak yeterli olacağı için, kask bağlantısı konusunda daha rahat bir kullanım sunacak.
    Ama beraberinde pil ömrü ile ilgili bir sıkıntı var tabii.
    Aksiyon çekmek için tamam ama, vlog veya yol videosu tarzı şeyler için pil konusu sıkıntılı olabilir.
    Bir de Çinliler en azından bize göre ucuz değiller artık.

Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    edens zero da bcuberlere özenmişler

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bir de işin mikrofon kısmı var :D onu ne yaptılar acaca ben fiziki bir giriş göremedim

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Aslinda direkt kablodan besleme aparatı yapsalar uzun süreli çekimler için çok güzel olur. Küçük olması kask kamerası olarak bir avantaj. Ama o tek modül haliyle çok uzun çekebileceğini zannetmiyorum.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de işin mikrofon kısmı var :D onu ne yaptılar acaca ben fiziki bir giriş göremedim
    Dahili 1 adet mikrofonu var. Harici mikrofon bağlamak için, ilave modülü bağlaman gerekiyor. (İlave modülün de dahili 3 mikrofonu var ayrıca)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda direkt kablodan besleme aparatı yapsalar uzun süreli çekimler için çok güzel olur. Küçük olması kask kamerası olarak bir avantaj. Ama o tek modül haliyle çok uzun çekebileceğini zannetmiyorum.
    70dk demişler tek haline. 45dk. bile yeter çoğu zaman.
    Sürekli çekim için ilave modül şart. (3 saate kadar)

Motosikleti
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dahili 1 adet mikrofonu var. Harici mikrofon bağlamak için, ilave modülü bağlaman gerekiyor. (İlave modülün de dahili 3 mikrofonu var ayrıca)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

70dk demişler tek haline. 45dk. bile yeter çoğu zaman.
    Sürekli çekim için ilave modül şart. (3 saate kadar)
    yine gereksiz aparat kitlemişler bütün modülerlik ufak olmasının verdiği kazancı çöpe atmışlar çok mu zor 3,5 mm jak girişini dahili yapmak ille iteleyecek çakacaklar ekstra aparatı , sırf bu gereksiz ıvır zıvırlardan hero 4 black e geri döndüm ne kadar az aparat o kadar iyi.

Kaskta takılıyken diğer türlü önce ağırlık sonra aerodinamikte eksi olarak geri dönüşü oluyor
    -Black- bunu beğendi.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben EkenH9 u direk kablo ile motordaki usb ye bağlıyorum.Sürekli çekiyor.Biraz eğrelti duruyor tabi.90 dereceli bir usb şarj kablosu alıp ceketin iç cebine bir powerbank koyup öyle kullanmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine gereksiz aparat kitlemişler bütün modülerlik ufak olmasının verdiği kazancı çöpe atmışlar çok mu zor 3,5 mm jak girişini dahili yapmak ille iteleyecek çakacaklar ekstra aparatı , sırf bu gereksiz ıvır zıvırlardan hero 4 black e geri döndüm ne kadar az aparat o kadar iyi.

Kaskta takılıyken diğer türlü önce ağırlık sonra aerodinamikte eksi olarak geri dönüşü oluyor
    Araştırırken bir de kablosuz mikrofona denk geldim. Dji kendi üretmiş, direkt bağlantı sağlıyor. 1.000 lira civarı.
    En azından gopro gibi çıkıntı yapmayan bir çözüm.

berk_cglr ve KırmızıGrom bunu beğendiler.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Araştırırken bir de kablosuz mikrofona denk geldim. Dji kendi üretmiş, direkt bağlantı sağlıyor. 1.000 lira civarı.
    güzel bir parça olmuş kablosuz olması artı gopro gibi saçma sapan gizleyecek yer aranmaz ya da media mode gibi takında büyük olan kamera iyice devasal olmaz kaskın arkasına takılabilir
    -Black- bunu beğendi.

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv

https://www.karfoshop.com/Uploads/Ur...ter-24-a25.jpg
    Direkt bağlanmıyor galiba. Bu resimden anladığım kadarıyla ikinci modüle, ekstradan bir alıcı takmak gerekiyor. Eğer böyleyse biraz çirkin olmuş. Direkt kamera modülüne bağlanabilse güzel olur.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Özellikle bu tür ürülerde youtube inceleme videosu diye aradığınızda; malın birinin çıkıp kitapçıkta yazan özelliklerini öve öve bitiremediği saçmalık içeren şeylere denk geliyorsunuz.
    bunda da öyle yok bilmem kaç fps çekiyor bilmem ne kadar alıyor.
    abicim ben buna 7 bin tl ye yakın para verecem şu özelliği var mı?
    veya bu özelliği ne kadar etkili diye anlatan yok.
    dji dron alacağım zaman aynısı başıma geldi milyon tane video izledim hepsi aynı muhabbet yok şyle geliyor yok içinde bu çıkıyor.
    hepsinin yorum kısmına soruyu soruyorum "yahu bu dron takibi kaç km hızda yapyor? takip ederken rakım değişiminde ne yapıyor? hepsi aynı gerzekçe cevabı yazıyor denemedik. ama çekim modları güzel.
    ulen ben motosiklet sürüyorum bu makina nasıl takip ediyor net söylesenize.
    Belli parasını almış hiç kullanmamış.
    uzun kullanım tecrübe videosu diye bişeye denk geldim. adam 1.5 sene boyunca hiç takip modunu test etmemiş. sadece ormanda yürürken takip ettirmiş.

gittim bir sürü para verip aldım dronun takipmodu hiç bir halta yaramıyor.
    Dağ çıkarken sabit kaldığından siz yükselirken o alçakta kalıyor
    hele takip esnasında objelerden kaçma özelliği hiç bir işe yaramıyor siz yürürken önüne dal geliyor mal gibi kalıyor.
    onu geçtim dron 58 km hız yapar diyor kitapçıkta 25 km hızı geçince takibi bırakıyor.
    yani birikletle bile sizi takip etmiyor.
    dünyanın parasını verdim ucuz oyuncak çıktı.
    şimdi bunda da hiç bir kullanım özelliği belli değil kaç gündür videolara bakıyorum hep aynı gerizekalı muhabbet.
    ulen ben 7 bin tl verip üzerine en az 5 bin tl lik akesuar mı alacam doğru düzgü kullanmak için.
    berk_cglr ve Osm@n bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    https://www.karfoshop.com/dji-wirele...ne-transmitter

Bu adreste receiver ile birlikte kullanılır vb ibare görmediğim için direkt bağlantı gibi geldi. Yanılıyor da olabilirim. Denk gelirsem güncelleme yaparım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

Direkt bağlanmıyor galiba. Bu resimden anladığım kadarıyla ikinci modüle, ekstradan bir alıcı takmak gerekiyor. Eğer böyleyse biraz çirkin olmuş. Direkt kamera modülüne bağlanabilse güzel olur.

https://i.hizliresim.com/jsgg6fb.jpg
    Paylaştığınız resim daha çok ikili setin kullanımı gibi sanki. (Çift mikrofonlu olan bir seti de var.) Ama dediğim gibi net bir bilgim yok.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    şurada güzel bir videoya denk geldim incelemeleri izlerken hem mikrofon hem de genel olarka bahsettiği açıkcası kullanışlı olmayan bir cihaz olmuş benim için ekstra ekran ya da battery pack olmadan hem hafıza arttırılmıyor 22 gb kendisinin ki hem de batarya sınırlı ve mikrofon takmak istenirse bu zımbırtısız olmuyor e o zaman ufak olmasının ne anlamı kaldı yine aynı yere geldi konu çok param olsa denemeye alırım ama yine 5 6 bin tl civarı gelir muhtemelen o zaman tercihim büyükte olsa go prodan yana olur ne kadar çekimi iyi de olsa eksileri ağır basıyor

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hero 8-9 veya hero 10 fiyatına çıkarsa gider gopro alırım. aksiyon kamerasında modül nedir abi. bu cihazlar hareket için tasarlanmış zaten herhangi bir çarpmada v.s tek parça olan kameralara nazaran daha dayanıksız olur ki üstteki arkadaşın dediği gibi hele bi de ekstra modul olmadan hafıza dahi yükseltilemiyorsa başlı başına ölü doğmuş çöp bir cihaz olur kimse kusura bakmasın. yurtdışı fiyatı 400 dolar deniyor. hero 9 ile aynı fiyat yani yurtdışında. distribütör hiç getirmesin bence boşuna.

dji markası, gopro/apple kafasında oynamaya çalışıyor ama yemezler. daha yolun başında ve olgunlaşmamış markaya o parayı verip yedirmezler.

Motosikleti
    1998 electra glide
    5K ya almak mümkün şuan'da fiyatı uygun ben tek ekran versiyonunu alıyorum bile

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Forumlardan bir güncellemeye rastladım.

Just tested it on my bike �� this morning. 25 minutes recording in 4K till internal storage was full. Still had 100% battery on top unit . 29% at bottom unit . No overheating whatsoever!!! It’s a winner . It’s a winner for my needs.

Kabaca; esas parça ile hafıza dolana kadar 25 dakika kayıt yaptığını, 4k 'da ısınma problemi yaşamadığını belirtmiş.

En azından motorda veya bisiklette böyle. Rüzgar, soğutma açısından yardımcı olmuş olabilir. 4k çekimler için ısınma problemi bildirenler de var.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Forumlardan bir güncellemeye rastladım.

Just tested it on my bike �� this morning. 25 minutes recording in 4K till internal storage was full. Still had 100% battery on top unit . 29% at bottom unit . No overheating whatsoever!!! It’s a winner . It’s a winner for my needs.

Kabaca; esas parça ile hafıza dolana kadar 25 dakika kayıt yaptığını, 4k 'da ısınma problemi yaşamadığını belirtmiş.

En azından motorda veya bisiklette böyle. Rüzgar, soğutma açısından yardımcı olmuş olabilir. 4k çekimler için ısınma problemi bildirenler de var.
    ben gopro da dahil motosiklette bu konuda sorun yaşayanı görmedim genelde rüzgardan dolayı iş görüyor neyseki ama yinede ekstra stand olmadan 25 dk çekim yapması batarya kısmı sıkıntı
    -Black- bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)