Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ns200 gösterge mavi veya turuncu yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI

YouTube'da araştırdım internetten de araştırdım kitapçığı okudum ama göstergenin maviden turuncuya veya turuncudan maviye nasıl döneceğini anlatan bi yazı bulamadım çeşitli kombinasyonlar denedim olmadı. Nasıl yapabilirim 2020 ns200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı mklcts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YouTube'da araştırdım internetten de araştırdım kitapçığı okudum ama göstergenin maviden turuncuya veya turuncudan maviye nasıl döneceğini anlatan bi yazı bulamadım çeşitli kombinasyonlar denedim olmadı. Nasıl yapabilirim 2020 ns200
    Abi Cin genelevi gibi yapmis ama neyse.

espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı mklcts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O modele ve yıla göre değişiyor özellikle yapılan bişey değil .Mesela 2020 ns200 mavi ns160 turuncu ekranlı

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    14 15 16 turuncu renkli gösterge ile geldi, 17 18 19 20 21 modeller mavi renkli gösterge ile geldi, siz onu gösterge üzerinde değiştirme yapamazsınız ama içinde ki ledleri değiştirip yaptırabilirsiniz ona da kimse yanaşmaz büyük ihtimal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)