Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Gelsin kış İnsin Motor Fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar Muhabbet amaçlı açılmış bir konu olmakla beraber, farklı düşüncülerde benım için çok önemlidir. Kışın gelmesiyle birlikte yağmurların yağmasıyla beraber bazı motorcular arkadaşların motorlarını garaja çekerken, bazı motorcu arkdaşlarda vazifelerine devam ediyor ve bazı motorcularda motor arayışlarına başlamış bulunmakta ki bende piyasanın takipçisi ve motorsuz motorcu olarak yavaş bir şekilde abartılmadan motor fiyatların hafifte olsa fiyat düşürüldüğünü görüyorum. Ve bu benı daha da çok ümitlendiriyor özellik nc kasalarda Sizde Bu konuda bana katılyormusunuz ümidiniz var mı kı acep yoksa Tam tersi mi düşünüyorsunuz ?

Saygılar.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Çok düşeceğini sanmam bu ekonomide.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Önümüz kış, yüksek enflasyon bekliyor bizi.
    Otomobilciler de "yok" çekmeye başlamış soranlara.

Bu kadarcık yeterli olur sanıyorum açıklamaya.
    Niyetin varsa, bulduğun anda al geç. Az daha bekleyeyim zamanı değil.
    perisipis, espresso, infernus ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bugün faizlerin 100 baz puan düşürülmesi ile dolar aldı başını gitti. aylardır yıllardır söylenen şeydir. tr'de kalkan "fiyat" inmez. bu yükselen kur ile beraber bir iki ay sonra gelecek zamları sen düşün. bu filmin aynısını geçen senelerde de çok izlemiştik.

hani belki çoğunuz unutmuşsunuzdur eskiden şöyle bir muhabbet vardı;
    "abi sıfır araba alma, kontağı çevirdin mi %10 değeri düşer"
    işte o kışın motor fiyatlarının düşme muhabbeti de aynı bu muhabbet gibi mazide kaldı. araba, motor aldıktan sonra satarken, aldığı fiyatın altına verenleri uzun süredir görmedim ben.

Bu ülkede birşey almaya karar verirsen boşuna yazı kışı v.s bekleme. elektronikten tut ev almasına kadar artık ne almak istiyorsan asla bekleme. zararlı çıkarsın net.
    espresso, miDgas, natijax ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 sene önce idi o. Kışın motor fiyatı mı düşermiş.

Adamın bugün sattıgı motoru kışı atlatıp baharda satsa , bu enflasyonla %10 kar ile satacak en az, enayi değillerdir yani.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Aynısını yazacaktım. Az önce okudum faiz düşüşü haberini. Otomotivciler ondan "yok" çekiyormuş demek ki!
    Bi kere daha düşürürlerse önümüzdeki ay, çivileri çakın tabuta.

Her fırsatta hatırlatıyorum. Mevcut hükümetten faydalı bir eylem beklemeyin artık. Yaptıkları şeyler beceriksizlikten değil, bilerek isteyerek durumu *ok'a sardırıyorlar.
    birbilent bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    İçince NC geçtiği için soruyorum... DCT ile normal manuel şanzıman arasında bir fiyat farkı olması gerekmez mi? Son günlerde 2015 NC750X DCT ilgimi çekmeye başladı. CBF600 bırakılıp geçilir mi bilemedim :(

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kalın ve büyük punto kullandığınız iyi olmuş, rahat rahat okudum. Kimse 70'lik dedeleri düşünmüyor genelde.

Fiyat konusuna gelirsek 2023'te Adalet ve Kalkınma Partisi'ni seçersek düşecek. O zamana kadar CeHaPe'ye mahkumuz.
    MR.BERK bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şimdi gurbetçi olmak vardı.
    espresso ve M.balibey bunu beğendiler.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşmek gibi bir şey söz konusu değil, en iyi ihtimal fiyat artış hızı düşer.
    BarışN bunu beğendi.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Ne de olsa kışın sonu bahardır.☺ Yahu bu kış bitmeyecek mi yaz gelmeyecek mi bu hep böyle olmadı mı 😁

Alıntı Kursad55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne de olsa kışın sonu bahardır.☺ Yahu bu kış bitmeyecek mi yaz gelmeyecek mi bu hep böyle olmadı mı ��
    Tabi kide düşünce doğru ama kışın birde paraya sıkışanlar olursa ...

uygun fiyattan bırakabilirler tabi bu az bir ihtimaller az da olsa ihtimalleri düşünekte fayda var iraz kısemete dayalı bır konu

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın birde paraya sıkışanlar olursa ...
    Paraya sıkışan için yaz/kış fark etmez
    Kimse malını sadece mevsim değişti diye piyasa değerinin altında satmaz

Motosikleti
    MT-09 SP
    Fiyatlar çok düşmüyor ama piyasa yavaşlıyor. Bu piyasa yavaşlığı 2 ay motoru ilanda duran kişilerle sıkı pazarlık yapmaya yarayabiliyor. Onun dışında kışın yıllardır gözle görülür bir düşüş yok. O fiyata satacağıma benzin döküp yakarım anlayışı olduğu için benim ümidim pek yok. Ölüm kalım meselesi olsa yine de piyasanın altına vermez bizim millet.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Dolar olmuş 8.77 sen diyorsunki kış gelsin de motosiklet fiyatları insin ne diyim iner inşallah

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Ben pek ihtimal veremiyorum fiyatların düşmesine. Pulsarımı sattıktan sonra Nisan ayında motosiklet almayı planlıyordum ancak piyasaya bakınca o kadar beklersem hiç motosiklet alamayabileceğimi fark ettim. Borç harç yine aldık bir şekilde.

E çok da yanılmıyor gibiyim 1 Ekimde Bajaj motosikletlere zam yapacakmış. Nisana kadar iki zam daha gelir diye düşünüyorum. Keşke yarın dolar 1 TL olsa da sadece ben zarar etmiş olsam. Çevremde motosiklete başlamak isteyip de bu fiyatlar yüzünden başlayamayan arkadaşlarımı gördükçe üzülüyorum.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben pek ihtimal veremiyorum fiyatların düşmesine. Pulsarımı sattıktan sonra Nisan ayında motosiklet almayı planlıyordum ancak piyasaya bakınca o kadar beklersem hiç motosiklet alamayabileceğimi fark ettim. Borç harç yine aldık bir şekilde.

E çok da yanılmıyor gibiyim 1 Ekimde Bajaj motosikletlere zam yapacakmış. Nisana kadar iki zam daha gelir diye düşünüyorum. Keşke yarın dolar 1 TL olsa da sadece ben zarar etmiş olsam. Çevremde motosiklete başlamak isteyip de bu fiyatlar yüzünden başlayamayan arkadaşlarımı gördükçe üzülüyorum.
    Zarar etmezsin, 4'e satıp 11'e R6 alınca kar bile edersin. Şu an makas çok açık başlangıç modelleri, orta modeller ve premiumlar arasında.
    Gökhan_Aygün ve Jeansque bunu beğendiler.

Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar olmuş 8.77 sen diyorsunki kış gelsin de motosiklet fiyatları insin ne diyim iner inşallah
    ÜMİDİMİZ ÖYLE

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Ülkenin ekonomisi bu kadar rezil haldeyken hâlâ nasıl hayal kurabiliyorsunuz? Aklım almıyor..
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bence artık hiçbir zaman bu ülkede otomobil, motosiklet fiyatları artık eskisi gibi olmayacak. Bayiler, galericiler, hatta 3 kuruş birikmişi olan herkes bu işteki tatlı paranın stokçulukta olduğunu öğrendi. Mal ne olursa olsun birkaç hafta sonra birinin o malı daha yüksek fiyattan almak için kıç baş yırtacağını fark etti. O yüzden parası olan hemen alsın, kışı baharı beklemeyi geçtim 1 ay bile beklemesin. Parası olmayıp da para biriktirip bir kaç ay sonra o birikmiş parayla alım yapmayı planlayan arkadaşların da Allah yardımcısı olsun.
    Ezio41, Gökhan_Aygün, espresso ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)