Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yatırım tavsiyeniz var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kısmetse Medley
    Arkadaşlar motor forumunda biraz garip olacak ama yatırım tavsiyesi arıyorum. Arsa aldım ilerlemedi. 2+1 evim var giriş katı oda çok kazandırmadı. Hatta hesaplarıma göre almasam kirada otursam para Altın da kalsaydı daha çok kazanırdım. Demem o ki bu sene bir x max 250 alsam seneye yaza satsam sizce kar eder miyim? Ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı Motorumu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor forumunda biraz garip olacak ama yatırım tavsiyesi arıyorum. Arsa aldım ilerlemedi. 2+1 evim var giriş katı oda çok kazandırmadı. Hatta hesaplarıma göre almasam kirada otursam para Altın da kalsaydı daha çok kazanırdım. Demem o ki bu sene bir x max 250 alsam seneye yaza satsam sizce kar eder miyim? Ne dersiniz?
    arabadan, motordan kar edilmez.. şuan sallıyorum 30 bine aldıgın moturu gelecek sene 35 e satsan bile kar etmiş olmazsın.. işletim maliyeti ayrıca sattıgında motor karsılıgı alacagın motor da pahalanacagı icin kar etmek denmez buna...

eger kısa vadeli yatırım aramıyorsam ("yatırım tavsiye degildir") benim toplu param olsa dövize ya da altına yatırırım ..
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ben her ay 50 liralık bitcoin alıyorum.
    Ama bu coin mevzuları çok riskli, bir anda %20-30 düşebiliyor ya da o kadar çıkabiliyor, aaa çıktı diye sevinip sonra yarım saat sonra %50 düşmüş tüh diyebiliyorsun. Yani kısa vadede lazım olan, komple kaybettiğinde zora sokacak miktarla girmemek lazım. Ben her ay 50 lira sorun değil macdonaldsdan yemek yeme parası deyip bitcoin alıp kenara atıyorum ve fiyatı çıkmış inmiş dert etmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben her ay 50 liralık bitcoin alıyorum.
    Ama bu coin mevzuları çok riskli, bir anda %20-30 düşebiliyor ya da o kadar çıkabiliyor, aaa çıktı diye sevinip sonra yarım saat sonra %50 düşmüş tüh diyebiliyorsun. Yani kısa vadede lazım olan, komple kaybettiğinde zora sokacak miktarla girmemek lazım. Ben her ay 50 lira sorun değil macdonaldsdan yemek yeme parası deyip bitcoin alıp kenara atıyorum ve fiyatı çıkmış inmiş dert etmiyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir diye de ekleyeyim.
    Mallaca bunu beğendi.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Usta "Leyla" diyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)