Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter kullanan bayan var mıı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba..
    Daha çok bayan sürücüye ihtiyacımız var.. Yürekten destekliyorum sizleri..
    scooter ile köprü de geçilir şileye de gidilir.. neden gidilmesin... adam bisikletle dünya turuna çıkıyor..
    Kiloya gelince.. ben 62 kiloyum ve 180cm boyundayım.. ilk motorumu bugün sattım (Yamaha Virago535, 187kg) ve yeni motorumun siparişini verdim.. Suzuki DL650, 190kg.. Kiloyla alakası yok.. Biraz güç istiyor manevralar o kadar.. Giderken ise sadece dikkat.. kilonuz hafif olunca uçmuyosunuz merak etmeyin.. ben denedim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et-4 150
    ben 17 yaşındayım ve 1 aya yakın zamandır vespa et4 150 kullanıyorum. kendim gibi bayan motorcularla da tanışmayı çok isterim. üniversite öğrencisiyim,saçlarım kırmızı ve motorum da mavi. kısaca trafikte çok dikkat çektiğimi söyleyebilirim ama zaten sizin gözünüz etrafta değil de yolda olacağı için etraftaki insanların size nasıl baktığını farkedemiyorsunuz.. ayrıca boğazdan geçme konusunda acele etmeyin.. çünkü boğaz köprüsündeki rüzgar sizin savrulup kontrolü kaybetmenize sebep olabilir.. dışarı çıkmadan önce mutlaka hava durumuna bakın, reklam gibi olmasın ama ben mesela power fm deki hava durumu sunucusu havayı koklayan adamı dinliyorum. tavsiye ederm. hayırlı olsun inşallah en kısa zamnada bi motor sahibi olursunuz

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    ani hoşgeldin.. Ama saçım kırmızı dikkat çekiyorum demişin..İnşallah saçlar kaskın altından çıkan kadar görünüyordur..
    Böyle sanki kasksız çıkarmışın gibi bir hava esti de aman diyeyim..
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

bypocar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 mt
    valla bravo arkadaşlar ben daha köprüden geçebilme cesaretini gösteremedim.nasıl bi duygudur.?125 lik bi scooter ile her yerde gezilmesi lazım diye düşünüyorum.bu arada köprüden geçenlerin ehliyetleri varmı acaba?

Motosikleti
    er5
    O kadar ayılara laf etmişsiniz ama bir ayının arkasından konuşmak kolay yüzüne konuşabilirmisiniz onlara söz hakkı verdinizmi.Neymiş efendim bizi sıkıştırıyorlarmış yok öle birşey güzelim biz sadece merak ediyoruz yakından bakmak istiyoruz geldiğimiz yerde motora binen kız yok güzel kızda yok ondan merak ediyoruz yakından bakıyoruz bu insanlık dışı birşeyse bende ayıyım kabul ediyorum.
    ikinci olarak yok efendim laf atıyormuşuz şimdi siz bir insanla nasıl ilk muhabbeti edersiniz erkekse delikanlı koçum deriz dimi bayan oluncada anam gözüm ohş gibi sözler söleriz bunlar normaldir alışmanız gerek bizim köyde her kadına bacım anam deriz.
    Üçüncü olarak bizimde kalbimiz var aşık olamazmıyız aşık oluncada sevdiğimizi takip edemezmiyiz insan değilmiyiz bizler neden bu ön yargı anlamıyorum sizleri.

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    http://www.bikez.com/motorcycles/kym...n_150_2005.php
    Kymco dunulebilir.HArika bir marka. Ama turkiyede kim satar bilmiyorum

Motosikleti
    Piaggio/Liberty
    Sevgili kardesim,
    Ben 59 yasindayim. hiç motora binmemistim. (sadece 50 yildir bisiklete binerim ve 30 yil araba kullandim). nisan ayinda 45 dk. ders aldim. (Sadece scooter'in ne oldugunu ögrendim yani.. bir de nasil çalistigini!) gidip motoru aldim ve binmeye basladim. Harika! Çok rahat kullanirsin. eger bisiklet dengen varsa!
    Ben, büyük tekerlekli ve hem hafif hem de kivrak oldugu için Piaggio-liberty'yi tercih ettim. (12 beygir.. 200cc.) iyi sanslar dilerim. Bayanlarin çogaldigini görüyorum ve çok seviniyorum. sizi yürekten destekliyorum.

Motosikleti
    ramzey 125 cc scooter
    sizin o eşhur ayılar yüzünden bir gün ben kardeşe arabayı verdik kullansın diye kızı bir sıkıştırmışlar bir daha tövbe dedi.
    bu şekilde davrananlara kızıyorum ve inanın aklıma yapacak bir şey gelmiyor. yarışacaksan yarış baz gaza git ne yapacaksın sıkıştırıpta eline ne geçecek.
    kardeşime tek tavsiye ettiğim şeyi sanada söyliyeyim plakasını polise vermen yapılacak tek şey bence bu en güzeli. motor konusunda seni destekliyorum motorun üzerindeki bayanlar çok estetik duruyor. ve şu vespalar gerçekten bayanlara yakışıyorlar.
    gidebileceğin en uzun yol hayatının sana izin verdiği kadardır.

Motosikleti
    er5
    Kayabey sıkıştırma değildir o tanımaya çalışmışlardır bende hergün aynı olayı gerçekleştiriyorum bayan sürücülere ve hiç de şikayet edeni olmadı bir kaç istisna dışında ayı falan dediler gocundum tabi ama kuğu kuzu da diyor insanlar birbirlerine bence ayı demeleride fazla koymuyor bana.

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VANDIZEL;
    NİYE ÜSTÜNE ALINIYOSUN Kİ___????

AYRICA BU YAZDIĞINIZ PEK TE HOŞ DEĞİL..HA EYVALLAH HOŞLANAN OLABİLİR AMA HERKESİ AYNI KEFEDE TARTAMAZSINIZ... :

LÜTFEN DAHA DİKKATLİ OLALIM,OLMAYANLARI DA UYARALIM

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    biz sadece merak ediyoruz yakından bakmak istiyoruz geldiğimiz yerde motora binen kız yok güzel kızda yok ondan merak ediyoruz yakından bakıyoruz
    of anam off.. koptum ya.. vandizel harbi filim adamsIn.. hacI aşmIşsIn ya..

ikinci olarak yok efendim laf atıyormuşuz şimdi siz bir insanla nasıl ilk muhabbeti edersiniz erkekse delikanlı koçum deriz dimi bayan oluncada anam gözüm ohş gibi sözler söleriz bunlar normaldir alışmanız gerek
    Burda filmi kopardIm ben abicim ya.. Yorum yazamIyorum o derece koptum...
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Ben bayan suruculerle yapilan roportajları falan izlemistim, sanılan aksine trafikteki büyük cogunluk saygı gosteriyormus. Arada elbette beyin ozurluler olabilir ama onlar var diye de trafikten cekinmek olmaz.

Ama ben olaya farklı bir boyut getirmek istiyorum. İstanbul etilerde bir sürü piaggo'lu bayan goruyorum. Su sıralar cok moda.
    Komik ve hic bir zaman korumayacak minick kasklar, etekle, dizliksiz motora binmeler falan sozkonusu. Yani süslenip püslenip motora binme , sirin kadın goruntusu verme durumları pek yaygın. İnanmazsanız bir oglen akmerkezin karsısındaki otobüs duraginda 1 sat gozlem yapin. Resmen motorumun rengiyle uyumlu giyineyim, minik yarım kask takayim, etegim soyle ucussun falan modundalar.

Birilerinin 30 km hizla giden bir scooter'dan ucarak beyin kanamasi gecirilebileceigni , dizliksiz bir carpmayla o etegin altindaki guzelim bacağın catlayabilecegini bu arkadaslara gostermesi lazim.
    Demem o ki trafikteki tacizci mahlukatlardan once bu tür guvenliksiz sürüslerden sikayet etmeli kadinlar.

Motosikleti
    dizliksiz bir carpmayla o etegin altindaki guzelim bacağın catlayabilecegini
    ehehe bu lafI tuttum hacI.. güzeL bacaK feLan fantazi yapmIşIz.. fena da oLmamIş.. anam anam..

Motosikleti
    er5
    o kızlar piagonun reklamını yapan kızlar motordan pek anladıkları sölenemez :] bir aralarda mini cooper satsın diye bmw çalıoşanlarına mini verip dolaştırırlardı salakça işler acaba korlas hayabusa verip çalışanlarına dolaştırırmı :] ne güzel olurdu dimi hehehe

_butterfly_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben aranisa yeni katildim arkadaslar, öncelikle mrblar....
    konuya gelirsem, ben honda beat kullandim.. diger scooterlari da kullaniyorum. ilerde kendime bir yaris motoru alip bol bol his yapcam.. efet motor kullanan bayan çok as ama bu birseyi degistirmemeli, herkes istedigi gibi yasar.. motorla hayat çok güsel;)

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    hoş geldin tekrar
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

_butterfly_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hosbuldum tekrar.. we hosçakalin...

başta Özlem olmak üzere tüm arkadaşlar, konuyu dağıttık özr.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    ben sildim tamam, daha yazıp durmayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    prometheus ve ADALI kIzdIrdInIz galba arkadasI.. kacIyo bakIn siteden.. kendi bilir hoş bişi diyemem de..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler