Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Isparta Civarı Rota Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar herkese, içinde bulunduğumuz sonbahar mevsimi motosiklet ile gezmek için en sevdiğim mevsim diyebilirim. Hava ne sıcak ne soğuk, ortam rengarenk. Hafta sonu yaptığım rotayı yakınlardaki motorculara tavsiye ederim. Yolun %90'ı aşırı virajlı, %80inde asfalt kalitesi iyi. Dağ, uçurum, orman, ırmak, baraj, göl, mağara, kanyon hepsini görmek mümkün. Aşağı ya yolun bir bölümünden kısa video ekliyorum. İyi seyirler, iyi sürüşler.

https://goo.gl/maps/5NXttRhyCRCSwNjY7

mesut hoca ve F54 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Bu yaz Eğirdir yazılı Kanyon arasında motor sürdük, çok etkileyici bir rota,biz dahasınıda yaptık, salda gölüne oradan Antalya Gündoğmuş uçansu şelalesi, sonrası eğri göl gibi bir rota yapmıştık 1500 km civarıydı,güzel yerler vesselam Eskişehir den selamlar dostum

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Motoru,vakti,durumu olan gezsin keyfini çikartsin.

Rotanin bir önemi yok teker dönsün kâfi..

Motoru olmayan,hayaliyle yanip tutuşan dostlarin da bir an once motorlarina kavuşmasi dileklerimle..

Kazasiz belasiz suruşler..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yahu insan rotayı bi yere kaydeder (wikiloc veya google maps )nasıl gidip bulacağız

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yaz Eğirdir yazılı Kanyon arasında motor sürdük, çok etkileyici bir rota,biz dahasınıda yaptık, salda gölüne oradan Antalya Gündoğmuş uçansu şelalesi, sonrası eğri göl gibi bir rota yapmıştık 1500 km civarıydı,güzel yerler vesselam Eskişehir den selamlar dostum
    Konya'da yaşadığım için dediğiniz bölgelerin tamamını gezdim. Bu paylaştığım rota iyi asfalt viraj manzara vs hepsini bir arada bulundurması ile paylaşmaya değerdi benim için. Yoksa memleketin güzellikleri gezmeyle bitmez [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu insan rotayı bi yere kaydeder (wikiloc veya google maps )nasıl gidip bulacağız
    Google maps linki mevcut gönderide. Oradan bakabilirsiniz rotaya.
    F54 ve mesut hoca bunu beğendiler.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kasımlar'dan dönmeden, oradan Kesme üzerinden Beşkonak'a inmeyi tavsiye ederim bi dahakine.
    sodurlu88 bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Aksu'dan Kızıldağ Milli Parkı üzerinden Beyşehir Gölü'ne inen yol da gayet zevkli.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasımlar'dan dönmeden, oradan Kesme üzerinden Beşkonak'a inmeyi tavsiye ederim bi dahakine.
    Daha önce söylediğiniz şekilde sahile kadar indim. Kasımlar sapağından sonra yol Antalya sınırlarına dahil oluyor ve asfalt kalitesi iyi değil. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Alıntı M.Tugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksu'dan Kızıldağ Milli Parkı üzerinden Beyşehir Gölü'ne inen yol da gayet zevkli.
    Aksu'dan sonra yolun bir kısmında çalışma var. Kum dökmüşler ve yol kenarında otlayan inekler yola çok pislemiş. Tırmanışa geçtikten sonra Vali çeşmesine kadar yol fena değil. Sonrasında yine asfalt bozuk, çukurlu yer yer çökmüş. Yenişarbademli girişinde baraj inşaatından dolayı yine asfalt çok kötü. ADV Enduro tarzı motorlar için sorun olmaz belki ama yol motorlarında zevkten çok keder veriyor kötü asfalt.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce söylediğiniz şekilde sahile kadar indim. Kasımlar sapağından sonra yol Antalya sınırlarına dahil oluyor ve asfalt kalitesi iyi değil. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Aksu'dan sonra yolun bir kısmında çalışma var. Kum dökmüşler ve yol kenarında otlayan inekler yola çok pislemiş. Tırmanışa geçtikten sonra Vali çeşmesine kadar yol fena değil. Sonrasında yine asfalt bozuk, çukurlu yer yer çökmüş. Yenişarbademli girişinde baraj inşaatından dolayı yine asfalt çok kötü. ADV Enduro tarzı motorlar için sorun olmaz belki ama yol motorlarında zevkten çok keder veriyor kötü asfalt.
    Ben 2 sene önce geçmiştim, yol fena değildi. Sadece baraj inşaatı sebebiyle dolaştırdığı yol bozuktu. Demek ki 2 senede yolun geri kalanı da bozulmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)