Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Yeni Triumph Tiger Sport 660

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben konuya dönüyorum, bu Triumph Tiger Sport 660 güzel bir fiyatla Tracer killer olur diyorum. Tracer falan bu segmentin artık fiyatları öyle bir arttı ki alıcısı açısından 2. el değeri falan daha geri planda kalacak. O parayı sayacak alıcı parayı neye verdiğini iyi değerlendirecek bir alıcıdır; zengin kişi parayı nasıl harcayacağını bilir...

İş biraz Korlas'ın ne kadar büyümek istediğinde, biraz da Triumph'un ne kadar pazar payı istediğinde bitiyor. Trident 660 için daha önce belirledikleri fiyat pastadan güzel bir ısırık istiyorlarmış gibi düşündürüyor...
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Bunu görünce tracer,versys nc, vstrom gibi motorlar gözümde çöp oldu.
    fiyat kalite oranı hepsinden iyi bir triump acayip bir hallenme sebebi.
    korlas'a gidip bi sohbet edelim.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Yazık

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben konuya dönüyorum, bu Triumph Tiger Sport 660 güzel bir fiyatla Tracer killer olur diyorum. Tracer falan bu segmentin artık fiyatları öyle bir arttı ki alıcısı açısından 2. el değeri falan daha geri planda kalacak. O parayı sayacak alıcı parayı neye verdiğini iyi değerlendirecek bir alıcıdır; zengin kişi parayı nasıl harcayacağını bilir...

İş biraz Korlas'ın ne kadar büyümek istediğinde, biraz da Triumph'un ne kadar pazar payı istediğinde bitiyor. Trident 660 için daha önce belirledikleri fiyat pastadan güzel bir ısırık istiyorlarmış gibi düşündürüyor...

Tüm forum anladı ingilizce düzeyini!!!

Katil yazmak yerine 'Killer' yazınca anlamayanlar google translate kullanmaya başlıyacak.Neden insanları gereksiz yoruyorsunuz?

Türkçe konuşarakta entellektüel görünebilirsiniz.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Katil yazmak yerine 'Killer' yazınca anlamayanlar google translate kullanmaya başlıyacak.Neden insanları gereksiz yoruyorsunuz?

Abi çok sağ ol, tam translate açacaktım ki birden mesajını gördüm. Müteşekkirim sana.
    Cyan, espresso, bdrhngvnc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok sağ ol, tam translate açacaktım ki birden mesajını gördüm. Müteşekkirim sana.
    Puahhaa

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yazık

"Konuşarakta" kısmında yer alan bağlacı ayrı yazmamız daha uygun olacaktır. Çünkü sizin de çok iyi bildiğiniz üzere de/da'yı cümleden çıkardığımızda cümlenin anlamı bozulmuyorsa oradaki de/da bağlaçtır ve ayrı yazılmalıdır. Konuştuğumuz dili doğru yazmak da entellektüel olmanın şartlarından biri olmalıdır.
    Cyan, espresso, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yazık

Türkçe'de dil ve lehçe adları büyük harfle başlar.

"İngilizce"

Bu arada dogrusu entelektüel, tek "l" ile.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Oooo motosiklet.net in en siki grubunun uyesine satasmak,yurek mi yedin totemons

Translate bakiyorsa iyi bisey ya,ingilizce bir kelime ogrenmis oldu,fena mi ?
    Cyan bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo motosiklet.net in en siki grubunun uyesine satasmak,yurek mi yedin totemons

Translate bakiyorsa iyi bisey ya,ingilizce bir kelime ogrenmis oldu,fena mi ?
    Cyan'a yazdığını cevapladıktan sonra fark ettim desem inanır mısın Hırbo?

Biliyorsun beni, insanların böyle küçük, minik dertleri olmasına bayılırım. Hayatları ne kadar rahat, ne güzel hayatlar yaşıyorlar da böyle küçük şeylere takılıyorlar diye içten içe imrenirim onlara. Allah başka dert vermesin cümlesi belirir kafamda direkt olarak.
    ❤️Honda❤️, espresso ve Cyan bunu beğendiler.

semihbalcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Sıra çoktur ama satılmaya başlandı mı ya da ne zaman başlayacak bilen var mı?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı semihbalcioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıra çoktur ama satılmaya başlandı mı ya da ne zaman başlayacak bilen var mı?
    Ben bugün konuştum, kasımdan önce gelmez dediler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    E 2 ay daha bekleyip 2023 modelini getirselermiş bari.
    Olaya bak arkadaş. Şubat'ta kaporasını al. Motor gelene kadar fiyat artarsa onun da farkını al. Senenin son ayında teslim et.

Elde kalan motor ayağına indirimli almıyorlarsa nolayım.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E 2 ay daha bekleyip 2023 modelini getirselermiş bari.
    Olaya bak arkadaş. Şubat'ta kaporasını al. Motor gelene kadar fiyat artarsa onun da farkını al. Senenin son ayında teslim et.

Elde kalan motor ayağına indirimli almıyorlarsa nolayım.
    Sanırım ilk parti teslimat yapıldı. Bu ikinci parti için...

Ben de ilk parti için niyetlenip sonra kendime "otur oturduğun yerde para harcama şimdi" dedim vazgeçtim, daha sonra benin CB500F'i de elimde çok eskitmeyeyin diye tekrar almaya karar verdim, bu sefer de ikinci partinin geç teslimat tarihini duyunca vazgeçtim. Ekonomik konjonktüre göre seneye artık... Benim anladığım Triumph falan istiyorsanız önceki senenin Ekim - Kasım ayı gibi siparişi kaporayı halledip Şubat - Mart gibi teslim almayı bekleyeceksiniz. Bu böyle yürüyor gibi. En azından Trident ve Tiger 660 için bu şekilde olmuş görünüyor... (Gerçi Trident'lerde oldukça gecikme yaşanmıştı sanki...)

Motosikleti
    Honda Integra
    Bende niyetlendim bu motora ama vazgeçtim,164 bine çıktı 2 hafta sonra 180 sonra 200 oldu ,birde yıl sonuna kadar bekle oldu canım başka,NC integra ya devam

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Eylüle kadar 230 olur hatta geçer.o zaman zaten peşinden koşulcak bir durumu olmicak.ilk alanlar çok şanslı

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    korlas bu motor bekletme işinden inanılmaz paralar kazanıyor kesin. para veriyorsun, mal yok. o da parayla para kazanıyor, muazzam sistem kurmuşlar

Motosikleti
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korlas bu motor bekletme işinden inanılmaz paralar kazanıyor kesin. para veriyorsun, mal yok. o da parayla para kazanıyor, muazzam sistem kurmuşlar
    yanlışın var sende kazanıyorsun.3 ay sonra gelicek sen yarısını ver paranın diyorlar veriyorsun.iyide 3 ay sonra gidip motor alsan herhangi bir yerden zamlanmış olmama ihtimali yok.korlas 3 ay sonra 130k ise 130 dan alıyorsun.bir sonraki sevkiyat 160 oluyor ister bekliyorsun ister başka model al.yani malın fiyatı belli olduğu için sıkıntı yok kar ediyorsun bana göre.
    şöyle bir versiyonda var.adam almış mt07 yi 150bn tl den 160 a satıyor.yamahaya gidiyorsun diyor ki 3 ay sonra sevkiyat var fiyatı belli değil.şimdi ya adamdan gidip 10k daha fazla para verip alıcaksın yadaa 3 ay sonraki fiyatı belli olmayan motoru beklicekceksin.zaten 3 ay sonra o 160a al satcıdan almadığın motorun bayide 200k olmuş oluyor tühh diyorsun

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    E parayı 3 ay bağlamış oluyorsun, alıcının ne kazancı var ki bu işte?

Bir arkadaşım geldi hemen ayırtın dediler diye Streetfighter'a kapora verdi, Monster'ını sattı hemen.
    2 ay motor yok ortada. Kaldı dımdızlak, Streetfighter'ın fiyatı da uzaya çıktı bu esnada.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışın var sende kazanıyorsun.3 ay sonra gelicek sen yarısını ver paranın diyorlar veriyorsun.iyide 3 ay sonra gidip motor alsan herhangi bir yerden zamlanmış olmama ihtimali yok.korlas 3 ay sonra 130k ise 130 dan alıyorsun.bir sonraki sevkiyat 160 oluyor ister bekliyorsun ister başka model al.yani malın fiyatı belli olduğu için sıkıntı yok kar ediyorsun bana göre.
    şöyle bir versiyonda var.adam almış mt07 yi 150bn tl den 160 a satıyor.yamahaya gidiyorsun diyor ki 3 ay sonra sevkiyat var fiyatı belli değil.şimdi ya adamdan gidip 10k daha fazla para verip alıcaksın yadaa 3 ay sonraki fiyatı belli olmayan motoru beklicekceksin.zaten 3 ay sonra o 160a al satcıdan almadığın motorun bayide 200k olmuş oluyor tühh diyorsun

abi bildiğim kadarıyla fiyat bağlamıyorlar.

korlas'a stok durumundan dolayı fazla yükleniliyor bence. tüm markalarda aynı sorun var.

Motosikleti
    şöyle ama ducati fiyatlarını bağlamıyorlar triumph fiyatlarına baya yardımcı oluyorlar.trident 660 kaç ay 89 bin tl den satıldı.tabiki hiç bir firma öyle bir riske girmez ama resmen özel sipariş ile geliyor.ağzını açıp beklemektense korlasın yaptığı gibi motora yazılmak daha mantıklı o süre boyunca başka fırsat çıkarsa ne alaa

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)