Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ağustos Ayı Trafik Kazaları Mobese Kayıtları

Motovento
    REKLAM ALANI

1996furkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Sen mi yükledin hocam video'yu.
    Egm'nin aradaki yazısını silsen mükemmel olurmuş.
    Neyse motosiklet kazaları var 5 tane. 2.si kötü bayağı.
    Son kazayı da izlemek kötü oldu. neyse ki adama birşey olmamış gibi. Kalkıp şoförlere yürümeye başladı.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    2:25 teki dehşet Nasıl böyle futursuzca kavşağa girebiliyorlar anlamıyorum.Motorcuya bir şey olmamıştır umarım.Ambulansta olay yerindeydi hemen müdahale edilmiştir.

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Bende sonunca ya tutuldum ne kendi canını düşünüyor ne milleti durduk yere insanların başına iş açmış senin ne işin var 4 şerit gidiş 4 şerit geliş olan anayol da öldü mü kaldı mı bilinmiyor ama şunu fark ettim hem yayalar da hem de arabalar da videoda ki arkadaş da dahil trafiğin aktığı yöne değil de ters yöne araçların geldikleri yöne değil gittikleri yöne bakıyor arkadaş yazık olmuş.
    Tali yoldan çıkan araçlar da da fark ediyorum bunu ve sebebini anlayamıyorum adamın tali yola gelişini bile görüyorum adam bir kere olsun araçların geldiği yöne değil de gittiği yöne bakıyor oysa ki geldiği yöne bakması lazım değil mi ben mi bir şey kaçırıyorum acaba ilginç geliyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bizim millet 5 saniye için canını, olmadı birkaç saat ve binlerce lirasını riske etme zevkinden vazgeçmeyecek. Hepsi değil ama kazaların çoğu doğal seleksiyon vakası. Hele o kavşaklara dünyada yaşayan tek insanmış gibi tam gaz girenlerden ehliyetleri acilen alınmalı ve ömür boyu trafikten men edilmeli.
    Voltaren bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Dikkatinizi çekti mi sizin de? Kimse panik anında ne yapacağını bilmiyor. Herkes saçma sapan hareketlerde bulunuyor. Bu kadar salak insanların bulunduğu trafikte motosiklet sürücüleri olarak hayatta kalabilmemiz büyük başarı bence.
    1996furkan ve Voltaren bunu beğendiler.

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatinizi çekti mi sizin de? Kimse panik anında ne yapacağını bilmiyor. Herkes saçma sapan hareketlerde bulunuyor. Bu kadar salak insanların bulunduğu trafikte motosiklet sürücüleri olarak hayatta kalabilmemiz büyük başarı bence.
    En çok taksi olayına şaşırdım ben dümdüz göz göre göre vurdu herife bilerek isteyerek yapmış gibi belki de öyledir

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bizim toplumda varsayma hastalığı var. Ben aynı hızda devam edeyim, o zaten geçer/kaçar/bekler vs. Kimse de ya kaçmazsa diye düşünmüyor. Yoldaki kediler köpekler daha mantıklı hareket ediyor.
    espresso ve Voltaren bunu beğendiler.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    1:55teki arkadaş şanslı mı şanssız mı bilemedim. Kaza olur olmaz ambulans geliyor.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videonun bir yerinde gördüm, köpek bile yaya geçidinden geçmeyi öğrenmiş, bizimkiler basit trafik kurallarindan bîhaberler. Sürücülerimizin neredeyse yüzde sekseni trafik kurallarını bilmiyor. Bunlara el arabası bile verilmemesi gerekiyor.
    Voltaren ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)