Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Kuzey Marmara Otoyolunda yüksek hızlı ölümlü kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Trafikte bu hızla gitmek kesinlikle kabul edilemez fakat rahmetli hakkında “ oh iyi olmuş” gibisinden yazı yazanları trafikte görmek isterim. Eminim ki trafiği tehlikeye sokacak riskli davranışları hiç yapmıyorlardır!
    Bu forumda yazılanları tenzih ediyorum ama olayın bu kadar gündemde yer tutmasının sebebini toplumdaki motor nefreti olarak görüyorum. Sözlüklerde, sosyal medyada sayfalarca yazılar yazılmış; yok motorlar yasaklansın, bu motorcular zaten ölmeyi hak ediyor minvalinde.
    Alkollü araç sürücüsü yayaları biçiyor ama haber değeri olmuyor, makas atan araç kazaya sebebiyet veriyor haber değeri olmuyor ama motosiklet sürücüsü hız yapıp ölünce sayfalarca yazılar, yorumlar yazılıyor.
    Neyse, mümkün mertebe trafik kurallarına uyalım
    Mallaca ve Mr.wind bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Hocam ben uzun süredir otomobil kullanıyorum gözlemim şu oldu.Hem motosiklet hem de bizim insanımız kural dışına çıkmaya müsait olduğu için otom.sürücüleri için sinir katsayısını aşırı yükseltiyorlar.Eğer kıyaslayacak olursam motosiklet sürücüleri çokçok daha fazla kural tanımıyor ve gereksiz risk alıyor.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)