Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadastan motor istemek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    5 veya 6 yil once basima geldi.Motoru vermedim ama o kadar zor bir durum ki :(

Motorunu satmisti arkadas,once dedi,"h.sonu edirneye ciger yemeye gidiyoruz gelir misin ?" Dedim yok gelemem,"o zaman bana verir misin artci olmayayim "

Basimdan assa kaynar sular dokuldu..arkadas yari apaciydi,arkadaslarinda da bildigim kadariyla hizli makinalar vardi.benim triumph tiger 800 resmen perisan olacakti o yolda..

ben basmiyordum,kiyamiyordum kendisine ama o hunharca basacakti adim gibi biliyorum.

Hayir makina da triumph yeni almisim.bir honda degil,narin bir cicek hirpalanmaya gelemez benim gozumde o zamanlar.

Dedim olmaz :(

Benimle yine konusmaya devam etti,sasirdim.Ama bence bu istegi zaten dogru degildi.

Not:arkadas ne kadar yakindi derseniz,8 10 defa dolasimizdir.Tommy nin gokhan a motorunu vermemesi gibi dusunebilirsiniz bu durumu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanı? Bundan ne sonuç çıkartalım şimdi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanı? Bundan ne sonuç çıkartalım şimdi?
    Yaa eksi de bir baslik var su an,millet arkadaslarina arabayi bile vermiyormus.

Bosuna kotu hissetmisim.Ne var oglim animizi anlattik iste.Motor falan istemeyin benden vermem

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    30 küsur sene önce benzer bir konuyu başka bir motorcu ağbimle konuşuyordum. "Bi karıya bi kişi biner. Birden fazla kişi binerse o kadın or*spu olur. Motor-araba işi de böyledir" demişti, onu hatırladım.
    bursalıali bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 küsur sene önce benzer bir konuyu başka bir motorcu ağbimle konuşuyordum. "Bi karıya bi kişi biner. Birden fazla kişi binerse o kadın or*spu olur. Motor-araba işi de böyledir" demişti, onu hatırladım.
    "Agbiniz" seviyesizmis.
    tecrube0, Hırbonen, tommygun ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    kimseden motor istemem kimseye motorumu vermem

alıncak mı küsücek mi aramızmı bolzucak defolsun gitsin

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salak sacma hareketler yapan biriyse vermem, motor veya araba icin degil, carpip ya kendini yada baskasini öldurecek sonra basima is alacagim.
    Onun disinda duzgun adama gözum kapali veririm ki.

-Arkadaşlar altınızda 50cc çin malı motor bile olsa arkadaşınıza vermeyin.

-Buna alınacak arkadaşınız varsa buyursun alınsın.

-Aynı şekilde arkadaşınızdan motor istemeyin.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Emanet motor istemem vermem de,eski motorcuların emanet motor isteme hakkın da şöyle derlerdi;MOTOR DÜŞÜRENİNDİR.
    birbilent bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    BEN GEZİYE giderken afrika twin triumph tiger 1200 vs alıyordum arkadaşımdan sıkıntı olmuyor du
    fakat 1 defa arazide alıp gaza gelip bi bayıra vurdum çıkamayınca düştüm gidon yamuldu 2500 tl girdi daha mı kesinlikle almaya devam ettim sadece 1 kişiden olmak şartı ile

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Emanet eşeğin yuları yolda kopar. Ailesi izin vermiyordur; sizin motorla başına bir iş gelir, ailesi derki ben çocuğuma almayı bilmiyormuydum. Lafın altından kalkılmaz.
    perisipis ve bursalıali bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Not:arkadas ne kadar yakindi derseniz,8 10 defa dolasimizdir.Tommy nin gokhan a motorunu vermemesi gibi dusunebilirsiniz bu durumu
    Üstat konuyu nasıl bana bağladın ben bile şaşırdım Şaka bir yana kamera görüntüleri var ben Gökhan'ın Cbr 500'ü kullandım, o da benim ölmeyi reddeden Er6F'i.
    numan bunu beğendi.

DrunkenRabbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Django 150i Sport
    Değil motorumu, arabamı bile vermem açıkçası.

Hem ya bu tekerden gelen ses daha önce var mıydı yoksa verdiğim kişi yüzünden mi oldu şüphesi duyulabilir.

Hem de araçlarla özellikle motorla manevi bağı oluyor insanın diye düşünüyorum.
    perisipis bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat konuyu nasıl bana bağladın ben bile şaşırdım Şaka bir yana kamera görüntüleri var ben Gökhan'ın Cbr 500'ü kullandım, o da benim ölmeyi reddeden Er6F'i.
    ahaha.Aklıma gokhan'ın motoru sattığı geldi,ee aynı benim durumda olduğu gibi dostluğunuz uzun yıllara da dayanmıyor bildiğim kadarıyla.İyi bir benzetme oldu kanaatimce

Fakat motorları takas etmek başkaaa,Gokhan'ın "tommy versene şu motoru arakadaslarla bir bozcaada yapıp gelecez" demesi başka,haksız mıyım ?
    Hele ki, mesela yeni bir mt9 aldığını dusunelim.Ne yapacaksın ? adaam istedi işte..cok zor be.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yillar önce kuzenim arabayi istemişti,

Teyzemi hastaneye gotureceğini söylemişti sabah erkenden aldi,neyse gece getirdi arabayi,parkettim garaja,ben yakit aldigimda sürekli trip metreyi sifirlarim,sabah ise giderken yakit uyarisi verdi,tribe bir baktim 900 kusur km de,meğer izmire sevgilisinin yanina gitmis,depoyada 100liralik mazot atmiş,içindekini de bitirmiş.

Şu an 0km yeni araba aldi,az kaldi bir ayar çekecegim ona,o şu an bu mevzuyu unuttu

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    1 arkadaşım dışında kolay kolay kimseye vermrm. Çünkü çoğu düzgün kullanmıyor. O bir arkadaşım ise eskiden benim motorum yokken bir kere bile kıskanmadı motorunu. İlk başta cupu vardı 3 kişi binerdik 1 arkadaş daha. Hiçbir zaman sizin yüzünüzden söyle oldu böyle oldu demedi ki kaza da yaptık. Kullanmasını ds iyi biliyor. Yani gözüm kapalı arkasına da binerim motoru da veririm o arkadaşıma.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Arabayı bazı kişilere verebilirim. Motoru asla. Sürüşüne güvendiğim kişilere bi tur veriyorum o ayrı. Ama öyle benim olmadığım yerde tabi ki vermem.

Arabayı eşim kullanıyor. Arada ben binince bile huylanıyorum şurdan burdan ses geliyor diye 😀

Motosikleti
    Tvs Apache rtr 150
    çok karamsar olacak belki ama isterse profesyonel olsun 2 metre sonra ne olacağını bilemezsin en kötü neymiş vadesi bitmiş

nasıl olmuş kimin aracıymış x kişisinin hadi gel çık işin işinden

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an 0km yeni araba aldi,az kaldi bir ayar çekecegim ona,o şu an bu mevzuyu unuttu
    Bence iki ayrı şehirde iki ayrı sevgili bulun. Aynı gün ikisini de ziyaret edin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yoruma verilecek cevap: Vermiyosan verme lan, ne diye hikaye yazıyosun öküz.

veripte kötü olacağına vermeyipte kötü ol daha iyi

Benden motor isteyince birisi ehliyetin var mı diye soruyorum ilk önce

motor ehlıyetı de kımsede genelde olmuyor o şekilde sıyrılıyorrum

eskı pulsar için ama hondam için kolay kolay kımseye vermem nede olsa buyuk makına (nc 700x)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)