Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

usb bağlama

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    dün paket dağıtırken powerbank nasıl olduysa durduğu yerde şansıma bozuldu. xiaomi mi 20000 mah kullanıyordum yıllardır nasıl bir şanssa yeni başladık bozuldu.
    aküye usb girişi bağlatsam önerir misiniz birkaç başlığa baktım öneren var önermeyen var? bir de baya ürün var. ürün önerisi alabilirim şarjım düzenli olması gerekiyor çalışırken malum. ne uğursuzsam daha geçen gün de 128 gblik usb bozuldu. şimdi de powerbank. ek iş yaramadı bize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Açma kapama düğmesi olan usb girişi alıp aküye bağlamadan önce araya sigorta bağlarsan hiçbir sıkıntı yaratmaz. Lastik kapaklı olanlardan al mutlaka yağmurlu havalarda sorun yaşamamak için.
    Ben kendi motoruma da bu şekilde uyguladım 5 ay oldu herhangi bir sorun yaşamadım.
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açma kapama düğmesi olan usb girişi alıp aküye bağlamadan önce araya sigorta bağlarsan hiçbir sıkıntı yaratmaz. Lastik kapaklı olanlardan al mutlaka yağmurlu havalarda sorun yaşamamak için.
    Ben kendi motoruma da bu şekilde uyguladım 5 ay oldu herhangi bir sorun yaşamadım.
    lastik kapama detayı iyiymiş düşünmemiştim teşekkürler. biraz araştırayım sağlam bir şey şart

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik kapama detayı iyiymiş düşünmemiştim teşekkürler. biraz araştırayım sağlam bir şey şart
    Telefon tutucu alacaksan ses çıkarmayan bir ürün almaya çalış X şeklinde olan "MOTOSPARTAN S001 telefon tutucu" ses çıkarmıyormuş sanırım.Ben de "vexo telefon tutucu" vardı çok ses yapıyordu söktüm attım.Eğer sadece usb ise plastik kapaklı olan modelleri var bir de kırmızı kabloya sigorta bağlarsan sorun olmaz diye düşünüyorum sigorta yuvası ve sigorta 10 lira tutmaz .

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Bende aklıma takılan farklı soruyu sormak istiyorum. Motorda çakmaklık girişi var gerek şarj için gerek lastik havasını şişirmek için kullansam aküyü bitirir mi bitirmez mi ? Telefon şarjı için üstünde dursa kullanmasam olur mu acaba? Motordayken zırt pırt telefonu şarj etmem. Meraktan soruyorum sadece.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon tutucu alacaksan ses çıkarmayan bir ürün almaya çalış X şeklinde olan "MOTOSPARTAN S001 telefon tutucu" ses çıkarmıyormuş sanırım.Ben de "vexo telefon tutucu" vardı çok ses yapıyordu söktüm attım.Eğer sadece usb ise plastik kapaklı olan modelleri var bir de kırmızı kabloya sigorta bağlarsan sorun olmaz diye düşünüyorum sigorta yuvası ve sigorta 10 lira tutmaz .
    telefon tutucum var baya sağlam bir şey almıştım ilk 2 denememden memnun kalmayınca parayı gömüldüm. arabadaki gibi sağlam bir tutucu aldım. kalbur altı ürünler kurtarmıyor tutuculukta. dediğiniz gibi yapıcam usb girişi kapağı ve sigorta olayını bakalım

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aklıma takılan farklı soruyu sormak istiyorum. Motorda çakmaklık girişi var gerek şarj için gerek lastik havasını şişirmek için kullansam aküyü bitirir mi bitirmez mi ? Telefon şarjı için üstünde dursa kullanmasam olur mu acaba? Motordayken zırt pırt telefonu şarj etmem. Meraktan soruyorum sadece.
    çakmaklığa bir şey takmadıktan sonra devre tamamlanmayacağı için aküyü bitirmez. Ama çakmaklık içinde bir şey takılı kalırsa sürekli, aküyü bitirebilir.
    Alman_ bunu beğendi.
    Youtube: YOL AVCISI

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    ben 4 yıl önce çinden bi çakmaklık bi usb girişi olandan almıştım.
    https://www.hepsiburada.com/autoline-motosiklet-cakmaklik-usb-sarj-soketi-12v-p-HBCV0000044VKW?magaza=Autoline
    yerli sitelerde de bulabilirsin. plastik kapaktan dolayı yıkama dahil su sorunum yok. usb açma kapama düğmesi sayesinde akü bitti derdi yok. daha önce cbf150 de kullandım şimdi de mt-25 te kullanıyorum.
    natijax bunu beğendi.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    usb li telefon tutucuları vardı tüm kablo bağlantılarıyla beraber satılan. biraz fiyatı tuzlu gibi.

bir kamplı turda usb bozulmuştu, telefoncudan çakmaklık girişli şarj kablosu alıp uçlarından kablo bantlayıp aküye bağlamıştım 2 hafta işimi görmüştü kendi içinde sigortası olduğundan korkmadan bağlamıştım. ucuz pratik yöntem ama kablo hep bağlı kalıyor bu durumda.
    natijax bunu beğendi.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Motosikleti
    domicik 400 ug
    3RE3RA'nın dediğini alayım madem. çok teşekkürler herkese
    3RE3RA bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün paket dağıtırken powerbank nasıl olduysa durduğu yerde şansıma bozuldu. xiaomi mi 20000 mah kullanıyordum yıllardır nasıl bir şanssa yeni başladık bozuldu.
    aküye usb girişi bağlatsam önerir misiniz birkaç başlığa baktım öneren var önermeyen var? bir de baya ürün var. ürün önerisi alabilirim şarjım düzenli olması gerekiyor çalışırken malum. ne uğursuzsam daha geçen gün de 128 gblik usb bozuldu. şimdi de powerbank. ek iş yaramadı bize
    araya röle bağlantısı ile aküden alıp bir açma kapama düğmesine bağlı usb soket kullanabilirsiniz. çok sıkıntı olmaz.
    çalışırken zaten elektrik statordan geliyor. yağmurdan yaştan korumak için de usb soketi aşağı bakacak şekilde monte edin ve lastik kapaklı olanı alın.
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    en az 3 yere gittim elimdeki şarj soketiyle hiçbiri yapma taraftarı değil? önceden problem yaşadık vs denildi. neymiş bu böyle vallahi çözemedim. en son gittiğim de yapmam tercih etmiyorum dedi sonra zaten pek de şarj etmez dedi. hızlı etmesinden ziyade şarjı korumasına bakıyorum ben bir bulamadım gerçekten tek tek motorcuları mı dolaşayım çözemedim. geçen gün 2. powerbank de bozuldu. 3. kullanıyorum cebimde katlandığı için usb girişi bozuluyor garip şekilde. 2 tane huawai 10 bin mah bozduk

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Motora gidona monte ettiren çakmak soketi atktır. ucuz bir şey onlar zaten. sonra güzel bir çakmak soketine takılan usb şarj cihazı alırsın, olur da bozulursa yenisini alırsın, bir daha sök tak için ustaya falan gitmeye gerek kalmaz.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    takan bulabilirsem takrıcam da takmamak için ellerinden geleni yapıyorlar bakalım başka yerlere de gidicem

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bunun artısını direkt aküden almak yerine kontaktan hat almak daha mantıklı, biri gelir açar akün zayıflar ya da biter.

bitane bundan al kontak sigortasından artı al, ucuna sigorta tak iyice bantla(daralan makaronda olur) sonra şu 5₺ ye satılan şarj kafalarından al sele altına tak şaseden eksi al tamam oldu. Kablolar zaten uzun sele altından gelir. Ama bence seyir halindeyken her ıslanma ihtimaline karşı sele altında dursun şarjdayken. Ankaradaysan haftasonu konuşalım ben 5 dakikada takarım.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Ekrem_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun artısını direkt aküden almak yerine kontaktan hat almak daha mantıklı, biri gelir açar akün zayıflar ya da biter.
    https://www.otoaksesuarcim.com.tr/im..._0-750x750.png

bitane bundan al kontak sigortasından artı al, ucuna sigorta tak iyice bantla(daralan makaronda olur) sonra şu 5₺ ye satılan şarj kafalarından al sele altına tak şaseden eksi al tamam oldu. Kablolar zaten uzun sele altından gelir. Ama bence seyir halindeyken her ıslanma ihtimaline karşı sele altında dursun şarjdayken. Ankaradaysan haftasonu konuşalım ben 5 dakikada takarım.
    maşallahınız var ama ben bunu yapamam en iyisini bu yazdıklarınızla bir motorcuya gidip eksikleri aldırıp yaptırtmak.
    istanbuldayım düşünceniz yeter.
    Ekrem_06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)