Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2021 cb125f türkiyeye geldimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu motoru hondanın ingiltere sayfasında gördüm yakıt tüketimi 100 km 1.40 lt civarı şahane bi değer.Türkiyeye geldimi bu motor yoksa daha piyasaya çıkmadımı anlayamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    İngilterede aktif olarak satışta ve kullanılıyor. Sn Hırbonen bununla ilgili bir konu açmıştı diye hatırlıyorum.

O başlığı buldum ama sorumun cevabını bulamadım

Motosikleti
    MT-09 SP
    Geldi mi bilmiyorum ama gelirse de Xsr 125’in 52 bin olduğu piyasada fiyatı 50-60 bin arası olur. Bu fiyata alınan 125cc motor az yaksa ne olur çok yaksa ne olur? 125cc motorun yakacağı en baba 3 litredir zaten. En başta Fiyatı sayesinde ekonomiklik açısından bir albeni sunamıyor.

Ys 125 29.000 tl de bu sanki daha uygun fiyatlı olur gibi bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geldi mi bilmiyorum ama gelirse de Xsr 125’in 52 bin olduğu piyasada fiyatı 50-60 bin arası olur. Bu fiyata alınan 125cc motor az yaksa ne olur çok yaksa ne olur? 125cc motorun yakacağı en baba 3 litredir zaten. En başta Fiyatı sayesinde ekonomiklik açısından bir albeni sunamıyor.
    Ozan naptin sen ya.Gelseydi maximum 28.000 tl ye satilacak makinaya 50 60 diyosun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sn Hırbonen
    Ahahahaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

Bir onceki cb125f ler satilmadigindan getirilmedigini soyledi burdaki arkadaslar.

Bence bu motor is yapardi.Monkey getiriyosunuz(gelsin bisey demiyoruz) ama cb125f yok.ilginc.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan naptin sen ya.Gelseydi maximum 28.000 tl ye satilacak makinaya 50 60 diyosun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Ahahahaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

Bir onceki cb125f ler satilmadigindan getirilmedigini soyledi burdaki arkadaslar.

Bence bu motor is yapardi.Monkey getiriyosunuz(gelsin bisey demiyoruz) ama cb125f yok.ilginc.
    Cafe retro tarzı olan ile karıştırmışım. Mesajımı yok sayabilirsiniz.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı ElPadron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru hondanın ingiltere sayfasında gördüm yakıt tüketimi 100 km 1.40 lt civarı şahane bi değer.Türkiyeye geldimi bu motor yoksa daha piyasaya çıkmadımı anlayamadım
    Hondanın instegram hesabında biri sormuş bu modeli
    2021 ürün gamımızda CB125F modeli bulunmamaktadır diye cevaplamışlar

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Comuter almak isteseydim Japonlara hiç bakmazdım.
    Aynı paraya daha güçlüsünü arardım. Var mı? Var;

Malzeme kalitesi işçiliği nasıl bunların

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ElPadron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malzeme kalitesi işçiliği nasıl bunların
    Yakından inceledim. Fakat kullanmadım. Kullanıcı forumlarını takip ediyorum. Japon kalitesinde dersek doğru olmaz. Uzun yıllardır Türkiye'de olan bu markayı takip edenler TVS RTR 150 için takılan "Fakir ama gururlu" lakabının boş laf olmadığını bilirler. Bu model de aynı lakabı hak edecektir bence.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malzeme kalitesi iyi diye biliyorum. Levend84 kullanıyordu. Detaylarına kadar hakim, görürse yazacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Comuter almak isteseydim Japonlara hiç bakmazdım.
    Aynı paraya daha güçlüsünü arardım. Var mı? Var;
    http://www.sagmart.com/uploads/2018/...-200-Fi-4V.jpg
    Yakıtından dolayı 125f merak ediliyor, yoksa güç bakımından dediğiniz gibi hintli muadilleride var.

Tvs-Hero gibi hintli markalar %100 japon kalitesi taşımasada, %70 gibi bir değer verilebilir bence. Rutin bakımı dışında, kolay kolay masraf çıkarmıyor.

Bajajı buna dahil etmiyorum, her ne kadar uzun süreler sorunsuz kullanan olduysada, her an elinde patlayacak korkusuyla motor kullanılmaz.

2021 Cb125f gelse, Cbf150'nin yerini alabilirdi. Kuryeler için yakıt önemli bir unsur.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Cb125 f motorunu kullaniyorum ilac kuryesiyim manyak bir makina bisiklet gibi kombine frenli manevrasi cok guzel 2. Haftadir kullaniyorum 80 km kadar hizli kalkisi var ama 100 yapmakda zorlaniyo hic sevmedigim 2 özelligi var yan ayaklik cok kisa motorun devrilme sansi var ve birde selesi cok kisa kaliyo.arkaniza tonbis birisi veya yük aldiginizda .
    Bamya genelde zorlaniyo depo yuzunden 😂
    Suan deponun yarisindayim 300 km yol yaptim sehir ici kullanimi uzun yol yok
    Ömürlük makina bana kalsa ama bir sorun var motoru servise gonderdik hondanin 4 ayda geri geldi siz dusunun artik parca bulmak imkansiz gibi.
    espresso bunu beğendi.

Yenisi gelse aslında çok iyi olurdu bencede fiyatı 27 26 civarı olsa satılırdı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)