Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1500 tl ye kadar kask önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu fiyatlara üst segment bir kask alamam malesef ama en azından polikarbon veya bir tık daha iyi kask önerileriniz varsa marka model ve özellikle önerdiği kaskı kullananlar veya kullanmış olanlar yardımcı olursa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Bu bütçeyle alınabilecek en iyi kask Mt revenge2 veya Bell qualifier. Alacağınız kaskın üretim tarihine dikkat edin 1 yıldan eski olmasın, ikisi de piyasası hızlı olan kasklar zaten.

Şuan kullanmış olduğum kask axxis draken serisinin kaskı 80 ve üstü hızlarda rüzgar sesini içeriye alıyor ve rahatsız ediyor.Bu kasktan mt yada bell serilerine geçtiğim vakit bana herhangi bir artı sağlar mı bu bahsetmiş olduğum konu ve diğer konuları göz önünde bulundurduğunuz takdirde?

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı Mortalxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan kullanmış olduğum kask axxis draken serisinin kaskı 80 ve üstü hızlarda rüzgar sesini içeriye alıyor ve rahatsız ediyor.Bu kasktan mt yada bell serilerine geçtiğim vakit bana herhangi bir artı sağlar mı bu bahsetmiş olduğum konu ve diğer konuları göz önünde bulundurduğunuz takdirde?
    Yine aynı sesi alır. Kulak tıkacını deneyebilirsiniz.
    Kerem34_ bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine aynı sesi alır. Kulak tıkacını deneyebilirsiniz.
    Bu kardeşimiz iş bilen birisine benziyor, bence de yakın ses alır.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kardeşimiz iş bilen birisine benziyor, bence de yakın ses alır.
    Aktif mt revenge kullancısı.

Teşekkür ederim hepinize. Söylemiş olduğunuz kaskların bir seviye üstünüde önerebilirmisiniz, aralarında beğendiğim olursa şayet onlarıda tercih edebilirim.

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    hjc fg17 bulunabilir belki raf ömrünün sonuna yaklaşmış olanlar.

AliExpresste bulunan bell,shoei,agv kasklarını önerirmisiniz? Orada satılan ürünler orjnal mi yoksa replika mı ?

satabas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750x dct
    MT REVENGE 2

cekalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Merhaba
    Motoventoutlet sitesinden HJC kask alabilirsin.Şansına belki ARAİ bile denk gelir.Güncel döviz kurlarından dolayı fazla bir seçenek yok.
    ushuaia bunu beğendi.

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    AliExpresste bulunan bell,shoei,agv kasklarını önerirmisiniz? Orada satılan ürünler orjnal mi yoksa replika mı ?
    Bu tarz ürünleri aliexpress vb yerlerden alma kesinlikle. FC-Moto deneyebilirsin eğer, uygun fiyatlı yurt dışı ürün almak istiyorsan. Motardinn'de olabilir. Fakat GV ve nakliye ücretini göz önünde bulundurmak lazım.

MT Revenge güvenlik olarak olduça başarılı bir kask. Sharp 5* Bende acemilik zamanlarımda MT revenge kullanmıştım. Custom bir Pinlock ile çok kullanışlı hale gelir. Ses seviyesi de tatmin edicidir. (Yanlış anlaşılmasın hala kullanabilirim gönül rahatlığıyla. Şu an daha çok rahat ettiğim farklı bir marka kullanıyorum. İspanyol markasıdır MT ve belli serilerde de yarışır Moto2 vs.)

Ben taktığım zaman bu kasklar 150₺ civarı idi. (evet Yüzelli Türk Lirası) Şu an 1200-1500 bandında gördüğüm kadarıyla.

Daha üst seviye birşey istiyorsan orta segmentte HJC Rpha, Premium Segment'te Shoei bakabilirsin.

Bu arada kullandığın motosikletin türü oldukça önemli kask seçiminde. Naked veya touring sürüyorsan Revenge 2'den beklediğin performansı alamayabilirsin. Sport oriented bir kasktır, intermediate oval şekli ile.
    espresso bunu beğendi.
    MotoXPR

https://www.youtube.com/@MotoXPR

Alıntı cekalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Motoventoutlet sitesinden HJC kask alabilirsin.Şansına belki ARAİ bile denk gelir.Güncel döviz kurlarından dolayı fazla bir seçenek yok.
    O nasıl oluyor hocam. Benim istemiş olduğum ürünü değilde farklı bir ürünü neden yolluyor 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Alıntı Luc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz ürünleri aliexpress vb yerlerden alma kesinlikle. FC-Moto deneyebilirsin eğer, uygun fiyatlı yurt dışı ürün almak istiyorsan. Motardinn'de olabilir. Fakat GV ve nakliye ücretini göz önünde bulundurmak lazım.

MT Revenge güvenlik olarak olduça başarılı bir kask. Sharp 5* Bende acemilik zamanlarımda MT revenge kullanmıştım. Custom bir Pinlock ile çok kullanışlı hale gelir. Ses seviyesi de tatmin edicidir. (Yanlış anlaşılmasın hala kullanabilirim gönül rahatlığıyla. Şu an daha çok rahat ettiğim farklı bir marka kullanıyorum. İspanyol markasıdır MT ve belli serilerde de yarışır Moto2 vs.)

Ben taktığım zaman bu kasklar 150₺ civarı idi. (evet Yüzelli Türk Lirası) Şu an 1200-1500 bandında gördüğüm kadarıyla.

Daha üst seviye birşey istiyorsan orta segmentte HJC Rpha, Premium Segment'te Shoei bakabilirsin.

Bu arada kullandığın motosikletin türü oldukça önemli kask seçiminde. Naked veya touring sürüyorsan Revenge 2'den beklediğin performansı alamayabilirsin. Sport oriented bir kasktır, intermediate oval şekli ile.
    Kullanmış olduğum naked bir motordur en başta belirtmeyi unutmuşum.Tavsiyelerinizi dikkate alacağım sağolun. Gönül isterdi ki herkes en iyi ekipmanlara sahip olsun ama dolar euro TL’nin hali ortada.
    espresso bunu beğendi.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Hjc CS-15 i önerebilirim,normalde fiyatı internette 1700-2200 arası değişiyor ama motoventoda baya bir uyguna almıştım 1000 lira gibi bir şeydi.Önce ki LS2 kaskimla kıyasladığımda pedlerde kalite farkının dağlar kadar olduğunu söylemeliyim ancak 100km/h den sonra rüzgar biraz ben burdayım demeye başlıyor,ama en azından kendim için rahatsız edici seviye de olmadığını söylebilirim.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    1250 lıraya schuberth c3 pro almıstım vay bee sımdı baktım da 6000 olmus

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Bell markasının Qualifier modellerine bakınız, uygun fiyatlı gördüğünüz kaskın mutlaka tarihini kontrol ederek alın eski tarihli olanlar daha ucuza satılıyor.

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    O nasıl oluyor hocam. Benim istemiş olduğum ürünü değilde farklı bir ürünü neden yolluyor ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Kullanmış olduğum naked bir motordur en başta belirtmeyi unutmuşum.Tavsiyelerinizi dikkate alacağım sağolun. Gönül isterdi ki herkes en iyi ekipmanlara sahip olsun ama dolar euro TL’nin hali ortada.
    Bütçeyi biraz zorlayabilirsen MT Rapide Pro Carbon olabilir aynı markada. (daha hafif, karbon ve daha iyi materyaller, DD)

Revenge çok başarılı olmasına rağmen DD yok maalesef ve malzeme kalitesi Rapide'e göre zayıf kalıyor. Sürüş tarzına göre Rapide daha uygun gibi.

Shoei'de uygun fiyatlı denk gelirsen NXR veya GT-Air (2) olabilir. (FC moto'da 3K civarı ama kargo+gv 4.000₺'yi bulur veya geçer)
    (NXR city+sport, GT-Air ise tam naked kasktır. nxr'ı spor motorlada kullanabilirsin)

cekalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    hahah belki ucuza arai bulabilirsin diye öyle yazmıştım bazen denk gelebiliyor.
    KABİLEMİZİN ŞEFİ ALTIN ELBİSELİ ADAM UNUTULMAYACAK,UNUTTURMAYACAĞIZ... AEA ÖLÜMSÜZDÜR

MEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Yakın zamanda kendime senin fiyat aralığında kask arayışına girmiştim, bir tık fiyatı yükseltebilme ihtimalim vardı, ve son kararım olarak 2100 TL'ye feyizoğlundan givi sport deep sipariş ettim, su an kargoda sabırsızlıkla bekliyorum, kutusundan pinlock ve çift vizör çıktığı için aslında fiyatı arttışmış sayılmadım.

Aynı zamanda bir sitede SHOEI QWEST tek XS beden kalmış olmasından kaynaklı şu an 1950 TL civarı bir satışı var. Normalde satış fiyatları bu modelin 4000-5000 TL arası sanırım. Bedeni uyum sağlayan birileri varsa e ihtiyacı da varsa kaçırılmaz fırsat bence.

Ben de bakınıyordum, MT Blade 2 alıp geçtim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)