Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şase Numarası Kazınık Motorla Yakalanmak Dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    efknorgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift
    Selam Beyler Geçenlerde Mondial Drift Motor Aldım Ruhsat Fln Vardı Satış Vermiyordu Sıkıntı Etmedim Meğer Şase No Yokmuş Bilmiyordum Aldığım Gün İşe Geç Kalmıyım Diye Kontrol Edemedim Yanımda Arkadaşım Vardı Zaten Manisadan İzmire Dönerken Yunus Polise Denk Gelip Yakalandım Ruhsat İstedi Verdim Şase Kontrol Edince Kazınmış Olduğunu Gördü :D
    Sonra Bahsettim Olayı Karakola Gittik Suçlu Muamelesi Görmedim Sadece Kask Yok Diye Ceza Yedim Aldığım Kişiyle Olan Mesaj Ve Numarasını Verdim Emniyete Savcılığa Gittik Ve Olayı Anlatınca Saldılar (Arkadaşlar Böyle Durumlarda TANIK VE DELİL MESAJLAŞMA SES KAYDI OLMADAN İŞ YAPMAYIN) Paramı Geri Aldım Şase İse Çalıntı Çıkmış Aldığım Kişi Suriyelilerden Almış İŞ Benden Çıkıp Adamn Sorumluluğu Oldu Ama EVRAKTA SAHTECİLİK SİCİLİ İŞLENDİ SUÇSUZ OLDUĞUM ÇIKINCA SUÇ EŞYASI SATIN ALMA DİYE DEĞİŞTİRİLDİ

SAKIN BÖYLE Bİ HATAYA DÜŞMEYİN DÜŞERSENİZ BÖYLE YAPIN EN AZINDAN UCUZ YIRTARSINIZ
    fazil bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    kardeş sen bildiğin beko olmuşsun :D Neyse geçmiş olsun :D

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Güzel bir hikaye olmuş
    DickName bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    güzel csb.

15 yıldan fazladır ehliyetim var. yüzlerce çevirmeye girdim. hiç bir polis şüphelenip şasi kontrolü yapmadı.
    gurcanozturk, M.balibey ve espresso bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam Da Neden Her Kelimenin Baş Harfini Büyük Yazıyorsun ? Var Mı Özel Bir Nedeni ? HATTA BAZI CÜMLELERİN TAMAMEN BÖYLE NEDEN AMA NİYE NİÇİN ?
    gurcanozturk, Gaahl ve espresso bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2021 yılında hergün onlarca motor calınırken şasesi kazınmış motosikleti para verip noter işlemsiz almak.

ah be.
    espresso, Gaahl ve lokalsürücü bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hani bir fıkra vardır ya hoca sınavda tek soru sorar "risk nedir?" diye, bir tane öğrenci de "risk budur" diye boş bir kağıt verir. Sizin yaşadığınız da başlı başına risk tanımına bir örnek. Başınıza gelen olayda işini tek doğru yapan Yunus polisi. Emniyet, Savcılık, Suriyeliler, siz, motoru size satan vs alayınız yanlış işler yapmışsınız ve de utanmadan yüzünüz kızarmadan "başınıza böyle iş gelirse şöyle yapın" diye akıl veriyorsunuz, bizim başımıza böyle iş gelmez.

Yunus Polis'e de helal olsun, alnından öperim.
    espresso bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel csb.

15 yıldan fazladır ehliyetim var. yüzlerce çevirmeye girdim. hiç bir polis şüphelenip şasi kontrolü yapmadı.
    Bendende bir o kadar. Çok çevirmeye girdim kimse kontrol etmedi.

Yolda giderken görmüştüm. Aydının girişinde kontrol noktasında, römorklu hurdacı motosikletini yatırmışlar, şase numarası arıyorlardı.
    Son zamanda şu hurdacılardan, mültecilerden dolayı kontrol eder oldular galiba. Adamların motorlarıda öyle bir halde oluyor ki, şase, 2 teker, birde gidon. Tam çalıntı işi gibi görünüyor.
    20

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yolda giderken görmüştüm. Aydının girişinde kontrol noktasında, römorklu hurdacı motosikletini yatırmışlar, şase numarası arıyorlardı.
    Son zamanda şu hurdacılardan, mültecilerden dolayı kontrol eder oldular galiba. Adamların motorlarıda öyle bir halde oluyor ki, şase, 2 teker, birde gidon. Tam çalıntı işi gibi görünüyor.
    Bende de aynı; şase / motor numarasına sadece muayene zamanları bakılıyor... Ehliyet kontrolüne de 5 yılda 5 kere ancak denk gelmişimdir.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ruhsattaki isimle süren aganın ismi farklı olunca bakıyorlar genelde , bir dönem motorum servisteydi geçici arkadaşın motorla takılıyordum 3 kere çevirdiler 3 ünde de şasi noyu kontrol ettiler arkadaşımı arayıp teyit ettirmeme rağmen
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

efknorgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift
    Yok Beyler Aslında Şöyle Ruhsat Var Sonuçta Satışı Arkadaş Borcunu Kapatınca Vercem Demişti Bende Trafiğe Ruhsata Güvenerek Çıktım İşe Gideceğimden Şaseyi Kontrol Etmedim Alırken Şaseyi Kontrol Etmeside Ruhsattaki Arkadaşın Adı Farklıydı Ruhsat Temiz Ama Şase Kazıma Sebebini Sonra Arkadaşla Konuşunca Karakolda Öğrendim Çalmışlar Buda Onlardan Geri Almış Şuan Sıkntı Yok Şaseye Yeni Şase Numarası Basıldı Şunuda Ekliyim Sicil Temizlendi
    maktama bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)