Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

FC MOTO %15 İNDİRİM BAŞLADI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250r
    Bu bogotto markası,motomax ın 4riders ı gibi birşey mi ? Daha önce deneyen oldu mu ? Kask vs. ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Bende uzun yıllardır FC-Moto'dan alışveriş yapıyorum. Kur ne olursa olsun, Türkiye'de alamayacağınız fiyatlara nakliye+vergi dshil her türlü ürünü alabilirsiniz buradan.

Kur 2.5 civarındayken de alışveriş yapıyordum, 11 oldu hala alışveriş yapıyorum; şimdiye kadar daha ucuzunu satan bir babayiğit çıkmadı TR'de.

Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Tüm ürünler orijinal ürünlerdir. Kazıklanma korkusu da yaşamazsınız hiçbir zaman.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bogotto markası,motomax ın 4riders ı gibi birşey mi ? Daha önce deneyen oldu mu ? Kask vs. ?
    Evet Bogotto FC Moto'nun kendi markası. 2006 yılından beri faaliyet gösteriyor. Uygun fiyatlı ürünleri var ve kullanıcıları genelde memnun.

Sportif sürüşte Berik'te oldukça başarılıdır yorumlarda ona da bakabilirsin.
    MotoXPR

https://www.youtube.com/@MotoXPR

Hocam fiyatları TL'ye nasıl dönüştürdünüz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Alıntı Green_Beret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim siparişim şöyle:
    https://i.ibb.co/WV2sp5s/IMG-20211014-144533.jpg
    Toplam 388tl indirim görünüyor. Bu da aslında neredeyse bizim gümrük vergisine tekabül ediyor.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Mortalxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Sitede sağ yukardan ülkeyi Türkiye, para birimini de TL seçerseniz oluyor.
    Mortalxx bunu beğendi.

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Merhaba arkadaşlar siparişim 20 günlük yolculuğun ardından dün (3 kasim) elime ulaştı. Ptt sayesinde ülkemizde bi 14 gün kadar geçirip havasına ve suyuna alışmış bir sekilde geldi Oldukça kaliteli ürünler. Resimlerini en kısa sürede paylaşırım.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Alıntı Green_Beret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar siparişim 20 günlük yolculuğun ardından dün (3 kasim) elime ulaştı. Ptt sayesinde ülkemizde bi 14 gün kadar geçirip havasına ve suyuna alışmış bir sekilde geldi Oldukça kaliteli ürünler. Resimlerini en kısa sürede paylaşırım.
    Merhaba bende 14 ekimde sipariş verdim halen elime ulaşmadı. Kendimiz PTT ye gidip sorsak diyecem ama site de herhangi bir kargo numarası, kodu yok. siz siparişi ne zaman vermiştiniz biraz daha bekleyeyim mi ?

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Neden 10€ daha fazla verip 3 iş gününde kapınızda olmasını sağlamıyorsunuz ? DHL Express ile sipariş verin. Gümrüğü internetten kredi kartı ile veya kapınızda post cihazı veya klasik nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Motosikleti
    İlk defa sipariş verdim bilmiyordum...

Motosikleti
    R25 (2019)
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk defa sipariş verdim bilmiyordum...
    Sana gönderilen bir e-posta olmalı sipraişten sonra. Orada göreceğin tracking number ile PTT'de sorgulama yapabilirsin. Nerede olduğunu görüp, gidip alabilirsin. Muhtemelen Gv ile alakalı takılmış ilgili PTT şubesinde gidip almanı bekliyor olabilir.

Arkadaşlara katılıyorum, DHL Express Zone6 ile alışveriş yaparsanız, DHL ertesi günü kapınıza getirir ürünü.
    Alpbatur bunu beğendi.
    MotoXPR

Motosikleti
    Alıntı Luc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana gönderilen bir e-posta olmalı sipraişten sonra. Orada göreceğin tracking number ile PTT'de sorgulama yapabilirsin. Nerede olduğunu görüp, gidip alabilirsin. Muhtemelen Gv ile alakalı takılmış ilgili PTT şubesinde gidip almanı bekliyor olabilir.

Arkadaşlara katılıyorum, DHL Express Zone6 ile alışveriş yaparsanız, DHL ertesi günü kapınıza getirir ürünü.
    Mail de herhangi bir tracking numarası yok...

Motosikleti
    R25 (2019)
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mail de herhangi bir tracking numarası yok...
    Shipping Confirmation order numarası(8 haneli sipariş numaran) | FC-Moto başlıklı bir mail gelmiş olması lazım.

Mail, YOUR ORDER diye başlar, has been packed etc. bişeyler yazar.

Altta ARTICLE NUMBER - ARTICLE vs. bir bölüm göreceksin.

Hemen altında;

"You can track your package with DHL using following link:" yazar, o 14 haneli rakam ve harflerden oluşan kod ile PTT'den takip edebilirsin.
    Alpbatur bunu beğendi.
    MotoXPR

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Bende ilk defa sipariş ettim DHL getirecek diye beklerken PTT yi görünce şok geçirdim neyse ki sağ salim geldi ürünler çok şükür.
    Ben ilk andan itibaren verilen takip numarası ile takip ettim bir üstteki arkadaşın anlattığı yere dikkat ederseniz takip numaranızı bulabilirsiniz.
    Alpbatur bunu beğendi.

Motosikleti
    R25 (2019)
    Black Friday kapsamında bu hafta yine tüm ürünlerde 15% indirim var. BLACK15 kodu ile indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
    MotoXPR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)