Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Crf 250 Rally Almak İstiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Okuldan eve evden okula gitmek ve şehir içi kullanmak için motor alacağım. Enduro cross tarzı motorları beğeniyorum. İlk motorum olacak. Beylikdüzünde yaşıyorum ve Ortaköy Galatasarayda okuyorum. 41 km yol var her gün tek sefer için. (Toplam 82 km) Bana tavsiyeleriniz nelerdir. Her türlü bilgiye açığım.
    Voltaren bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı YusufMir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuldan eve evden okula gitmek ve şehir içi kullanmak için motor alacağım. Enduro cross tarzı motorları beğeniyorum. İlk motorum olacak. Beylikdüzünde yaşıyorum ve Ortaköy Galatasarayda okuyorum. 41 km yol var her gün tek sefer için. (Toplam 82 km) Bana tavsiyeleriniz nelerdir. Her türlü bilgiye açığım.
    Besiktas'a tasin hocam, tavsiyem bu olur, ortami da guzel

Saka bir yana, sele konforunu pek begenmezler CRF'nin, seleye bir seyler dusunmen gerekebilir. Canta icin bir yontem bulman gerekecek bir de.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Motorun üstünde geçireceğin zaman, alacağın risk, yakıt ve bakım maliyetlerini düşününce yakın bir yerde ko aklama ayarlamak çok daha iyi görünüyor. Her iki durumda da kolaylıklar dilerim.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    O MOTOSİKLET İLE o yo seni yorar kendine güzel bi scooter al x max mesela çok daha konforlu olur
    yağmurda yaklar ıslanmaz az rüzgar alırsın

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Şehiriçi bence öyle bir motora gerek yok. Ben mt 25 ya da cb250r alıırdım sanırım. Sele konforu vs crflerde çok iyi değil diye duydum.

Motosikleti
    Tenere700
    Rally sahibiyim, sele yorgunluğu kişiye göre değişiklik gösterir bence, ben düz yolda ortalama 70km mesafe rahatsız olmadan, 30km mesafede biraz daha idare edeyim diyerek yol alabiliyorum (ölçtüm), konfor sele ve benzeri bir şey yok, standart selesi.

Alacaksanız araziden ziyade yol odaklı lastiklerle kullanmanızı tavsiye ederim, dişli lastikler 90 üzeri çok sesli ve yağmurda tehlikeli olabiliyor.

Bir başka nokta ise, 15bin km kadar rüzgar saptırıcı olmadan kullandım, geçenlerde alıp denemek istedim, bence gerçekten faydalı oldu ve konforum artı.

Daha önce 150cc scooter kullandım, scooter daha konforlu tabi, ama her gün 50km git gel yapmam gerekse rally ile yaparım sanırım.

Sana tek tavsiyem kimseyi dinleme, hayalindeki motor neyse onu al, bin, eskit. Kendin tecrübe et, kendin öğren. Hayalindeki motoru almak içi en uygun zaman şu an unutma.

Burada yolum 40km dersin o yol motorla çekilmez taşın derler. Yolum 4km dersin yakınmış, yürü ne olacak derler. Önemli olan sen istiyorsun? Boş versene herkesi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Güzel bir motosiklet seçmişsiniz ama dikkat edin, güzergahınız ilk insanlarla dolu, orman kanunları geçerli.
    Voltaren ve levend84 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler