Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Black-Cafe London deri montlar hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar Fc-moto'da yıllardır görürüm "Black-Cafe London" diye deri ceket üreten bir marka var. Montların şekil şemalleri benim zevkime göre çok güzel, fiyatları da deri monta göre uygun. Koruma yerleri var ama korumasız satılıyor, bir şekilde burada impactec koruma uydurulur diye düşünüyorum. Ancak bu montları yakından hiç görmedim, daha önce içimizde alan, kullanan, eden var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Yıllardır merak ettiğim soru :D
    tommygun bunu beğendi.

OwLRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG
    Ben de merak ediyorum abi. Alan varsa bilgilendirirse çok sevinirim.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    xsr 900
    ben aldım, deri mont olarak çok kaliteli, dikişler vb çok beğendim. kalıbı falan da çok sevdim, göbekli olmama rağmen güzel durdu.
    sırt tarafında koruma koyulacak yeri yok, sadece omuzlarda ve dirseklerde koruma koyacak yer var, alırken bende sırtında koruma yeri var zannetmiştim ancak yokmuş. benim aldığım şu model
    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Black-Cafe-London-Bangkok-Moto-Leather-Jacket/SubProducts/Black-Cafe-London-Bangkok-Moto-Leather-Jacket-0003

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aldım, deri mont olarak çok kaliteli, dikişler vb çok beğendim. kalıbı falan da çok sevdim, göbekli olmama rağmen güzel durdu.
    sırt tarafında koruma koyulacak yeri yok, sadece omuzlarda ve dirseklerde koruma koyacak yer var, alırken bende sırtında koruma yeri var zannetmiştim ancak yokmuş. benim aldığım şu model
    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Black-Cafe-London-Bangkok-Moto-Leather-Jacket/SubProducts/Black-Cafe-London-Bangkok-Moto-Leather-Jacket-0003
    Hocam şekil şemal itibariyle benim de beğendiğim güzel bir model seçmişsiniz. Sırt koruma cebinin olmaması kötü. Yine de kalitesinin güzel olması iyi. Ne kadar oldu alalı ve çok sık giyiyor musunuz?

Motosikleti
    xsr 900
    geçen sene eylülde falan aldım sanırım, çok giyemedim, toplasan 10 kere kullanmışımdır ancak bu yaz 1 tur yapabildim, istanbul datça şeklinde, akdeniz sıcağında günlük zor oldu biraz, keşke file montla gitseydim dedim ama tabi ki uzun yola çıkınca gayet iyi. bu mevsimde şu an istanbulda kullanıyorum gayet güzel.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)