Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motokuryeyi çekiçle kovaladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Olay, Yakuplu Mahallesi’nde dün akşam saatlerine yaşandı.

İddiaya göre, bir motosikletli kurye ile araç sürücüsü arasında trafikte yol meselesi yüzünden tartışma çıktı. Çıkan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle öfkeli sürücü sakinleştirilmeye çalışıldı.

ÇEKİÇLE KOVALADI
    Bir süre sonra aracına yönelen sürücü arabasından aldığı çekiçle motosiklet sürücüsünü kovaladı. Kurye kaçarken vatandaşlar tekrar araya girdi. Bir süre sonra sakinleşen sürücü olay yerinden ayrıldı. Yaşanan anlar yine bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

https://www.mynet.com/beylikduzu-nde-trafikte-kavga-ettigi-motokuryeyi-cekicle-kovaladi-110106863008

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Herkes her an patlamaya hazır halde, :(
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Dünyanın uzak ara en mutsuz, en sevgisiz ülkesiyiz.
    Sagopa K, fatih.met ve birbilent bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biri ters yönden gelmiş kazaya neden oluyormuş da ondan kavga cıkmıs gibi ama kim çözemedim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kurye arkadaş kusura bakmasın ama çekiçle kovalayan benim ruh ikizim sanki.
    Gökhan_Aygün, espresso ve 1996furkan bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Şu trafikte arabadan inme işinide anlamış değilim.
    Birinle zıtlaştın ki zıtlaşmayada gerek yok sal gitsinde.Hadi zıtlaştın arabadan inince ne olacağını düşünüyorlar.Karşılıklı özür falanmı dileyecekler.
    İnip kavga edecen adam silah bıçak çekse gittin bok yoluna.
    Biz motorcuların zaten trafikteki durumu belli.Zaten yüksek risk alıyoruz.Adam seni teklikeye soktu.Tehlikeyi atlatıp bide adamla dalşıp ekstra risk almaya gerek yok.
    espresso, 1996furkan ve Yahya0047 bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de okuyunca sen aklıma geldin.
    levend84 ve tommygun bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Çekiç döner sap döner.
    Tavuk döner
    Horoz gömer
    tommygun ve fatih.met bunu beğendiler.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Sırf tartışma değil ama galiba, motor devrilmiş çünkü.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekiç döner sap döner.
    Tavuk döner
    Horoz gömer
    Trafikte geçmişte 2 defa problem esnasında çekiç göstermiştim. İnsanların yüzü çok değişik bir hal alıyor. Polis sıkıntı yaratmasa katana taşımak da bir yöntem. (Yatırım tavsiyesi değildir)
    levend84 ve Voltaren bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Trafikte geçmişte 2 defa problem esnasında çekiç göstermiştim. İnsanların yüzü çok değişik bir hal alıyor. Polis sıkıntı yaratmasa katana taşımak da bir yöntem. (Yatırım tavsiyesi değildir)
    Ne dolar
    Ne arsa
    Ne tarla
    Ne de borsa
    Çekiç yoksa
    Katana katana..

Çekiç aldim yanima
    Selam verdim sağa sola
    Bir de baktim tommy agaya
    Almiş yanina zebrali katana...
    tommygun, Voltaren ve okanbagiscan bunu beğendiler.

Korkan insan çok tehlikelidir. Hele bir de silahı varsa kafasına çekiç darbesi yemekten korkup yaptığı hareket hayalinize sığmayacak yüz ifadeleri takınmanıza sebep olabilir. Elinizdeki çekiç silah sayılacağı için korkan arkadaş hatrı sayılır bir ceza ile karşılaşmayacaktır. Yatırım tavsiyesidir. Trafikte birdaha görmeyeceğimiz insanlar için hem sinirimizi hem vücut bütünlüğümüzü bozmayalım veya ailemizle geçireceğimiz zamanı çöpe atmayalım

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mklcts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korkan insan çok tehlikelidir. Hele bir de silahı varsa kafasına çekiç darbesi yemekten korkup yaptığı hareket hayalinize sığmayacak yüz ifadeleri takınmanıza sebep olabilir. Elinizdeki çekiç silah sayılacağı için korkan arkadaş hatrı sayılır bir ceza ile karşılaşmayacaktır. Yatırım tavsiyesidir. Trafikte birdaha görmeyeceğimiz insanlar için hem sinirimizi hem vücut bütünlüğümüzü bozmayalım veya ailemizle geçireceğimiz zamanı çöpe atmayalım
    Bir kere bir adamın rahmetli olduğunu bilmediğim anneannesine küfretmiştim, adamın zaten içi üzüntüden doluymuş bir de yıllardır bir spor olarak boks ile uğraşıyormuş. Ben daha "bi kere indir o eli" derken beni 2-3 yumrukla öyle bir dövdü ki bayılmışım, elektriğim gitmiş, ne kulak kalmış ne de burun. Ayıldığımda konuşabilsem özür dileyeceğim ama hani öyle usturuplu dayak yemişim ki çenem açılmıyor, konuşamıyorum o derece. Velhasıl her zaman bizim bükemediğimiz bir bilek vardır ve karşımıza çıkacaktır.
    levend84, Osm@n, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Bir kere bir adamın rahmetli olduğunu bilmediğim anneannesine küfretmiştim, adamın zaten içi üzüntüden doluymuş bir de yıllardır bir spor olarak boks ile uğraşıyormuş. Ben daha "bi kere indir o eli" derken beni 2-3 yumrukla öyle bir dövdü ki bayılmışım, elektriğim gitmiş, ne kulak kalmış ne de burun. Ayıldığımda konuşabilsem özür dileyeceğim ama hani öyle usturuplu dayak yemişim ki çenem açılmıyor, konuşamıyorum o derece. Velhasıl her zaman bizim bükemediğimiz bir bilek vardır ve karşımıza çıkacaktır.
    Sandalyeden düştüm 😆😆
    tommygun bunu beğendi.

Kanım hızlı aktığı zamanlar kimseye eyvallahım yoktu. Arabadan da inerdim dayak yerim atarım fark etmez diye. Hâlâ genç sayılırım daha 30 larıma çok var diyebilirim ama artık arabadan da motordan da inmiyorum. Çok tahrik edici küfür vs olmadıkça. Anası babası eğitememiş ben mi eğiteceğim diye düşünüyorum. Polis de değilim ceza kesmek bana da düşmez. En fazla kornayla söverim. Şunu fark ettim her hata yapanı indirip tek tek dövsem bile ki mümkün değil birşey değişmeyecek. 10 dakika sonra unutacağım biri için değmez.

Motosikleti
    ......
    Abi çok geçmiş olsun.

En iyisi çaliyi dolanmak...
    tommygun bunu beğendi.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    O ağbi İrlandalı felan olmasın?

tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ağbi İrlandalı felan olmasın?

https://www.youtube.com/watch?v=c33ApfyIsWI
    Hocam İrlandalı'nın dövdüğü vitaminsiz adam tek yumrukta gitti, ben daha dayanıklıydım, 2-3 yumruk
    levend84 ve Osm@n bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Hocam İrlandalı'nın dövdüğü vitaminsiz adam tek yumrukta gitti, ben daha dayanıklıydım, 2-3 yumruk
    elemana attigi yumrugu yarim say,

Yumrugun rüzgariyla devrildi
    tommygun bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    sahibinden temiz scooter, olduğu yerde devrilmiştir, kozmetiği genel olarak temiz,

........hey ben o yolu biliyorum, o yolun biraz gerisinde bir göbek var ve orada genelde çevirme yapıyorlar trafik polisleri, evrak eksiği olan arkadaşlara varsa oralarda dikkatli olsunlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)