Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce Hangi Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-plakasi-hazir-o-km-dio-952949711/detay/
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-48500-bakimli-guzel-motor-953953547/detay/
    Kuryelik yapacağım sizce hangisini almalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Pcx biraz daha seri bir motordur ama ben olsam sıfır Dio'yu tercih ederdim sanki. Kuryelik yapacağınız için size sıkıntı çıkarmayan motor lazım. Bence sıfır Dio'nun sıkıntı çıkarma ihtimali 50.000 km sürülmüş Pcx'e göre daha az. Yine de 2 motoru kullanan, tanıyan daha sağlıklı yorumlayacaktır.
    KırmızıGrom ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    ben de dioyu tercih ederdim hem sıfır hem de sonuçta honda ve ciddi az yaktığı söyleniyordu bir ara tanıtıldığında. uzun süre kullanılabilecek bir motor.
    diğeri 48 bin kmde çok fazla. bunu uzun zaman kullanır istediğiniz zaman çok rahat satarsınız değeri çok düşmeden.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pcx biraz daha seri bir motordur ama ben olsam sıfır Dio'yu tercih ederdim sanki. Kuryelik yapacağınız için size sıkıntı çıkarmayan motor lazım. Bence sıfır Dio'nun sıkıntı çıkarma ihtimali 50.000 km sürülmüş Pcx'e göre daha az. Yine de 2 motoru kullanan, tanıyan daha sağlıklı yorumlayacaktır.
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de dioyu tercih ederdim hem sıfır hem de sonuçta honda ve ciddi az yaktığı söyleniyordu bir ara tanıtıldığında. uzun süre kullanılabilecek bir motor.
    diğeri 48 bin kmde çok fazla. bunu uzun zaman kullanır istediğiniz zaman çok rahat satarsınız değeri çok düşmeden.
    Dio için çekiş problemi var deniliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)