Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzin 11 - 12 tl oldugunda

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    - Alemin krali Nc750 olacak.Bu motora tu kaka diyen amator kitle bile diz cokup af dileyecek.

- Apaciler R25 den uzaklasacak.

- Honda cb125f i getirip(100 km de 1.4 lt yakiyormus) satis rekoru kiracak.

- Reyzing makinalar sahiplerinin elinde kalacak..

Evetttt bunlar olacak
    blueway2 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    komık racıng motora bınen zaten benzın hesabı yapmaz suanda da cok yakıyor zaten

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    [IMG][/IMG]

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alemin kralı NC olamaz, çünkü bayilerde yok, sadece fırsatçı galericilerde ve stokçularda mevcut. Onlar da sıfırından 20-40 bin TL daha pahalıya satıyor. 2022 NC'yi de düşük ve orta kesim maaşlı çalışanlar krediyle bile alamayacaklar. Honda artık eskisi gibi esnaf dostu değil. Japonlar içerisinde şu an lider Yamaha'nın elinde. Honda'nın doğru dürüst modeli kalmadı ülkede. 250 cc klasmanından da çekildi çekilecekler. Ayrıca NC, normal kullanımda hiçte az yakmıyor. 125 cc gibi 80-90 sabit hızla gidince az yakıyor anca. Benim 4 silindir de sabit 90'la gidince 3.6 litre yakıyor Hırbo. Az yaktırmak isteyen gider YS 125, Nmax 155 gibi bir motor alır.
    Yayan ve espresso bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Motosikleti ulaşım aracı olarak kullanan kitlede model seçiminde değişiklik olabilir.
    GS 1250 ye binen adam NC’ye dönüp bakmaz.
    Panigale v4 e binen de çok yakıyor bu yauww demez.
    Eğer öyle olsaydı bizim ülkede birçok şeyin hiç satmaması lazımdı
    espresso ve xtrafrozen bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    iste o zaman beyaz adam ata binmeye baslayacak

eray123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ZX-6R NİNJA
    hayat fani ölüm ani racingım giderse naparım yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alemin kralı NC olamaz, çünkü bayilerde yok, sadece fırsatçı galericilerde ve stokçularda mevcut. Onlar da sıfırından 20-40 bin TL daha pahalıya satıyor. 2022 NC'yi de düşük ve orta kesim maaşlı çalışanlar krediyle bile alamayacaklar. Honda artık eskisi gibi esnaf dostu değil. Japonlar içerisinde şu an lider Yamaha'nın elinde. Honda'nın doğru dürüst modeli kalmadı ülkede. 250 cc klasmanından da çekildi çekilecekler. Ayrıca NC, normal kullanımda hiçte az yakmıyor. 125 cc gibi 80-90 sabit hızla gidince az yakıyor anca. Benim 4 silindir de sabit 90'la gidince 3.6 litre yakıyor Hırbo. Az yaktırmak isteyen gider YS 125, Nmax 155 gibi bir motor alır.
    Ezio,sana sunu diyim,her kim nc icin sadece 80 90 kmh ye kadar az yakiyor diyorsa gercekten o kisi yari amator cikiyor,valla bak.

150 kmh ye kadar nc den az yaktiran bir motor olamaz..

Ayrica sehir ici yari otoban kullaniminda bile ortalama hizim 60 kmh yi gecmiyor.. nc alemin krali olacak..

Honda da bol bol getirir yani ne olacak talep varsa.

Ayrica yamaha nin nesi lider allasen yapma..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komık racıng motora bınen zaten benzın hesabı yapmaz suanda da cok yakıyor zaten
    Reysinglerde boy boy.Simdi 300 bin ustu reysing alan adam icin benzin fiyati onemli olmayabilir ama cbr600 r6 ya binenleri gorurummm,5 10 yillik 1000 liklere binenleri de gorururum.

Tek bir avantajiniz,yilda zaten 2000 km yapiyosunuz ;)
    blueway2 bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ezio,sana sunu diyim,her kim nc icin sadece 80 90 kmh ye kadar az yakiyor diyorsa gercekten o kisi yari amator cikiyor,valla bak.

150 kmh ye kadar nc den az yaktiran bir motor olamaz..

Ayrica sehir ici yari otoban kullaniminda bile ortalama hizim 60 kmh yi gecmiyor.. nc alemin krali olacak..

Honda da bol bol getirir yani ne olacak talep varsa.

Ayrica yamaha nin nesi lider allasen yapma..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

Reysinglerde boy boy.Simdi 300 bin ustu reysing alan adam icin benzin fiyati onemli olmayabilir ama cbr600 r6 ya binenleri gorurummm,5 10 yillik 1000 liklere binenleri de gorururum.

Tek bir avantajiniz,yilda zaten 2000 km yapiyosunuz ;)
    Kesinlikle çok doğru tespitler Nc Honda’nın amiraliydi dahada kıymeti iyi anlaşılacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Alemin krali Nc750 olacak.Bu motora tu kaka diyen amator kitle bile diz cokup af dileyecek.

- Apaciler R25 den uzaklasacak.

- Honda cb125f i getirip(100 km de 1.4 lt yakiyormus) satis rekoru kiracak.

- Reyzing makinalar sahiplerinin elinde kalacak..

Evetttt bunlar olacak
    Ağzınıza sağlık süper tesbitler
    Hırbonen bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    cıbır 125 r lar 50.000 olur :D az yakıyor hesabına :D

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Şimdi web sitelerinden fiyatlara baktım. Ben xmax'ı aldığım zamanlar Honda Forza 250 yoktu forza 300 vardı o da yamaha xmax 250'den çok pahalıydı, gittim xmax 250 aldım. şimdi forxa 250 xmax ile hemen hemen aynı fiyata, birinden biri seçilip alınabilir. Daha yüksek boyutlarda Yamaha tmax var 530cc motorlu, forza 750 var bir de. Forza 750 tmax'dan daha ucuz. Param olsun gidip forza 750 alacağım.

Forza 750 varken NC almanın avantajını göremiyorum. NC kullananların NC'nin şusu güzel busu güzel dedikleri zaten hepsi scooterlarda var. Sırf şekli motosiklet gibi olsun diye niye NC'ye o parayı vereyim? Motosiklet derdi çekeceksem yani ıvır zıvır taşımak için arka çanta taşımak derdi, yağmurda çamurda paçaların hatta üstümün çamur olma derdi falan ne gerek var gider forza 750 alırım rahat rahat konforlu konforlu giderim, hem gücü de nc'den aşağı değil. NC bu bakım aarada kalmış bir model.
    Gökhan_Aygün ve Ezio41 bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yav benzin 11-12 olursa götümüze giyeceğimiz donun fiyatı arş-ı alâya çıkacak, sen ne diyorsun! Gıda krizi çıkacak sen nc750 filan diyorsun güzel kardeşim!!
    espresso ve M.balibey bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi web sitelerinden fiyatlara baktım. Ben xmax'ı aldığım zamanlar Honda Forza 250 yoktu forza 300 vardı o da yamaha xmax 250'den çok pahalıydı, gittim xmax 250 aldım. şimdi forxa 250 xmax ile hemen hemen aynı fiyata, birinden biri seçilip alınabilir. Daha yüksek boyutlarda Yamaha tmax var 530cc motorlu, forza 750 var bir de. Forza 750 tmax'dan daha ucuz. Param olsun gidip forza 750 alacağım.

Forza 750 varken NC almanın avantajını göremiyorum. NC kullananların NC'nin şusu güzel busu güzel dedikleri zaten hepsi scooterlarda var. Sırf şekli motosiklet gibi olsun diye niye NC'ye o parayı vereyim? Motosiklet derdi çekeceksem yani ıvır zıvır taşımak için arka çanta taşımak derdi, yağmurda çamurda paçaların hatta üstümün çamur olma derdi falan ne gerek var gider forza 750 alırım rahat rahat konforlu konforlu giderim, hem gücü de nc'den aşağı değil. NC bu bakım aarada kalmış bir model.
    Yav nc derken ister forza 750 al,ister x adv.

Hepsi ayni motor..nc daha ucuz o bakimdan nc dedim.
    blueway2 bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav benzin 11-12 olursa götümüze giyeceğimiz donun fiyatı arş-ı alâya çıkacak, sen ne diyorsun! Gıda krizi çıkacak sen nc750 filan diyorsun güzel kardeşim!!
    Gıda krizi filan çıkmaz sen kafanı yorma :D mercimeğin kilosunu 50 tl ye alırız o kadar :D öyle amerikan filmlerindeki gibi bir senaryo beklemeyin :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle çok doğru tespitler Nc Honda’nın amiraliydi dahada kıymeti iyi anlaşılacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Ağzınıza sağlık süper tesbitler
    Simartiyosun beni blueway
    blueway2 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)