Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki'nin Yeni Skuteri; T9 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yuki 125cc yeni scooter getirmiş. Maksi skuter bedenine 125cc motor koymuşlar. Aşağıda inceleme videosu var. Verilen her bilgiye inanmamak şartıyla faydalı bir inceleme. 28 bin TL fiyatına bakarak 25 bin verip Honda Dio veya 34 bin verip Yamaha D'elight almak daha mantıklı derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İnşallah bu da 2. bir Revolt Rm5 olayı yaşatmaz.
    espresso ve levend84 bunu beğendiler.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Tip olarak X-Max çakması gibi duruyor
    Ne diyelim hayırlı olsun inşallah

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen tipini gözüm tutmadı.

Motosikleti
    cb250r
    Agalar iyi hoşta Çinli motosiklete binen bilir, "acaba ne zaman nerede yolda kalacam?" korkusu, mahmutbey trafiginde arabayla saatlerce bekleme iskencesine yakin bir his.
    Yayan, levend84 ve espresso bunu beğendiler.

hayaller xmax. hayatlar yuki diyenler alabilir. görselliğinin neredeyse %70'i xmax çakması. yüzdeyi belki abartmış olabilirim.
    espresso ve levend84 bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yillar önce modenas modellerinden ulkemize gelen motorlar vardi,mesela gt135,kriss vs.

Getirin aga şu motoru 250cc scooter malezya mali.kullansin vatandaş,isini gorsun,kafasi rahat ihtiyaçlarini karsilasin,hee çin malina gore bir iki tik fiyat yuksek olsun sorun degil yeter ki üzmesin

Know how,kendine ozgu bir scooter mis çiçek.

https://modenas.my/v2/scooter/elegan250abs/

Yoldaki şerit çizgilerine bakilirsa gerçekte 90km/h ile giďiyor gibi görünmuyor.sanki 75 ile gidiyor.

Alana da satana da hayirli olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

https://youtu.be/_w8-Iglvwr0

Malzeme kalitesi ben buradayim diyor,ciddi anlamda japonlarla yarişacak bir model.
    tommygun, Yayan ve espresso bunu beğendiler.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revolt kadar rezil iş yapmam ciddi emek uğraş ister çaba ister gayret ister , kendiliğinden olmaz öyle dandik mal yapmak milleti rezil etmek.. hiç bir şey yapmadan tesisat bu motor bu granejalar bu alın montajı kendiniz yapın deseler , montaj kurulum için de bir A4 kağıt verseler bu yaptıklarından sağlam motor.cikardi
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç bir şey yapmadan tesisat bu motor bu granejalar bu alın montajı kendiniz yapın deseler , montaj kurulum için de bir A4 kağıt verseler bu yaptıklarından sağlam motor cikardi
    "Onu ben de düşündüm ama fırsat olmadı" - Ingvar Kamprad

espresso bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agalar iyi hoşta Çinli motosiklete binen bilir, "acaba ne zaman nerede yolda kalacam?" korkusu, mahmutbey trafiginde arabayla saatlerce bekleme iskencesine yakin bir his.
    Yani hayatımda çinli dışında motor kullanmadım o rahatlığı tam olarak bilmiyorum ama önceki kullandığım motorlarda o korkum olmasına rağmen driftte 0 almış olmam hem de bakımlarını kendim yapıp sürekli kontrol etmemden dolayı hiç yolda kalma korkusu olmadı. Geçen gün 200kmlık yola çıktım bir anlık kararla. Yanıma tamir malzemesi, lastik spreyi almadım. Çinliler bakımsız olduğunda direk yolda bırakıyor ama azıcık bile bakıldığında kolay kolay eskisi gibi yolda bırakmıyorlar. En basit örneği bizim köydeki cup ve cgler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani hayatımda çinli dışında motor kullanmadım o rahatlığı tam olarak bilmiyorum ama önceki kullandığım motorlarda o korkum olmasına rağmen driftte 0 almış olmam hem de bakımlarını kendim yapıp sürekli kontrol etmemden dolayı hiç yolda kalma korkusu olmadı. Geçen gün 200kmlık yola çıktım bir anlık kararla. Yanıma tamir malzemesi, lastik spreyi almadım. Çinliler bakımsız olduğunda direk yolda bırakıyor ama azıcık bile bakıldığında kolay kolay eskisi gibi yolda bırakmıyorlar. En basit örneği bizim köydeki cup ve cgler.
    Seni takip ediyorum genc kardesim masallah cok guzel bakiyorsun motoruna. Haklisin ozellikle cinlilere cok titiz bakmak lazim. Insallah cok daha guzellerine sahip olursun
    BloodyBaron bunu beğendi.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yuki'yi gördüğüm yerden Şener Şen gibi koşarak kaçarım.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni takip ediyorum genc kardesim masallah cok guzel bakiyorsun motoruna. Haklisin ozellikle cinlilere cok titiz bakmak lazim. Insallah cok daha guzellerine sahip olursun
    Teşekkür ederim abi. İnşallah hepimiz daha iyi motorlara bineriz.
    Mr.wind bunu beğendi.

Çinli bir motor alınacaksa bu kesinlikle scooter olmamalı commuter tarzı vitesli ya da cub olmalı yoksa uzun vadede sorun çıkarma ihtimali çok yüksek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)