Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF 150 NK veya önerileriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba,
    geçen sene aslında buna benzer bir soru sormuştum. fakat motor fiyatlarının uçması ve scooterı satamadığımdan bir halt yapamadım.

Son zamanlarda da baktım fiyatlar iyice uçacak tekrar bir niyetlendim. Kredileri araştırıyordum... Pulsar bir güzellik yaparak 32 bin oldu. Yetmedi bugün bir güzellik daha yaptı 34 bin. Bende alternatiflere yöneleyim dedim. Sizin tavsiyeniz ne olur bu konuda. Yine de tüm gemileri yakarak pulsarı almalı mıyım? yoksa 150 NK(zam gelebilir) ya da drift'e mi yöneleyim(Geçen sene bir arkadaşımız hiç önermemişti). Ya da yakın bir arkadaşımın sözünü dinleyip hiç vitesliye bulaşmadan pcx alıp uzun bir süre onu mu kullanmalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı lam77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    geçen sene aslında buna benzer bir soru sormuştum. fakat motor fiyatlarının uçması ve scooterı satamadığımdan bir halt yapamadım.

Son zamanlarda da baktım fiyatlar iyice uçacak tekrar bir niyetlendim. Kredileri araştırıyordum... Pulsar bir güzellik yaparak 32 bin oldu. Yetmedi bugün bir güzellik daha yaptı 34 bin. Bende alternatiflere yöneleyim dedim. Sizin tavsiyeniz ne olur bu konuda. Yine de tüm gemileri yakarak pulsarı almalı mıyım? yoksa 150 NK(zam gelebilir) ya da drift'e mi yöneleyim(Geçen sene bir arkadaşımız hiç önermemişti). Ya da yakın bir arkadaşımın sözünü dinleyip hiç vitesliye bulaşmadan pcx alıp uzun bir süre onu mu kullanmalıyım?
    2. el 250NK düşünebilirsin. başlangıç motoru olduğu için biraz tecrübe kazanan satıp bir üst segmente geçiyor.
    çok düşük kilometrelerde temiz 2.el motorlar var piyasada 250NK olarak.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Drift saglamdır.

Ama pulsar her zaman daha kaliteli.

Sıfır 20+ beygir japonlar 60bine dayanmısken 34 pulsar hala sırıtmıyor.

Sıkıntı ekonomik güç, ucuz olan şey kalmadı ulkede.

Motosikleti
    R25
    Merhaba hocam, 150 NK kullanan birisi olarak başlığı görünce direkt geldim.
    150 NK motosiklete yeni başlayacak birisi için çok ideal bir motor. Yaz kış yağmur çamur dinlemeden kullanıyorum. Forumlarda bahsedilen sıkıntıları ise yaşamadım, bakımlarını takip ediyorum. PCX nasıldır bilmiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)