Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Gelsin kış İnsin Motor Fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Muhabbet amaçlı açılmış bir konu olmakla beraber, farklı düşüncülerde benım için çok önemlidir. Kışın gelmesiyle birlikte yağmurların yağmasıyla beraber bazı motorcular arkadaşların motorlarını garaja çekerken, bazı motorcu arkdaşlarda vazifelerine devam ediyor ve bazı motorcularda motor arayışlarına başlamış bulunmakta ki bende piyasanın takipçisi ve motorsuz motorcu olarak yavaş bir şekilde abartılmadan motor fiyatların hafifte olsa fiyat düşürüldüğünü görüyorum. Ve bu benı daha da çok ümitlendiriyor özellik nc kasalarda Sizde Bu konuda bana katılyormusunuz ümidiniz var mı kı acep yoksa Tam tersi mi düşünüyorsunuz ?

Saygılar.....
    her sene öyle olur. sezon sonunda fiyatlar inişe geçer,
    sezon başında çıkışa geçer. sezonda pik yapar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yani bu korkudan dolayı biriktirdiğim para üzeirne kredi çekip alıyorum bugün motorumu. ekimde zam bekleniyor şaka maka.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Uyguna alma olayı biraz zincirleme.Ben arabayı değiştireceğim zaman arabasını 150 bine ilan koyan adam ev almak için satıyordu.Ben 145 e anlaştım.Kendi arabamı 75 veren olmuş vermemiştim. 72 ye kendi arabamı verdim.Biraz denk gelmesi lazım.Yoksa motoru ilana koyup satılırsa değiştiririm diyen adam uyguna vermez.Anca oda uyguna birşey denk getirecek.Aldığından kar yapacaksa satar uyguna.
    lokalsürücü ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Motosiklet fiyatlarının yaz geldiğinden hava güzel olduğundan yüksek olduğunu zannediyorsanız bekleyin bakalım düşecek mi diye.
    lokalsürücü bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hep bu havalar yüzünden zaten.Sebze meyvede bu zincir marketler yüzünden.Bu kadar çok yetkiye sahip olupta hiç sorumluluğu olmamakta acayip bir şey.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısını yazacaktım. Az önce okudum faiz düşüşü haberini. Otomotivciler ondan "yok" çekiyormuş demek ki!
    Bi kere daha düşürürlerse önümüzdeki ay, çivileri çakın tabuta.

Her fırsatta hatırlatıyorum. Mevcut hükümetten faydalı bir eylem beklemeyin artık. Yaptıkları şeyler beceriksizlikten değil, bilerek isteyerek durumu *ok'a sardırıyorlar.
    1 ay önce yazmıştım.
    Geçmiş olsun Türkiye.
    Hoşgeldin Avrupa'nın Çin'i.
    Kölelik geri geldi. Karnımızı doyuracak kadar kazanacağız bir süre buralarda.
    Bugün tüm kanallardan baskı kurmayı becerebilirse bu halk, 2022'ye erken seçim.
    2023'e kadar beklersek, hasar büyüyecek sadece.
    espresso ve Osm@n bunu beğendiler.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Dolarin 12 euronun 14 tl civarinda sabit banda oturacagini dusunuyorum( merkez bankasi faiz indirimine devam edecek) yani mevcut herseye bi yuzde 25 zam daha gelecek 2 sene icinde , o yuzden beklemeyin arkadaslar , bekleyen yaya kalir. Bu arada sahsi dusuncemdir, yatirim tavsiyesi degildir.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı konfucyus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolarin 12 euronun 14 tl civarinda sabit banda oturacagini dusunuyorum
    Sabit band mı?

Üşeniyorum, biri son on senenin dolar TL grafiğini eklesin. Bildiğiniz eksponansiyel fonksiyon. Bu gidişle 20 de olur, 40 ta, yüz de...

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Motoru olan motoruna sahip çıksın yoksa bu dar da çok arar motorunu. Motoru olmayana da allah kolaylık versin. Eğer ki elinizde paranız yada kredi imkanınız olupta kışın fiyat düşer diye bekliyorsanız vay halinize. hiç beklemeden alacağınızı alın. ocak ayının fiyat listesi epey kabarık olacak demedi demeyin.

HAYALDİ GERÇEK OLDU...

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Pek motor alabilecek kimse kalmayacak bu gidişle. İnsanların paraya ihtiyacı olacak, satabilmek için fiyatını düşürecek bu sefer.

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek motor alabilecek kimse kalmayacak bu gidişle. İnsanların paraya ihtiyacı olacak, satabilmek için fiyatını düşürecek bu sefer.
    kimse kalmamış zaten. 3 aydır satamadım motorumu. Almak isteyenler bir an önce alsınlar almak istediği motoru

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    mevsimden ziyade şu son zamanlarda insalar emsal ilanlara göre biraz yüksek koyup para ihtiyacından dolayı ilan açıyor sonra bakıyor o fiyatlara satılmıyor elimizde kaldı diye tırsa tırsa düşüyorlar şu aralar daha çok ekonomik kaygılardan dolayı düşüyor gibi fiyatlar

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabit band mı?

Üşeniyorum, biri son on senenin dolar TL grafiğini eklesin. Bildiğiniz eksponansiyel fonksiyon. Bu gidişle 20 de olur, 40 ta, yüz de...
    Faizin inebilecegi minumum seviye ve ulkelerin belli noktalarda kur duzeyi istekleri bulunur. Dediginiz noktalara cikabilir mi ? pekala mumkun, fakat gerek iktidar degisikligi, gerek global durumlar bu surecte pay sahibi. Aslina bakarsiniz dolar uzerinden birseylerin fiyatinin artmadigini gorursunuz, burdaki alim gucundeki daralmanin esas sebebi gercek enflasyon oraninda kimsenin zam alamamasi, gerek kamu gerek ozel sektorde. Sozun ozu , dolar 9 tl iken 1000 dolar aliyorsan, dolar 40tl olunca da 1000 dolar yani 40.000 tl alirsan alim gucun degismez. Bigmac endeksi de bunu soyler. O sebeple uretmeyen, katma deger yaratamayan, bu kadar yuksek kura ragmen, faizli hesaplamalada cari acik veren bir ekonomide gelisme beklemek de mucize. Tlde kalmamak, uc kurus olsa bile dovize, emtiaya yatirmak yarinlariniz icin kesinlikle daha iyi olur. Grafikleri iyi incelerseniz yillik yuzde 3 , yuzde 4 artislari bile gorursunuz, yani enflasyondan daha az artislari , borsaya tekrar guven duyulmasi, yabanci yatirimcinin tekrar turkiyeyi tercih etmesi lazim ki bu duzeyde bir faiz oraniyla doviz cekemecegimiz gibi enflasyonda durmayacak recete belli.
    Faizlerin yuksek olmasi ic piyasayi daha cok etkiliyor , ama gozden kacan su ulke icinde uretilen evin turk vatandisina satilmasi ulkeyi buyutmuyor buyutmeyecek. Dolayisiyla faiz yukseltilip kur baski altina alinmali.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Gelsin dolar, çıksın fiyatlar başka bir ihtimal yok artık.

eray123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ZX-6R NİNJA
    Zaman değişiyor ekonomiler ihtiyaçlar meslek grupları. Bu değişime ayak uydurmassak bu sıkıntılar devam eder

politika ve dış iletişimler deyişmesi lazım artık türkiyeye Yeni zıhtıyeti salam iktidar gerekiyor... bıyıklı adamların devri geçti bro

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Hala motor fiyatlarının düşeceğine inan kişileri görmek garip.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)