Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Günlük 104 km yol için motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba blueberry
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...69473748/detay

buna benzer seçenekleri değerlendir bence
    Kesinlikle çok güzel ve çok rahat duruyor. Pcx alacak param olsa direk pcx alırdım :D

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahah :D Babamın ilk arabası buydu benimde ilk arabam olabilir neden olamasın? ama mağlesef 14.000 türk lirasının üzerine çıkamıyorum...
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı Wizard_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahah 50 km gideceğim 6-8 saat duracağım geri 50 km geleceğim :D Bakalım...
    2015-2018 arası üç yıl boyunca okulların tatil olduğu dönemde servisler çalışmadığı için aşağıdaki yolu sıfır aldığım YBR ile gidip geldim. Yol düz ve trafik yok. Yolun neredeyse 35 kilometresini vites bile değiştirmeden 5.viteste gidip geliyordum. İlk başlarda hoş olsa da sürekli çekilmiyor. Bunun yağmuru var, yağışı var, dolusu var, rüzgarı var. Samara tavsiyesini düşünmenizi ben de tavsiye ederim.

Bu da 25 Ağustos 2016 günü doludan saklanmak için sığıdığım yol üzerindeki akaryakıt istasyonu.

Wizard_58 bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba blueberry
    Teşekkür ederim ama arabayla o yol gidilmez mağlesef :/ sürekli trafik var eğer metrobüs olmasa binek bir arabayla gitsem 3-4 saatten önce gidemem :( Yağmurda karda kışta motoru otoparka bırakıp metrobüsle gidebilirim. Cbf, discovery 150F, pulsar as 150 arasında gidip geliyorum hangisine param yeterse onu alacağım. Hunk bakıyordum ama 50km o motorla çok zorlanırsın dediler.
    espresso bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Teşekkür ederim ama arabayla o yol gidilmez mağlesef :/ sürekli trafik var eğer metrobüs olmasa binek bir arabayla gitsem 3-4 saatten önce gidemem :( Yağmurda karda kışta motoru otoparka bırakıp metrobüsle gidebilirim. Cbf, discovery 150F, pulsar as 150 arasında gidip geliyorum hangisine param yeterse onu alacağım. Hunk bakıyordum ama 50km o motorla çok zorlanırsın dediler.
    Hacim sana şöyle anlatayim,xmax motorumu ilk aldigimda günde git gel 80km yol yapiyordum,ilk 1 ay herşey çok güzel gidiyor,sonrasi kabak tadi vermeye başliyor,konfor zaten bitiyor,inan çekilecek dert degil,ekipmanla işe gidiyorsun,soyun normal elbise giy,sonra tekrar soyun vs.vs..zaten aksama kadar yoruluyor insan,birde ruzgar ve yol yoruyor..o dönem ayiptir söylemesi soguklarda 10 gün kabız gezdim,makatim resmen tikanmişti

Kotu havalari hic saymiyorum..

Arabada,aciyorsun teyibi,kaloriferi açip,yakiyorsun sigarani keyfine bakiyorsun..

Illa ben 2 teker alacagim diyorsan,bahsettigin motorlara ilave tvs apache 180 lik olanida ekle..
    Wizard_58 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    kuba blueberry
    Xmax müthiş bir alet ya param yetse direk ya xmax ya da pcx alırdım valla :D Eyvallah hocam eklerim 180lik çok güzel olur :D As 150 ye param yetse çok güzel olur hahaha :D Ocak ayında ikinci el fiyatları artar diyor herkes ama kışın motorların ikinci eli artar mı ki? Ben daha çok yeniyim size soruyorum :D
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bu işin sezonu falan kalmadi artik,

Bundan 3-4 sene evvel,evet kiş sezonunda piyasa durulur fiyat duşerdi ama artik oyle bir durum yok.

Kafaya koyduysan,paran da hazirsa bekleme bugun al,zira yarin daha gec olabilir..

Motosikleti
    kuba blueberry
    Mağlesef ocak ayında elime para geçecek ve ben kuba blueberry mi satıp vitesli yüksek bir motor alacağım... Param için en ideal Discover 150F sanırım. CBF 150 almayı geçen aya kadar düşünüyordum ama ortamdan iki kişi alıp sorun yaşadı sorun yaşamaktan bir tık çekiniyorum. Yoksa gri modelinin stickerlarını sökünce harika duruyor :D

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Mağlesef ocak ayında elime para geçecek ve ben kuba blueberry mi satıp vitesli yüksek bir motor alacağım... Param için en ideal Discover 150F sanırım. CBF 150 almayı geçen aya kadar düşünüyordum ama ortamdan iki kişi alıp sorun yaşadı sorun yaşamaktan bir tık çekiniyorum. Yoksa gri modelinin stickerlarını sökünce harika duruyor :D
    Discover'in sorunsuz, cbf'in sorunlu olması sadece bir paralel evrende mümkün olabilir hocam. Cbf'in tek sorunu fazla sıkıştırınca yağ yakar, hepi topu 1 litre yağ alıyor zaten. 4000km'de bir toplamda olsun 70 80 lira yağ masrafı olur. O da günde 2 lira bile etmiyor sizin için.

CBF 150'de çözülemeyecek hiçbir problem yok. Yedek parça, yan sanayi, orijinal ayırt etmeksizin baya dolu. Bakkalda bile bulmak mümkün parçasını. Her usta cbf150'yi ezbere biliyor zaten. Gözü kapalı söküp takar hepsi. Bütçenize uygun ölmemiş, kuryelik yapmamış, büyük kazası olmayan bir cbf denk getirirseniz direkt alın derim ben. Ybr, cbf150, cb125, cb125 Ys125 gibi modellere de bir bakın bence.
    levend84 ve Wizard_58 bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ciddi uzaklıkta yol yapıyorsun yakında abıler ehlıyetsızlık ten alır zaten seni.. öneriye gerek yok

Motosikleti
    kuba blueberry
    Ehliyetsiz yol yapmıyorum ben yalnız... Toplu taşıma kullanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Discover'in sorunsuz, cbf'in sorunlu olması sadece bir paralel evrende mümkün olabilir hocam. Cbf'in tek sorunu fazla sıkıştırınca yağ yakar, hepi topu 1 litre yağ alıyor zaten. 4000km'de bir toplamda olsun 70 80 lira yağ masrafı olur. O da günde 2 lira bile etmiyor sizin için.

CBF 150'de çözülemeyecek hiçbir problem yok. Yedek parça, yan sanayi, orijinal ayırt etmeksizin baya dolu. Bakkalda bile bulmak mümkün parçasını. Her usta cbf150'yi ezbere biliyor zaten. Gözü kapalı söküp takar hepsi. Bütçenize uygun ölmemiş, kuryelik yapmamış, büyük kazası olmayan bir cbf denk getirirseniz direkt alın derim ben. Ybr, cbf150, cb125, cb125 Ys125 gibi modellere de bir bakın bence.
    Çok teşekkür ederim hocam. Ys125 bütçemi aşıyor ama diğerlerini listeme ekledim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)