Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çarptıkları Kurye Vefat Etti; Sözleri çileden çıkardı: Ne haber değeri var bunun

Motovento
    REKLAM ALANI

İstanbul Sarıyer'de otomobil ile moto kuryenin çarpıştığı kazada, moto kurye hayatını kaybetti. Kazadan sonra sürücünün yakını tepki çeken ifadeler kullandı. İsmi bilinmeyen şahıs, bir kişinin yaşamını yitirdiği kaza için "Motosiklet kazası, ne haber değeri var bunun" ifadelerini kullandı.
    Sarıyer'de otomobil ile moto kuryenin kafa kafaya çarpıştığı kazada, motosiklet sürücüsü yaşamını yitirdi. Olayın ardından bölgeye giden gazeteciler, sürücünün yakınının tepkisiyle karşılaştı. İsmi bilinmeyen kadın, gazetecilere yönelik, "Her gün motosiklet kazası oluyor, ne haber değeri var bunun" sözlerini kullandı.

KALDIRILDIĞI HASTANEDE VEFAT ETTİ
    Önceki gün saat 15.30 sıralarında Sarıyer Demirciköy Yolu, Sazlıdere Sokak üzerinde iddiaya göre, bir pizza firmasında kurye olarak çalışan Ferdi S., 34 TT 9060 plakalı motosiklet ile aldığı siparişi teslim etmeye giderken şiddetli yağan yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybetti. Virajı alamayan kurye, karşı şeritten gelen 34 ND 3563 plakalı otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile yola fırlayan kurye ağır yaralandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıkları kuryeyi yakındaki özel bir hastaneye götürdü. Ancak burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Ferdi S. kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

BİR KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ KAZA İÇİN 'BUNUN HABER DEĞERİ YOK' DEDİ
    Kazayı haber alarak olay yerine gelen otomobil sürücüsünün bir yakını, görüntü almaya çalışan basın mensubuna tepki göstererek, "Bunun bir haber değeri yok ki, motor kazası, ne haber değeri var onu anlamadım. İstanbul'un her yerinde şu an binlerce motor kazası oluyor, bunun neden haber değeri var anlamadım" dedi. Kaza nedeniyle trafiğe kapanan yolda trafik, jandarma ekiplerinin güvenlik tedbiri almasının ardından tek şeritten kontrollü olarak sağlandı. Kazada hurdaya dönen motosiklet ile otomobil çekiciler yardımı ile kaldırıldıktan sonra trafik akışı normale döndü. Kaza ile ilgili soruşturma devam ediyor.
    perisipis ve Voltaren bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alacaksın bunu diyen şerefsizi ağzını gözünü kıracaksın.

it oğlu it.
    perisipis ve Voltaren bunu beğendiler.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Bir insan ölmüş ama Şeyma Subaşı kadar haber değeri yok, geldiğimiz noktaya bak. Çok yazık.
    perisipis, iskampavya ve Voltaren bunu beğendiler.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı Sinan Aksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir insan ölmüş ama Şeyma Subaşı kadar haber değeri yok, geldiğimiz noktaya bak. Çok yazık.
    Muhalefet gibi algılamayın ama hep aynı noktadaydık.. Yaşım yettigince ..
    Voltaren, perisipis, Sinan Aksu ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Habere göre sürücünün pek bir suçu yok ama sanki kediye çarpmışlar gibi öyle bir laf da edilmez. Suçsuzken ayıp etmişler, suçlu olsalar ne olurdu merak ettim.
    xtrafrozen ve Voltaren bunu beğendiler.

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Beddua etmek istemiyorum ama umarım dilinden dökülenler bir gün karşısına aynı şekilde çıkar çıkmalı ki nasıl bir adilik yaptığının farkına varsın gerçi o zaman da ortalığı yıkmaya çalışırlar yazık günah keşke motor sürücüsünün yakınları da onun ağzına iki tane çaksaydı
    Voltaren bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı 1996furkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beddua etmek istemiyorum ama umarım dilinden dökülenler bir gün karşısına aynı şekilde çıkar çıkmalı ki nasıl bir adilik yaptığının farkına varsın gerçi o zaman da ortalığı yıkmaya çalışırlar yazık günah keşke motor sürücüsünün yakınları da onun ağzına iki tane çaksaydı
    Sıkacaksın bunlara iki el, mahkemede de anama sövdü diyeceksin. Mahkeme çıkışında da gazetecilere diyeceksin ne haber değeri var bir canlı öldü sadece diye.
    Voltaren, 1996furkan ve Stock Sever bunu beğendiler.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Bizlere diğer sürücüler maalesef; it-kopuk, pislik-böcek gözüyle bakıyorlar.

İstisnaları tenzih ederim.

3-4 ay önce Mudanya'dan Bursa merkeze dönüyordum motorla, durup dururken acayip bir sağanak başladı. Gözlük kullandığım için gözlüğün ıslanmasından artık önümü göremez hale geldim, peçeteyle silmek istedim, peçeteyi çıkarınca o da ıslak oldu.

Sonrasında mecburen otobanda çektim sağa bir yere, yağmurun azalmasını bekliyorum, dediğim gibi önümü göremez haldeyim.

5-10 dakika sonra motorun arkasına bir araba yanaştı. İçinden temiz yüzlü bir genç indi, "N'oldu abi, bir şeyin yok ya? Motoru sağda görünce merak ettim bir bakayım" dedi - o sağanak yağmurda o da ıslanmak pahasına.

"Yok hocam, sağolasın, gözlükten dolayı göremiyorum..." diyerek durumu izah ettim, teşekkür ettim, sonra gitti...

Duygulandım o an resmen, "Ulan böyle insanlar da kaldı mı?" diye sordum kendi kendime.

Kim bilir, belki o da motorcuydu.
    espresso, levend84 ve Stock Sever bunu beğendiler.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Pislik ruh hastası ölü var ortada ölü,

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin.

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkacaksın bunlara iki el, mahkemede de anama sövdü diyeceksin. Mahkeme çıkışında da gazetecilere diyeceksin ne haber değeri var bir canlı öldü sadece diye.
    Böylelerini adam yerine koyarlar ülkemiz de trajikomik bir adalet anlayışı var reis olan yine bize olurdu anlayacağın böyle insanlara bir şey olmaz aslın da söylenecek çok söz var terbiye sınırlarının çok üstün de...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)