Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dolar 9 tl oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamaninda hisse.net te cok grafik paylaştım usd, euro, tl bazlı. Burayida hisse forumuna cevirmek istemiyorum

Sahsen bu hükümet varken, baba hisselerin dolar bazli eski zirvelerini göreceğini düşünmüyorum.
    Şahsi düşüncem olup tavsiye içermemektedir.

Umarim kazanırsın, diger turlu africadan cb125 e geçiş depresyona sokabilir
    An itibariyle,bloomberg te biontech 3 doz asinin omicron ipnesini tokatladigi yaziyor.

Haydiiiii olm hava yolu sirketleri ucun artikkkk ucunnn... r nine t nin tekerlek gozuktu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    An itibariyle,bloomberg te biontech 3 doz asinin omicron ipnesini tokatladigi yaziyor.

Haydiiiii olm hava yolu sirketleri ucun artikkkk ucunnn... r nine t nin tekerlek gozuktu.
    Bu gaplar dolacak Sn Hırbonen dolmadan bi yere gidemez, düzeltme sert gelebilir dikkat et..

Bol kazançlar. Yatırım tavsiyesi değildir. Adettendir

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ABD Doları eşittir
    13,61 Türk Lirası
    Ah şimdi a haber olacaktı amerikda kriz büyük çöküş vs başlılarıyla izleyip ulan amma ekonomimiz var diye koltukta gögüs kabartacaktık

Düzenleme : Şaka yaptım kimse gerçek sanıp yazdıklarımı linç etmesin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu gaplar dolacak Sn Hırbonen dolmadan bi yere gidemez, düzeltme sert gelebilir dikkat et..

https://www.tradingview.com/x/9iA4QEly/

Sn vandamme,

Bir finansal piyasalar uzmani olarak bu gap ler neden dolmak zorunda hic anlamiyorum

Simdi sirketlerin uzun vadeli grafiklere baktigimizda kapanmamis bir gap bulamayiz mi diyosun ?

Turk lirasi bir gecede yuzde 50 davalue oldugu dönemlerde bildigim kadariyla ertesi gun sirketler tavan aciyordu.

Yani,gap kapanir mutlaka demek biraz amatorluk gibi geliyor bana,bilemiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sn vandamme,

Bir finansal piyasalar uzmani olarak bu gap ler neden dolmak zorunda hic anlamiyorum

Simdi sirketlerin uzun vadeli grafiklere baktigimizda kapanmamis bir gap bulamayiz mi diyosun ?

Turk lirasi bir gecede yuzde 50 davalue oldugu dönemlerde bildigim kadariyla ertesi gun sirketler tavan aciyordu.

Yani,gap kapanir mutlaka demek biraz amatorluk gibi geliyor bana,bilemiyorum
    Mevcut para birimleri değil de, hisse özelinde bakarsak genelde o boşluklar dolar..Ararsak bulamaz mıyız? buluruz ama büyük ihtimalle spek hissesidir..

O değilde noldu senin profil işi? benim şahsen senin gibi uzmanlık alanlarım olsa, ne yapar eder kalın ve altın renginde bir font ile yazdırırdım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mevcut para birimleri değil de, hisse özelinde bakarsak genelde o boşluklar dolar..Ararsak bulamazmıyız? buluruz ama büyük ihtimalle spek hissesidir..

O değilde noldu senin profil işi? benim şahsen senin gibi uzmanlık alanlarım olsa, ne yapar eder kalın ve altın renginde bir font ile yazdırırdım..
    Maalesef gelisme yok

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilo ile obezliği bağdaştırman için kilo ile boy arasında çok bariz fark olması lazım.
    1.86 boyunda 120 kg biri kas olarak hacimli ve spor salonunda senin gibi iki tane adamı kaldırabilecek biri de olabilir. Sataşmadan önce mayolu bir boy resmi isteseydin bence
    132 kg. iken koşarak 104'e düştüm, sonrasında 4.5 sene (kazaya kadar) ağırlık antrenmanı yaptım her gün (h.sonu dahil). Öğlen menüsü 1 tavuk & 1 lt. ayran.

Ölmeyi bayılmak sanan arkadaşlar oluyor tabi arada

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    132 kg. iken koşarak 104'e düştüm, sonrasında 4.5 sene (kazaya kadar) ağırlık antrenmanı yaptım her gün (h.sonu dahil). Öğlen menüsü 1 tavuk & 1 lt. ayran.

Ölmeyi bayılmak sanan arkadaşlar oluyor tabi arada
    Mazide kaldı o günler, geçen sene 18 liraydı tavuk göğsünün kilosu günde 800 gr bazen 1 kg yiyorduk da artık evrim geçirip havadaki sinekleri uzayan dilimizle kapmaya çalışacağız yakında protein için.
    Ve evet bence bir buluşup bu konuyu görüşün o size obez diyen arkadaşla
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mazide kaldı o günler, geçen sene 18 liraydı tavuk göğsünün kilosu günde 800 gr bazen 1 kg yiyorduk da artık evrim geçirip havadaki sinekleri uzayan dilimizle kapmaya çalışacağız yakında protein için.
    Ve evet bence bir buluşup bu konuyu görüşün o size obez diyen arkadaşla
    Ben demiyorum,tip diyor tip..

Lucas,benim title i a motorsporlari uzmani kirmizi puntolarla ne zaman yazacaksiniz ?

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa ile ilgili bir düzenleme yok bildiğim kadarıyla.
    5237 SAYILI TÜRK CEZA KANUNU
    Madde 6 - Ceza kanunlarının uygulanmasında;
    ...
    f) Silah deyiminden;
    1.Ateşli silahlar,
    2.Patlayıcı maddeler,
    3.Saldırı ve savunmada kullanılmak üzere yapılmış her türlü kesici, delici veya bereleyici alet,
    4.Saldırı ve savunma amacıyla yapılmış olmasa bile fiilen saldırı ve savunmada kullanılmaya elverişli diğer şeyler,
    5.Yakıcı, aşındırıcı, yaralayıcı, boğucu, zehirleyici, sürekli hastalığa yol açıcı nükleer, radyoaktif, kimyasal, biyolojik maddeler,
    ...
    Anlaşılır.

"Kafayı kullanmak" en büyük silahtır.
    espresso bunu beğendi.

Ben demiyorum,tip diyor tip..

Lucas,benim title i a motorsporlari uzmani kirmizi puntolarla ne zaman yazacaksiniz ?
    Kırmızı kar yağdığında.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"Kafayı kullanmak" en büyük silahtır.
    İşte benim de demek istediğim tam olarak o...

Nereye vurursak izi kalmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı

https://www.tradingview.com/x/9iA4QEly/

Sn vandamme,

Hava yollari koptu gidiyo, elim ayagima dolasti yemin ediyorum.satmamak icin zor tutuyom kendimi.

Daha once bu kadar buyuk bir balik tutmamistim,ne yapacam yaa bu kadar guzel giderken elim satmaya da gidemiyor..offff

Sn vandamme,

Hava yollari koptu gidiyo, elim ayagima dolasti yemin ediyorum.satmamak icin zor tutuyom kendimi.

Daha once bu kadar buyuk bir balik tutmamistim,ne yapacam yaa bu kadar guzel giderken elim satmaya da gidemiyor..offff
    Stop loss gir en azından sonra pişman olma. En iyi para cepteki para.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sn vandamme,

Ben hisseyle aşk yaşadığım için kazanamadım..çıkarken hep çıkacak algısını yenemedim bir türlü, o nedenle anlıyorum hislerini

Hisse yükselince satılır, bizim güccük yatırımcı hep düşerken satar..Sebebi hep bu duygular..

Kar cebe yakışır demek lazım bir yerde..ama nerde? İşte amatör müsün, profesyonel mi seni belirleyen yerde orası

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmaz öyle şey yahu. İçtiada aykırı bir durum bu.
    Sözleşme örneğini kargolayabilirim

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    14 barajı yıkıldı, 3 milyar dolar da çöpe gitti, yeni baraj 15 olacakmış !

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    14.55xxx satış,
    14.78*** alış fiyatı olarak, günün en yüksek ORTALAMA seviyeleridir ..

DEVAM !

1 ayda sadece kur tarafında %40 fakirleşmek her millete nasip olmaz
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hükümet çok iyi. Devletimizin yanındayız. ATP, bursalıali ve Mira ile kol kola.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 ABD Doları eşittir
    14,28 Türk Lirası
    oldcockroach bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)