Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Dolar 9 tl oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://m.sabah.com.tr/dunya/burasi-...ntuler-5757425

Arkadaslar tamam fakirlestik ama bakin amerika bile ne halde..

Haksizlik yapmayalimm,lutfen.
    Amerika'da durum içler acısı, lakin hükümetimiz sağolsun an itibariyle tüm Amerika TL cinsinden çok daha zengin.

Acep yandaş medyanın habire bahsettiği "dünya lideri" bu mu demekti acaba? Hani faydası Türkiye'den ziyade dünyaya anlamında falan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Beyler uzulmeyin, bosa stres yapip caninizi da sikmayin.

-Bu hukumet toplumumuzun aynasidir. Bunlar hirsiz duzenbaz da, ulkenin geri kalani durust mu?
    Sunu her firsatta soyluyorum. Bu cografyada insanlar 2 ye ayrilir:

1-firsati olup calanlar
    2-firsati olmadigi icin calamayanlar.

hirsizligin buyugu kucugu olmaz. Bakin etrafiniza!
    -ureten malzemeden, kaliteden, gramajdan calar.
    -calisan isgucunden, mesaiden calar.
    -yoneten duzenini calmak uzerine kurar.

markette kasa kuyrugunda beklerken, hani yan kasa acilir ve arkandaki senden once davranip o kasaya gecer ya, iste o kisi hepimiziz. Baskasinin sirasini calariz. Demekki calma potansiyelimiz var.

Hani trafikte sola donus kuyrugunun en onune lönk diye girip kaynak yapariz ya, buda hirsizliktir.

Hani otobus gelince sirayi bozup araya kaynak yapariz ya, iste buda hirsizlik.

Hani ust komsun alt komsun dogalgazi acarken biz acmayiz ya, iste oda hirsizlik.

Hani "camimize yardim edelim" derken, toplanan paranin yuzde 30 unun toplayanin oldugunu soylemezler ya, iste oda hirsizliktir.

Bosa ne uzulup karalar baglayin, ne de gelecek icin umitlenin. Akp bu toplumun aynasidir. Akp ne ise, toplum da odur.

Ya toplumumuzun duzenine uyup gemimizi yurutmeye caliscaz,

ya lanet olsun deyip bu diyardan gocucez,

ya da batakligin yutamadigi agac gibi sapasaglam durmaya calisip suremizi doldurup gidicez.

Atam ugrasmis kaninin son damlasina kadar, ama gorunen o iki bu toplum ne durust, ne caliskan nede cesur.

Ulkeyi gozumuzun onunde soydular, batirdilar bizi fakirlige mahkum ettiler de, cikip ta sokakta bi protesto bile yapamadik. Buda bizim ayibimiz olsun.

saygilar
    Italian, xtrafrozen ve espresso bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Türkiye'yi "Avrupa'nın Çin'i" yapma fikri ilk kimin aklına gelmişse Allah onun belasını versin.

1 Usd şu an 12,81 TL, devleti yöneteni alenen ve toplu olarak protesto etmeye bir tarafımız yemiyor anca Twitter üzerinden "Osmanlı Padişahı 1. Mahvettin" gibi saçma sapan espri yapıyoruz. Bir yandan da döviz almaktan ve de kur artışında içten içe "Acaba kaç para kazandım?" diye ekrana bakmaktan kendimizi alıkoyamıyoruz.

Halk olarak 70'li yıllardaki abilerimizin, babalarımızın çeyreği kadar gururumuz olsa yandaş medyadan Fahrettin'e halkı kandıran yalancı kim varsa yere yatırıp şey etmiştik. Anca buradan bursalıali'ye laf sokalım, nasılsa bize ayar vermekle uğraşmıyor.

Motosiklette olmaz ama ben artık araba kullanırken ambulans, itfaiye, polis arabası harici çakarlı hiçbir sivil lüks araca yol vermeyeceğim. Kapatacağım yolu, cezai işlem uygulasınlar. Belli ki kamu görevlisi, onun ben badem bıyığını şey edeyim sanki çok bir işe yarıyorlar da yol istiyorlar. Boş zamanlarımda da Üsküdar, Ümraniye gibi semtlerin meydanlarında yaya olarak takılacağım, illa ki röportaj yapan birilerine denk gelirim, sessizce dinleyeceğim ve "telefonunu göster" , "usd 20 tl de olsa reisçiyiz" diyen birine denk gelirsem ani bir şekilde saldırıp sakat bırakacağım. Sonra meydan dayağı yememek için kaçacağım
    gurcanozturk, Mr.wind, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'yi "Avrupa'nın Çin'i" yapma fikri ilk kimin aklına gelmişse Allah onun belasını versin.

1 Usd şu an 12,81 TL, devleti yöneteni alenen ve toplu olarak protesto etmeye bir tarafımız yemiyor anca Twitter üzerinden "Osmanlı Padişahı 1. Mahvettin" gibi saçma sapan espri yapıyoruz. Bir yandan da döviz almaktan ve de kur artışında içten içe "Acaba kaç para kazandım?" diye ekrana bakmaktan kendimizi alıkoyamıyoruz.

Halk olarak 70'li yıllardaki abilerimizin, babalarımızın çeyreği kadar gururumuz olsa yandaş medyadan Fahrettin'e halkı kandıran yalancı kim varsa yere yatırıp şey etmiştik. Anca buradan bursalıali'ye laf sokalım, nasılsa bize ayar vermekle uğraşmıyor.

Motosiklette olmaz ama ben artık araba kullanırken ambulans, itfaiye, polis arabası harici çakarlı hiçbir sivil lüks araca yol vermeyeceğim. Kapatacağım yolu, cezai işlem uygulasınlar. Belli ki kamu görevlisi, onun ben badem bıyığını şey edeyim sanki çok bir işe yarıyorlar da yol istiyorlar. Boş zamanlarımda da Üsküdar, Ümraniye gibi semtlerin meydanlarında yaya olarak takılacağım, illa ki röportaj yapan birilerine denk gelirim, sessizce dinleyeceğim ve "telefonunu göster" , "usd 20 tl de olsa reisçiyiz" diyen birine denk gelirsem ani bir şekilde saldırıp sakat bırakacağım. Sonra meydan dayağı yememek için kaçacağım
    Çankaya'da Vatandaşlar 'AKP İstifa' Sloganlarıyla Sokağa Döküldü

https://onedio.com/haber/cankaya-da-...okuldu-1019656
    tommygun, M.balibey ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Allahına kurban onların. Ateşi İzmir'den yaktılar, Ankara devam ettiriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Hani dış güç, mış güç diye 19 senedir oy alıyorlar ya. Bu usd kur seksine de bahane olarak dış güçleri öne sürüyorlar. Ulan bu kadar mı kolay? Elin dış gücü bir tuşa basarak 1 haftada senin ekonomine gang bang yapıyorsa zaten 19 sene o koltuğa boşuna oturmuşsun.
    M.balibey ve espresso bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tomicim biraz aklı selim olalım. Öfkeyle kalkan zararla oturur, aman sakin.

Hadi Akp yi anlıyorum bakanlıklar ,ihaller ,eski yapılan şeyler ben az diyeyim siz çok anlayın , yeme içme her şey ellerinde kayıp etmemek için elinden geleni yapıp erkek seçime gitmiyorlar bir mantığı var .

O küçük enişte var ya küçük enişte yatacak yeri yok bu saatden sonra bahçeliden başka oy veren her kişi AKP lilerden daha aşağıda yaratılmış varlık. Hiç anlamıyorum neyin derdindeler ne zoru var bunların türk ve müslümanlar ile bu nasıl bir düşmanlıktır bu nasıl bir vicdansızlıktır .

Bir an önce düzgün bir sistem kurup artık bu mook bu mıçılan mook 10 sende mi 30 senede mi düzelir bilmem ama düzeltmeye başlamak lazım ..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tomicim biraz aklı selim olalım. Öfkeyle kalkan zararla oturur, aman sakin.
    Değerli üstadım, belki de sen haklısın lakin sus pus olup "aman ağzımızın tadı kaçmasın" dedikçe ağzımıza s.çtılar. Dümbük gibi ekonomi, memleketin her yerine sirayet eden Arap-Afgan göçmenler, hak edenin değil yalayanın yükselmesi, cemaat itleri cart curt bütün bunları yaşayıp da sakin sakin bertaraf edemedik. Artık bizim de küsküyü masaya tak tak vurup "gel, al bunu alamaz mısın? sen ne biçim delikanlısın?" dememiz gerekiyor.
    M.balibey, gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014

"Barışçıl" kalmak kaydıyla, (en ufak bir sertlik zarar verir) tüm Türkiye'ye yayılır umarım. Alır tenceremi tavamı çıkarım.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Barışçıl" kalmak kaydıyla, (en ufak bir sertlik zarar verir) tüm Türkiye'ye yayılır umarım. Alır tenceremi tavamı çıkarım.
    Hemen asiri sol orgutler isin icine girip protestolari sahiplenecektir.

Orak cekic, kizil bayraklarla falan kendilerini gosterirler.

Tam dayaklik tipler.Protestocular bu tipleri kesinlikle barindirmamali.
    -Black- ve drtayfun bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "İstanbul Kurtuluş'ta vatandaşlara polis müdahale ediyor." Polis muhtemelen daha once davranmis sizden.

https://twitter.com/gercekgundem/status/1463194784584118279?s=24
    -Black- bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İnşallah Lgbt bireyler ve her ortamda halay çeken Kürt milliyetçileri protestolara katılmaz.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    İnşallah Lgbt bireyler ve her ortamda halay çeken Kürt milliyetçileri protestolara katılmaz.
    Evet, düşününce tadı kaçıyor insanın. Afiş, bildiri falan hep zarar verecek şeyler.
    Sadece tencere tava. Halkın şikayeti belli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

"İstanbul Kurtuluş'ta vatandaşlara polis müdahale ediyor." Polis muhtemelen daha once davranmis sizden.

https://twitter.com/gercekgundem/status/1463194784584118279?s=24
    Polis müdahale ederse dağılacaksın, hiç uzatmayacaksın konuyu. Yarın veya ertesi gün bir daha. Tartışmaya gerek yok. (insanların tepkisi de haklı bir yandan. zor günler geçiren insanlar var. Ve, "düzelir" de diyemiyorlar.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Tomalara bakın. Su, adamın ayağını yerden kesiyorsa gerçek protestocudur. Bütün yandaş kameraların olduğu yerde adama su tabancası gibi fıs fıs yapıyorsa teşkilattandır.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ortamda trafik cezası kesme görevi olmadan bu kadar fazla polisi bir arada görme ihtimalimiz genelde yoktur. Göstericilerin dilek tutmasını tavsiye ederim.

O değil de işsiz her yandaşı bekçi yaptılar, ikamet ettiğim Acıbadem'de hem Üsküdar hem Kadıköy bölgelerinde aylardır bekçi görmüyorum. Nerede bu kahverengi gece kartalları?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Amerika'da da durum cok kotuymus yahu:

A-Haber de olmasa gercekleri nereden ogrenecez buralarda... Google'a sordum, enflasyon 5.4'mus...

Gerci neye erisemedigimizi de soyleselermis keske... Orayi cok anlamadim. PS5 bulmak bayagi zor, ama o da cok temel ihtiyac maddesi degil sanki.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar, napiyonuz ? Ben hic calisamadim bugun ,kendimi isime veremiyorum ,sizde durum nasil ?

Cok moralim bozuk yemin ederim, nolucak ya boyle ?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, napiyonuz ? Ben hic calisamadim bugun ,kendimi isime veremiyorum ,sizde durum nasil ?

Cok moralim bozuk yemin ederim, nolucak ya boyle ?
    Ticaret tamamen durmuş diyorlar.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika'da da durum cok kotuymus yahu:

https://www.cumhuriyet.com.tr/Archiv...70321612-a.jpg

A-Haber de olmasa gercekleri nereden ogrenecez buralarda... Google'a sordum, enflasyon 5.4'mus...

Gerci neye erisemedigimizi de soyleselermis keske... Orayi cok anlamadim. PS5 bulmak bayagi zor, ama o da cok temel ihtiyac maddesi degil sanki.
    Hollandadan bildiriyorum.

Ps5 bulmak imkansiz. Kac ay oldu bir turlu stoklara girmedi, en son oylama sistemi yaptilar bazi firmalar. Ps5 icin bi yazi yaziyorsun, diger insanlar bunu oyluyor. En cok begeni alan 5 kisiye ps5 veriyorlar(parasini da aliyorlar). Ps5 kuyruklari olustu, karneyle verilsin diyenler var. Enflasyon 3,4% ile son 20 yilin en zirvesinde. A-haberi buraya davet ediyorum, halimizi gorsun duysun magduruz.
    espresso bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ticaret tamamen durmuş diyorlar.
    Ticaret bir süredir zor dönüyordu ancak artık fiyat teklifleri saatlik. Döviz bazlı fiyat teklifleri için diyorum. Euro, dolar olarak fiyat veriyor oda en fazla akşama kadar geçerli.. Eskiden fiyat teklifi en kötü bir hafta geçerli olurdu.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)