Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Buff Nasıl Kullanılır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Kaydedin bir kenara, lazım olur...

tecrube0, bfkartal, siyanoz ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Şaka maka evde abartısız 20-25 tane buff var. Rengarenk çeşit çeşit benim biri kafamda biri boynumda genelde, kışında balaklava takarım sürekli küpe olunca çok rahat oluyor.
    espresso ve tecrube0 bunu beğendiler.
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Adam bir tek iç çamaşırı olarak kullanmadı buff ı. Buff buff olalı böyle eziyet görmedi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içinde yemek pişirsin bari.

ben kafama lastikli silindir buff lardan takıyorum. takmam 2 saniye sürüyor.
    kışın boynuma polar takıyorum.

bitti.

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı Ekrem_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka maka evde abartısız 20-25 tane buff var. Rengarenk çeşit çeşit benim biri kafamda biri boynumda genelde, kışında balaklava takarım sürekli küpe olunca çok rahat oluyor.
    Kask takıp çıkartırken bazı küpelerin arka kısımları yumuşak deriyi delecek diye korkuyorum artık :D

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ben kafama buf geçirmeden kaskı giymeye çalıştığımda kulaklarım katlanıyor ve çok rahatsız ediyor. Bu yüzden yaz kış hep kaskı giymeden önc ekafama buff giyiyorum. Bir tane kafama sıkı geçen bir buff var o olunca rahat oluyor ama piyasadaki çoğu buff kafayı tam sıkmayınca kaskı giyerken kayıyor bazen rahatsız ediyor.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kapalı mekanlarda masker yerine de kullanabilirsiniz buff'ı.
    Tabii bütün gün takılması gereken durumda nemden kötü olacaktır ama, maske de aynı şeyi yaşıyor fazla iplenmiyor.

Bu birşehir efsanesi de değildir, buff'ın da resmi açıklaması var, CDC'nin yüz kapama gereksinimlerini yerine getiriyor buff, ancak kalkıp N95 maske yerine geçtiğini falan da iddia etmiyorlar, böyle bir alternatif değildir diye de vurguluyorlar.

Sadece bir kere Amerikan Hastanesi güvenliği beğenmedi, onun yerine maske takmanız lazım dediler ben de tartışmaya girmedim taktım.

Motosiklette balaklava yerine kullanamıyorum ben biraz basıyor kafama.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu birşehir efsanesi de değildir, buff'ın da resmi açıklaması var, CDC'nin yüz kapama gereksinimlerini yerine getiriyor buff, ancak kalkıp N95 maske yerine geçtiğini falan da iddia etmiyorlar, böyle bir alternatif değildir diye de vurguluyorlar.
    Bilmiyordum. Bilmeyen çok arkadaşımız da vardır herhalde.Zorda kalırsak aklımızda olsun bari.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Tabii bütün gün takılması gereken durumda nemden kötü olacaktır ama, maske de aynı şeyi yaşıyor fazla iplenmiyor.

Sadece bir kere Amerikan Hastanesi güvenliği beğenmedi, onun yerine maske takmanız lazım dediler ben de tartışmaya girmedim taktım.

İlk çıktığı zamanlarda migrosta beni almadı.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250

Buff ile yuzlerce yere girdim, Simdiye kadar kimse durdurmadi maskeniz yok diye.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buff ile yuzlerce yere girdim, Simdiye kadar kimse durdurmadi maskeniz yok diye.

aynen polisler bile karışmıyor buff oldugunda.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Kaskı takarken buff taktığınız gibi duruyor mu ya? benim hep boynuma düşüyor. Benim buff büyük heralde gerçi yüzümü sıkıyor ama... galiba ben takmayı bilmiyorum.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskı takarken buff taktığınız gibi duruyor mu ya? benim hep boynuma düşüyor. Benim buff büyük heralde gerçi yüzümü sıkıyor ama... galiba ben takmayı bilmiyorum.
    Ben kaskı giyerken buf'u kafama geçirim üstteki fazlalığı arkaya atıyorum. Yani bere gibi giyiyorum. Kulaklarımı da kapatacak şekilde giyiyorum ki kask giyerken kulaklarım katlanmasın diye. Bir tane sıkı bir buff var onunla rahat oluyor ama başka bufflar biraz bol geliyor o zaman uğraştırıyor.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kaskı giyerken buf'u kafama geçirim üstteki fazlalığı arkaya atıyorum. Yani bere gibi giyiyorum. Kulaklarımı da kapatacak şekilde giyiyorum ki kask giyerken kulaklarım katlanmasın diye. Bir tane sıkı bir buff var onunla rahat oluyor ama başka bufflar biraz bol geliyor o zaman uğraştırıyor.
    bende aynı sekilde takıyorum.

espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    bafım vardı saçları kazıtınca kaskı takarken zorlanıyorum diye almıştım başka bir amacı yoktu :D

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı bfkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask takıp çıkartırken bazı küpelerin arka kısımları yumuşak deriyi delecek diye korkuyorum artık :D
    benimde piercing çok takılıyo aman yarabbi o nasıl bi acıdır
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Yalnız bu buff olayını motora başladıktan sonra öğrendim. Çok rahat güzel bir şeymiş. Motora binerken montun içine boyundan rüzgar almamak için boynuma da bir buff takıyorum her zaman. Kışın rüzgarı önlüyor çok güzel yazın da olur da bir arı girer falan deyip takıyorum.
    Motora binmediğim günlerde de kışın dışarı çıkacaksam boynuma buff takmaya başlamıştım. Kalın kocaman atkı kullanmaktan daha rahat ve daha etkili.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu sekilde takamiyorum, cok sinirimi bozuyor kaski cikarirken takarken. Boyunluk sekilde takiyorum ben, kulaklari ve agzi kapatacak sekilde, sIkIlInca asagi cekiyorum agzi acacak sekilde.

Bir de yazin gunes tepede gezerken (antik kentler, doga yuruyusu vs) ensemi yanmaktan koruyor, islatip motosiklet surdugum de oldu mukemmel bir serinleme hissi veriyor.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Buff'tan balaklava ya da bandana yapmak güzel oluyor. Normal bandanaya düğüm atıldığı için enseyi rahatsız ediyor kaskın içinde. Şu mevsimde en iyi kombin termal balaklava + boyun kısmına buff.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Kasktan çıkmış "ahenksiz" dans eden saçlara da birebir.
    espresso bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)