Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Alabiliyosanız alın

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadasşlar yatmadan once dolara bir bakyım dedim.9.75 i gordum.Resmen uçuşa geçtik ulke olarak.Neysee konuya donecek olursam,

Ekim ayına girmeden motor fiyatları dolar 8.8 iken hesaplandı(euro da aynı saylır) .Ekim ayı biterken nerdeyse %10 kaçmış bize.

Eğer bayiler motor satıyorsa alın bence Kasım ayı listesi cok acı olacak cunku.

Hatta eğer gozunuze kestirdiğiniz fiyatını hala artmamaış bir ikinci el varsa bence o da alınabilir.

Ulan ya...başkanlık seçiminden once neyiniz varsa 3 e katlanacak dediler, verin yetkiyi kardeşinize dediler inandım verdim.Kandırıldık galiba yav :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Fiyatlar düşecek Hırbo. Büyük oyuna gelme, reis dize getirecek bütün dünyayı. Dünya liderimiz varken sırtımız yere gelmez. 2023'de NC ile Ay'a yolculuk yapacağız. Benzin yerine bor ile çalışacak. 100 km'de 1 gram bor yakacak..
    espresso, perisipis, eALP ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dolar 9.85 an itibariyle. 2 saat sonra 10 lira. 10 lira psikolojik sınırını geçtikten sonra ani alımlarla 11 liraya yaklaşır. Hadi h.o. en çok merak ettiğim şey acaba seçimlerde ne olacak.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kılıçdaroğlu olaydı çoktan 15'ti. Kurban olun reise.

10 lira olsun bir sıfır daha atar yola devam ederiz reis sıkma canını

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    kEKONOMİ

Motosikleti
    cb250r
    Gece uyuyamadim resmen. Bu ulke ne krizler gordu, neler atlatti ama hic bu kadar umitsiz oldugumu hatirlamiyorum.

Yillardir etrafimdaki akp sevdalilarina laf anlatmaya calistim, hala daha da cabaliyorum. sayistay raporlarindaki tescillenmis yolsuzluklari bile onlerine serdim. yok arkadas adam hala iyi gunde kotu gunde sonuna kadar reis diyor.

daha da fakirleseceksin diyorum, olsun diyor. colugun cocugun sefalet icinse yasayacak diyorum, reis duzeltir diyor.

Bunu diyen okumamis cahil de degil, ogretmen amk. bu insanlarin okullardaki sayisini bilseniz mideniz bulanir.

Kendi kisisel gorusumu soyleyim. Artik Akp devri bitmistir. Yeni gelecek hukumet taksi cikmasi 1 milyon km yapmis bir araba devralacak.

Deli soforun gittini goren musteriler arabaya binmeye baslayacak bir nebze rahatlayacagiz ama bu enkazi duzeltmek kac yil alacak gorecegiz.

Tabi yeni hukumetin insanlarin gazini alip yagma kulturune geri donmeyecegini varsayiyorum, ki oyle olmasi da gayet yuksek bir ihtimal. Suana kadar ne gorduk ki bubdan sonrasi icin umitlenelim amk.

Velhasil, yine boktan bir gune tedirgin bir sekilde basliyoruz. hepinize gunaydin.
    espresso, Osm@n, tesla_S ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Zamlı bir güne daha günaydın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ceyrek altın 926 tl diyor :(

ulen sene 2006 - 2015 arası çalıştığım yerlerde biraz samimi olduğum adamlar dugune davet eder mecbur giderdik.Verdiğimi ceyrek altınların sayısı 15 -20 arasında oldugunu tahmin ediyorum.

2015 sonrası uyandım,asla dugune gitmiyorum.

İşin kotusu o kişilerle iletişim coktan koptu gitti.Linkedin den bulup ceyrek altınlarımı isteyecemmm ya.Sahte bir duğun davetiyesi hazırlayacam,hemen altına da IBAN:TR XXX XXXX XXXXX XXXXX XXXX verecem gelemeyenler buraya ceyrek altını gonderebilirler derim.

Genc arkadaslara tavsiyem,samimi olduğunuz geçiçi arkadaslık/dostulara guvenip duğunune/nikaha gitmeyin.Benim zararım nerden baksanız 20.0000 TL(ki ben cok sosyal değilim)
    M.balibey bunu beğendi.

Bajaj şimdi yine fiyatları güncelledi..

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ceyrek altın 926 tl diyor :(

ulen sene 2006 - 2015 arası çalıştığım yerlerde biraz samimi olduğum adamlar dugune davet eder mecbur giderdik.Verdiğimi ceyrek altınların sayısı 15 -20 arasında oldugunu tahmin ediyorum.

2015 sonrası uyandım,asla dugune gitmiyorum.

İşin kotusu o kişilerle iletişim coktan koptu gitti.Linkedin den bulup ceyrek altınlarımı isteyecemmm ya.Sahte bir duğun davetiyesi hazırlayacam,hemen altına da IBAN:TR XXX XXXX XXXXX XXXXX XXXX verecem gelemeyenler buraya ceyrek altını gonderebilirler derim.

Genc arkadaslara tavsiyem,samimi olduğunuz geçiçi arkadaslık/dostulara guvenip duğunune/nikaha gitmeyin.Benim zararım nerden baksanız 20.0000 TL(ki ben cok sosyal değilim)
    dostum yasini merak ettim soylermisin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yasini merak ettim soylermisin
    Yolun yarisi hacir :(

Motosikleti
    cb250r
    Yolun yarisi hacir :(
    orhan veli'ye gore mi yoksa Almanyaya gore mi yolun yarisi? saka bi yana ceyrek altin devri finitto. gram altinin ceyregini takariz.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Üzücü ama kendi düşen ağlamaz ... yetmez ama evet.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...35156754465833

suzuki swift ilanı. 1,2 hibrit 2 çeker modeli. 2019 model. 5000 km de 25300 leva ya satıyor (12650 euro yapıyor)

ilan fotolarında temmuz 2019 da ki fiyat listesini de koymuş. 31790 leva (15895 euro) sıfır fiyatı...

2 yılda ve sadece 5000 km de olmasına rağmen %20 daha ucuz. bizde ise ikinci el araçlar sıfırından pahalı... çok iyiyiz maşallah.

muyurekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    2 ay olmadı ns200 aldım 30.600'e, 35.000 tl olmuş... diyecek söz yok

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muyurekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay olmadı ns200 aldım 30.600'e, 35.000 tl olmuş... diyecek söz yok
    Yetmez ama EVET EVET EVET...
    Levent bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Bu böyle gitmez diyeceğim ama anketlerde malum parti hâlâ %30 civarı alıyor :D Venezuella’da da yönetimdeki şahıs, mevcut duruma rağmen %40 civarı oy almıştı.
    Bunu yazmak gerçekten bana da ağır geliyor ama bazı milletlet gerçekten yok olmaya mahkum
    drtayfun bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu böyle gitmez diyeceğim ama anketlerde malum parti hâlâ %30 civarı alıyor :D Venezuella’da da yönetimdeki şahıs, mevcut duruma rağmen %40 civarı oy almıştı.
    Bunu yazmak gerçekten bana da ağır geliyor ama bazı milletlet gerçekten yok olmaya mahkum
    Millet halinden her şekilde memnun ne yazık ki bu hafta bir tadilat yaptırayım dedim verilen fiyat teklifinde baktım işçilik euro cinsinden yazılmış. Şimdi bu adamlara euro dolar 50 tlde olsa yine koymaz. Geçen yıl 200 tlye aldığım boy profil bu yıl 610 tl. Olan her zaman maaşlı çalışan emekli ve memura oluyor. Serbest meslek erbabı olan arkadaşlarımada bakıyorum sanki hiç kriz yokmuş gibiler

Arkadasşlar yatmadan once dolara bir bakyım dedim.9.75 i gordum.Resmen uçuşa geçtik ulke olarak.Neysee konuya donecek olursam,

Ekim ayına girmeden motor fiyatları dolar 8.8 iken hesaplandı(euro da aynı saylır) .Ekim ayı biterken nerdeyse %10 kaçmış bize.

Eğer bayiler motor satıyorsa alın bence Kasım ayı listesi cok acı olacak cunku.

Hatta eğer gozunuze kestirdiğiniz fiyatını hala artmamaış bir ikinci el varsa bence o da alınabilir.

Ulan ya...başkanlık seçiminden once neyiniz varsa 3 e katlanacak dediler, verin yetkiyi kardeşinize dediler inandım verdim.Kandırıldık galiba yav :(
    Kıyamam bir de güzellemeye çalışıyor verdiği oyu

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)