Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2021 Kasım Bajaj'ın Yeni Zam Listesi Güncellendi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bajaj Kuralkan Türkiye, 13 Ekim tarihinde bir zam yapmışken, bugün yine fiyatlar güncellendi. Bugün itibariyle geçerli olmak üzere Bajaj Kuralkan Türkiye'nin yapmış olduğu zam listesi aşağıdadır:

https://www.ekuralkan.com/bajaj-3835...EQAvD_BwE&ps=2

[IMG][/IMG]
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda zam yapınca bajaj durur mu yapıştırmıs zammı dshfsdjfhsdfjs

Bu zamlar 25 Ekim de geldi, ha çok birşey değişmiyor ama 1 haftadır zaten bu fiyatlar

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Kuralkan Türkiye, 13 Ekim tarihinde bir zam yapmışken, bugün yine fiyatlar güncellendi. Bugün itibariyle geçerli olmak üzere Bajaj Kuralkan Türkiye'nin yapmış olduğu zam listesi aşağıdadır:

https://www.ekuralkan.com/bajaj-3835...EQAvD_BwE&ps=2

http://<a href="https://www.hizlires...9w.png</a></a>
    Bu 1 veya 2 hafta önce yapılmıştı yeni değil, yenisi belki yolda olabilir belli olmaz.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı misterrium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu zamlar 25 Ekim de geldi, ha çok birşey değişmiyor ama 1 haftadır zaten bu fiyatlar
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu 1 veya 2 hafta önce yapılmıştı yeni değil, yenisi belki yolda olabilir belli olmaz.
    O kadar çok zam geliyor ki yetişemiyoruz artık F5 yapmaktan
    espresso bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Bu piyasada son zamlardan sonra bir tek NS200 fiyatını hak ediyor gibi.

Ayrıca çok değil 2019 Haziranı'nda neredeyse dolu paket otomobil fiyatlarının satıldığı rakama sadece yaklaşık 30 ay sonra 4 tekerlekli motosiklet alınabiliyorsa, bu terste bir işlik var demektir.

Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayrıca çok değil 2019 Haziranı'nda neredeyse dolu paket otomobil fiyatlarının satıldığı rakama sadece yaklaşık 30 ay sonra 4 tekerlekli motosiklet alınabiliyorsa, bu terste bir işlik var demektir.
    çıkar telefonunu, madem ekonomi cok iyi ağzında diş neden var
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    250r
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merak ettiğim için soruyorum, NS200 parasını hangi konuda hak ediyor ?

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    pulsar 35 bin liraaa ve bayada satıyor aklım almıyor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Artık 200-250 cc fiyattan ötürü orta hacimli motor gibi oldu. Eskiden 125-250-650 cc kademeli olarak arttırırdık. Şimdi Martı-50(110 cc'ye çıkarılmış)-200 cc olarak yükselteceğiz.
    levend84, Osm@n ve mitmuallim bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık 200-250 cc fiyattan ötürü orta hacimli motor gibi oldu. Eskiden 125-250-650 cc kademeli olarak arttırırdık. Şimdi Martı-50(110 cc'ye çıkarılmış)-200 cc olarak yükselteceğiz.
    Can ve cep güvenliğimiz düşünüldüğü için böyle yapıyorlar, Martı çok lüks kaçmış onun yerine Taban-50cc-125cc olsa daha iyi olur bence. Eğer çok para varsada güzelinden doblo alınabilir tabii 1.2 benzin+lpg olmak kaydıyla.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can ve cep güvenliğimiz düşünüldüğü için böyle yapıyorlar, Martı çok lüks kaçmış onun yerine Taban-50cc-125cc olsa daha iyi olur bence. Eğer çok para varsada güzelinden doblo alınabilir tabii 1.2 benzin+lpg olmak kaydıyla.
    https://t24.com.tr/haber/lpg-ye-49-kurus-zam,990047

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Başganlık gelince neyiniz varsa 3'e katlanacak demişlerdi , inanmamıştım.
    Türk Lirası bazındaymış bilemedim :(

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Şuan bana kalırsa bu fiyatlarda lpg kullanmak daha zararlı geçen sene çok güzeldi bir ara benzin 5 tl falandı sonra yine aldı başını gidiyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ne o? Tek parti sevdalıları doluşmuşsunuz yine?

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettiğim için soruyorum, NS200 parasını hangi konuda hak ediyor ?

250 cc japon motosiklet 60 bin tl olmuş, hint markası diye motoru 10 bin tl'ye mi satmalılar hocam? Honda 60 bin tl 'yi hakediyor mu?

Konunun bajaj ile alakası yok, ya da honda ile.

Fiyat ortalamasına baktıgınzı zaman evet 36 bin tl olsa da bajaj hala iyi bir secenek.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    250r
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc japon motosiklet 60 bin tl olmuş, hint markası diye motoru 10 bin tl'ye mi satmalılar hocam? Honda 60 bin tl 'yi hakediyor mu?

Konunun bajaj ile alakası yok, ya da honda ile.

Fiyat ortalamasına baktıgınzı zaman evet 36 bin tl olsa da bajaj hala iyi bir secenek.
    Sevgili Arndiol, öncelikle şunu söyleyeyek başlayayım. Ben motosiklet konusunda ahkam kesecek biri değilim. O kadar bilgim yok. Sora okuya öğrenmeye çalışıyorum.

Tabi ki olay hint markası japon markası olayı değil. Commuter sınıfında iyi bir seçenek olduğunu da kabul ediyorum. Ama soruma cevap alamadım. Mesela TVS Rtr200 den, Hero Hunk veya Xpulse 200 den, motosiklet olarak, onu iyi yapan nedir ?

Bajaj'ın servis ağının yaygın olması, ikinci elde hızlı satılması konusu geçecektir muhtemelen. Tabi ki geçerli bir sebep, ama bu motorun tercih edilmesi için bu kadar önemli bir sebep mi?

Teşekkürler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    2017 başında ilk motorum RS200 ü 10 bine almıştım.Bu gün yaklaşık 4 kat pahalanmış.Aynı şekilde Honda CBR650R da 36 bin civarıydı oda 138 bin civarı olmuş.RS200 ü alırken CBR650R alabilirdim ama direk 650 ile başlanmaz diye almamıştım.İki üç sene sonra cc yükseltirsem alırım demiştim.Gerçi 2013 te 8 aylık 13 binde bir araba almıştım bundan sonraki arabayı galeriden sıfır alırım diye de düşünmüştüm.
    Ama geldiğimiz noktada ne araba alabiliriz nede CBR650R alabiliriz.

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arndiol, öncelikle şunu söyleyeyek başlayayım. Ben motosiklet konusunda ahkam kesecek biri değilim. O kadar bilgim yok. Sora okuya öğrenmeye çalışıyorum.

Tabi ki olay hint markası japon markası olayı değil. Commuter sınıfında iyi bir seçenek olduğunu da kabul ediyorum. Ama soruma cevap alamadım. Mesela TVS Rtr200 den, Hero Hunk veya Xpulse 200 den, motosiklet olarak, onu iyi yapan nedir ?

Bajaj'ın servis ağının yaygın olması, ikinci elde hızlı satılması konusu geçecektir muhtemelen. Tabi ki geçerli bir sebep, ama bu motorun tercih edilmesi için bu kadar önemli bir sebep mi?

Teşekkürler.

Hero modellerinin piyasasının, servis agının ve kullanıcı deneyimin yeterli olmadıgı belli. Ürüne bir kesim cok sağlam dese de bir kesim parasını haketmediğini söylüyor. Kullanmadıgım için pek yorum yapamayacağım.

TVS malzeme kalitesi olarak bajajdan cok daha iyi. Henüz duydugum bir kronik sıkıntısı yok. Ancak beygir / tork olarak cok daha geride ve piyasası düşük. Servis ağı kötü.

Bunları düşündüğmüüz zaman bajajın çözülemeyen kronik problemi yok. Ekran resetleme sorunu modül takılıp çözülüyor. Piyasası hızlı, servis ağı geniş ve aksesuar olarak diğerlerinin aksine cok fazla secenek ve imkan var.

Bu nedenle 200 cc olarak geçse de insanlar tvs yerine ns200 ü tercih ediyor.

200-250 cc motorlar genelde geçiş motoru oldugu için de motorun piyasası cok önemli bir etken.

Gider her gün artarken gelir hep aynı bakalım ne zaman patlayacak bi tarafımızda

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)