Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    maxi scooter almayı planlıyorum 3500 ytl ye kadar ikinci el yada sıfır maxi scooter tavsiye etmenizi istiyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    çin almada ne alırsan al diğer hepsi tavsiye ama yinede çin dersen 150zat

Motosikleti
    peugeot satelis
    3500 ytl ye çinli dışında ne olabilir ki 150zat güzel hem servisi yan binanın altında çok yakın.

ArdaTugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150 cc
    o zaman hiç durma dostum sen arkadaşımın tavsiyesine uy güsel kullanırsan bu motor sana fazla sorun çıkarmaz geçinir gidersiniz gül gibi şimdiden hayırlı olsun..

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4000 ytl ye bir ikinci el sitesinde burgman gördüm 2003 model genelde fiyatlar abartılıyor o yüzden pazarlıkla o fiyata gayet güzel Japon alınır diye düşünüyorum.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    peugeot satelis
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 ytl ye bir ikinci el sitesinde burgman gördüm 2003 model genelde fiyatlar abartılıyor o yüzden pazarlıkla o fiyata gayet güzel Japon alınır diye düşünüyorum.
    kardeş nerde gördün site adresi verebilirmisin.

soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 bin 4,5 ytl ye burgman uh 150 bulubalirsin tabi iyi pazarlık yapman lazım sahibinde i bi incele derim
    gördüm... sesini duydum... şimdi aşığım.....)))

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

bıyklı konuyla lakasız ama ayvalıklı olduğunu görünce dayanamadım sorucam p dostum eylül 10 dan sonra ayvalıkta olucam olta balıkçılığını cok seviyorum eylül ayında hangi balıkları yapar yada tavsiye ede bileceğin güzel meralar var mı ??

Alıntı soykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıyklı konuyla lakasız ama ayvalıklı olduğunu görünce dayanamadım sorucam p dostum eylül 10 dan sonra ayvalıkta olucam olta balıkçılığını cok seviyorum eylül ayında hangi balıkları yapar yada tavsiye ede bileceğin güzel meralar var mı ??
    Hımm uzmanlık alanıma giriyor cevap vermekten zevk duyarım.

Olta derken benim kamış ve makine paslandı onu söyleyeyim bizim körfezde isparozdan başkası yok belli yerlerde levrek yapar ama bayağı zordur hem gitmesi hemde yakalaması. Kefal olayını bazıları sever benim pek tutmadığım bir balıktır. Dolayısıyla isparoza belki lidaki, karagöze çalışacaksın Ayvalık-Cunda arası medai iftaharımız Türkiye'nin ilk boğaz köprüsünün hemen ayaklarında kafa, levrek yapabilir. Yemli ikili, üçlü beden sülina ile avlanacaksın akıntı vardır yanına 100-150 lik kurşun al. Ayvalık limana gelmeden kefal boldur kıbrıs oltasıyla ekmekle çalışabilirsin. Ayvalıktan Çamlığa doğru küçük iskeleler görürsün yanaş ve isparozlara (şeytanlara) selam ver. Aslında olta balıkçılığı yapmadığımdan direk şuradan şu kayadan bu balığı alırsın diyemiyorum ama bölge bilgileri doğrudur.

Asıl bizim beklediğimiz Ekim ayı ve Lüferciklerin körfeze girmesi geçen sene içeride çok güzel uzun oltayla lüfer hatta ara ara kofana aldık dışarıda cunda fenerlerden çıkış çıplak ada açıkları kayalıklar mercan, karagöz, kafa, kalamar, ahtapot, bu mevsim uskumru her mevsim eşek istavriti, kupez yapar. Dubalardan yani cunda köprüsünden çıkış yolda kaşık atılır yine bu mevsim uskumru alabilirsin biraz ilerlediğinde ince burunun sığlıklarında 20-30 kulaçta yine aynı yerel balıkları mercan, karagöz vs. alabilirsin hanoz varsa bil ki mercanlar da yakındadır ayrıca büyükleri güzel fileto ızgara olur. Rastgele...
    Mustafa Kemal ATATÜRK

abi sağ olasın arşivlik bi yazı olmus 4 yıldır gelemiyordum malum ortamı bilmediğimizden jandarmanın ordaki iskelede avlanıyoduk temmuz ağustos gibi ispari lidaki sivriburun karagöz tek tükte cıpra alıyodum cidden cok bereketli bir yer!! yazının cıktısını alıp tek tek dolasıcam yazdığın yerleri tekrardan tsk ederim

Alıntı slayer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi scooter almayı planlıyorum 3500 ytl ye kadar ikinci el yada sıfır maxi scooter tavsiye etmenizi istiyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...
    bence de zat al arkadaşım...

Motosikleti
    peugeot satelis
    iki tane gördüm ikiside eski ve çok kilometre yapmış güvenemedim açıkçası hem istanbul dışı imkansız gibi bi şey keşke olsaydı ama yardımın için saol kardeşim.

Rica ederim, lakin o ilanlardaki fiyatlara pek aldırma haliyle beleş ilanlar fiyatlar bayağı abartı şimdi yağmurlar bir başlasın buradan takip et kardeşim sen ilanları.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    peugeot satelis
    bencede biraz daha beklemesem iyi olacak bakarım duruma göre 150 zat da olabilir.

Motosikleti
    peugeot satelis

arkadaşlar şu motora bakın kaçırılmayacak güzellikte
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2487285

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    yaw bu 150 zat yerine keeway alsan şu 150 likleri warya keeway 150matrix hoş motor gibi duruyor hem sitede bi arkadaştada wardı adını hatırlamıorum ama adınıda haşmet koymuş hatta bi onunla görüş istersen hem ucuz da en azından 2 sene kullanırsın...
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda

Motosikleti
    peugeot satelis
    Alıntı Spatula adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw bu 150 zat yerine keeway alsan şu 150 likleri warya keeway 150matrix hoş motor gibi duruyor hem sitede bi arkadaştada wardı adını hatırlamıorum ama adınıda haşmet koymuş hatta bi onunla görüş istersen hem ucuz da en azından 2 sene kullanırsın...
    kardeş ben maxi scooter düşünüyorum küçük scooter bana göre değil altımda oyuncak gibi durur saol fikrin için.

superkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat
    Bence de en baba Çinli maxi scooter 150 ZAT.Durumunda müsaitse bence al.

Motosikleti
    peugeot satelis
    Alıntı superkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de en baba Çinli maxi scooter 150 ZAT.Durumunda müsaitse bence al.
    ya katılıyorum arkadaşım ama yukarıda linkini verdiğim suzuki ye bakarsan neden ikilemde kaldığımı anlarsın yani 4500 verip suzuki burgmana binmek bencede daha akıllıca ben havaların soğumasını bekliyorum fiyatlar birazda düşsün ikinci el bi japon düşünüyorum acaba onun servis maliyeti nedir o da bi sorun tabi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler