Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar. Kurye olarak çalışıyorum. Mont intercom ve kask a ihtiyacım var. İntercom hakkında bir fikrim yok ama en az 14 saat bataryası dayanmalı. Mont rahat olmalı sıkmamalı ağır olmamalı ve sıcak tutmalı. Kask çene açılır olmalı ama sağlam olmalı malesef sigara kullandigim için yoğunlukta full kask olmuyor ve rahatsız ediyor. Kafamdaki modelleri aşağı bırakıyorum tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.
    Mont; https://www.hepsiburada.com/revit-vo...product-detail

Kask; Caberg Duke 2 Superlegend Matt Black-Red 2.436,00 TL yerine 2.192,40 TL
    https://urun.n11.com/kask/caberg-duk...red-P503479812

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Merhaba, ben intercom kısmını cevaplayayım.
    Tr de kn2000 yerli üretim diye geçen ve diğer adları ile herobiker, prozone olan markanın hangisini en uygun fiyata buluyorsanız düşünmeden alabilirsiniz. Bende interphone link modeli ve prozone var.iki markayı mukayese ettiğimde en fazla müzikte kısmen fark hissediyordum okadar diyebilirim. Hatta prozone nin hoperlör şiddeti interphone den daha yüksek, ve +olarak rüzgar sesi absorve etmesi de interphone den aşağı kalır değil. İki intercomu da kullandığında kimse o an motor üstünde olduğumu anlamıyor. Tavsiye ederim.
    bfkartal bunu beğendi.

Şarj süreleri ne kadar kurye olarak çalışıyorum uzun dayanması önemli

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Alıntı Uğur Başol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şarj süreleri ne kadar kurye olarak çalışıyorum uzun dayanması önemli
    Batarya tamamen boşken 3saatte şarj oluyor ve 15 saat şarjı gidiyor. Normal bir kullanımda enson nezaman şarj ettiğinizi hatirlamiyorsunuz, 2 hafta mı 3 hafta mı takip edemiyorsunuz.
    Ben sabah akşam standart işe gidip gelirken müzik dinleyerek kullanıyorum, gün içerisinde müzik +telefon görüşmesi yapıyorum.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Caberg duke2 kaskı Haziran ayında almıştım.
    Rahatlığı güzel, eski kaskımla karşılaştırırsam, önceki nolan N87 kasktı. Nolan'ın havalandırması daha iyiydi, yazın caberg duke 2 içinde kafam terledi, hızlı giderken bile yeterli gelmedi havalandırması ama o kadar büyük sorun edecek kadar değil. 100'ü geçince rüzgar sesi fazla oluyor ama ben scooter kullandığım için bütün rüzgar direkt ön camdan kaskıma geliyor o yüzden sanırım. Şehir içinde o hızlara çıkmak bu trafikte zor bu yüzden sorun olmayacaktır. çeneden açılır kasklar arasında fiyatına göre 5 yıldız alabilmiş tek kask bu marka diye almıştım, gidip shoei, schubert gibi markalara para yetmeyince.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Caberk Duke 2 Sharp testlerinden 5 yıldız almış, çene açılır kategorisinde hatrı sayılır bir kask.

Geçtiğimiz şubat ayında 1450 liraya artçıma almıştım. 7 ayda gelen zamma bak Temmuz ayında şahlanmıştık onun etkisi muhtemelen.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caberk Duke 2 Sharp testlerinden 5 yıldız almış, çene açılır kategorisinde hatrı sayılır bir kask.

Geçtiğimiz şubat ayında 1450 liraya artçıma almıştım. 7 ayda gelen zamma bak Temmuz ayında şahlanmıştık onun etkisi muhtemelen.
    Ben de geçtiğimiz haziran ayı başında 2050 liraya aldım kredi kartına 4 taksitle almıştım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı Uğur Başol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Kurye olarak çalışıyorum. Mont intercom ve kask a ihtiyacım var. İntercom hakkında bir fikrim yok ama en az 14 saat bataryası dayanmalı. Mont rahat olmalı sıkmamalı ağır olmamalı ve sıcak tutmalı. Kask çene açılır olmalı ama sağlam olmalı malesef sigara kullandigim için yoğunlukta full kask olmuyor ve rahatsız ediyor. Kafamdaki modelleri aşağı bırakıyorum tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.
    Mont; https://www.hepsiburada.com/revit-vo...product-detail

Kask; Caberg Duke 2 Superlegend Matt Black-Red 2.436,00 TL yerine 2.192,40 TL
    https://urun.n11.com/kask/caberg-duk...red-P503479812
    ben mornystar m6plus intercom kullanıyorum. 20+ saat batarya ömrü var.
    dahili radyosu falan da var ama fazla kanal çekemiyor neden bilmiyorum.
    fakat bataryası efsane. ne zaman şarj ettiğimi unutacak kadar uzun gidiyor.
    işe gidiş gelişte açıyorum sadece. günde 30 dk dan 1 saat desen. 1 ay kadar gidiyor yani.
    (haftasonları çalışmıyorum)
    bfkartal bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı tusumoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mornystar m6plus intercom kullanıyorum. 20+ saat batarya ömrü var.
    dahili radyosu falan da var ama fazla kanal çekemiyor neden bilmiyorum.
    fakat bataryası efsane. ne zaman şarj ettiğimi unutacak kadar uzun gidiyor.
    işe gidiş gelişte açıyorum sadece. günde 30 dk dan 1 saat desen. 1 ay kadar gidiyor yani.
    (haftasonları çalışmıyorum)
    Konu dışı olacak ama ben de bu intercom u almayı düşünüyorum. Müzik performansı nasıl. Kulağa yakın konumlandırıldığında bass var mı? Equalizer dan ayar çektin mi bass için?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)