Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Akaryakıta 3₺ zam gelebilirmiş

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Herkesin 8 litrelik Lincoln alıp yakıt tüketiminin artacağını hesaplamışlardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yetmez ama EVET!!!

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekmek 5 TL olmadıgı surece kimsenin umrunda olmaz. O da asla gercekleşmez. Strateji belli .. Açıkta bırak ama öldürme ki şükretsin.
    Ekmek 5 küsür lira değil mi? İstanbul Halk Ekmek alıyorum marketten, 5 küsür lira yazıyor. 10 küsür liralık ekmekler de var raflarda çeşit çeşit demek insanlar zengin ki ekmeğe 10 küsür lira veriyorlar diyordum.

İşin şakasını bir yana bırakırsak (izahı olmayan şeyin mizahı olur o ayrı) normal ekmek 5 lira olsa benzin 20 lira olsa ve bu yüzden halk ayaklansa ayaklanan halk buna neden olanları değil bizim gibi orta halli işinde gücünde vatandaşları kesip doğrayacak, olan yine bize olacak. Halkı kandırıp farkiliğe mahkum edip sonra onlara düşman diye bizi gösteriyorlar.
    Cenk Ayvaz ve M.balibey bunu beğendiler.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekmek 5 küsür lira değil mi? İstanbul Halk Ekmek alıyorum marketten, 5 küsür lira yazıyor. 10 küsür liralık ekmekler de var raflarda çeşit çeşit demek insanlar zengin ki ekmeğe 10 küsür lira veriyorlar diyordum.

İşin şakasını bir yana bırakırsak (izahı olmayan şeyin mizahı olur o ayrı) normal ekmek 5 lira olsa benzin 20 lira olsa ve bu yüzden halk ayaklansa ayaklanan halk buna neden olanları değil bizim gibi orta halli işinde gücünde vatandaşları kesip doğrayacak, olan yine bize olacak. Halkı kandırıp farkiliğe mahkum edip sonra onlara düşman diye bizi gösteriyorlar.
    Özür dilerim ama bi ..m yiyemezler

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    İndi faiz. $ bugün olmazsa yarın 10 TL
    Hem Brent yükseliyor hem döviz.
    Ay bitmeden benzin 10 TL olur bence

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bilgisayara parça alacaktım. Hemen alayım bari.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dolar 10 tl olsun. iyi oldu. hesaplaması kolay...

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

doğru her gün bunları kandıranlarca hain, terörist ilan edilen biziz. ve öyle hayalden bir dünya yaratılmış ve her şeye karşı yani kendileri gibi düşünmeyen-kandırılmayan herkese öyle kinli öfkeliler ki yeter deseler yine hedeflerinde zar zor sıkıntıyla geçinmeye çalışan bizler oluruz. esas sorumluları hep görmezden gelirler yalan ve bahanelere devam ederler.
    espresso ve M.balibey bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)