Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Marti motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Evin oldugu sokagin kosesinde cafede otururken baktim yere bir scooter dusmus, sonra duzeltilmis bir sonraki baktigimda ayni yerde duruyor. Dedim polise telefon edeyim calinti mi acaba diye. Neyse markete giderken baktim yaninda biri motosikletle durmus. Sahibini sordum, abi marti bu dedi. Adamlarin motosikletini polise ihbar edecektim :D

Soyle bir yazi buldum nette.

- Ehliyetiniz olmak zorunda, arac plakali.
    - Kask icindeymis ve kaski takmayinca kullanamiyormussunuz, ben kendi kaskimi kullanmayi tercih ederdim.

https://capslocknext.com/marti-elekt...r-marti-motor/

Kisa mesafede isi olupta, sahile filan gitmek icin o sapsal scooterlari kullanmak istemeyen benim gibiler icin ideal olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    duymustum da göreve başladıgını bilmiyordum :D

bunu 2 güne parçalarlar ben size diyim :D
    espresso ve iskampavya bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duymustum da göreve başladıgını bilmiyordum :D

bunu 2 güne parçalarlar ben size diyim :D
    La yerdeydi diyorum, hayvanin biri ortaya birakmis, baska bir hayvan da koseden donerken carpmistir

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Scoterler daha dayanıklı kırılacak dökülecek bir yapıda değil.Bunu biri bir yere çarpsa dağılıp gider.Onu nasıl takip edecekler.Emanet malın canı burnunda olur derler.Alırız elimizde kalır.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kolaylık olduğunu kabul ediyorum. Lakin bizim insanımız çok dikkatli ve bilinçli değil. Bu yeşil martıları en olmayacak yerlere kilitliyorlar bir de başımıza bu çirkin, küçük motosikletler çıktı. Anadolu yakasında Ziverbey'den köprü yoluna bağlandığınızı düşünün, motosikletliler emniyet şeridini kullanıyor ya hayvan oğlu hayvanın teki o tipsiz yeşil martıyla bu yola girmiş, bir de bariyere kilitlemiş it, gece karanlığında Allah vere de biri kaza yapmasa.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolaylık olduğunu kabul ediyorum. Lakin bizim insanımız çok dikkatli ve bilinçli değil. Bu yeşil martıları en olmayacak yerlere kilitliyorlar bir de başımıza bu çirkin, küçük motosikletler çıktı. Anadolu yakasında Ziverbey'den köprü yoluna bağlandığınızı düşünün, motosikletliler emniyet şeridini kullanıyor ya hayvan oğlu hayvanın teki o tipsiz yeşil martıyla bu yola girmiş, bir de bariyere kilitlemiş it, gece karanlığında Allah vere de biri kaza yapmasa.
    bugün birisi paylaşmış adamlar martıyı arabanın koluna kilitlemiş
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Çok düz, çok standart olmuş. Moda sahilde gördüğümün standart bir 50cc'den hiçbir farkı yoktu. Sıkıntısı şu, hayatında motosiklet görmemiş adam bunu kiraladığında ayırt edemeyeceğiz. Yeşil elektrikli scooter görünce uzak geçiyordum, lan bu dengesiz hayatında scooter mı sürmüş çarpar bize diyerek. Bunda onu yapamayacağız hepsini boyamazlarsa.

Güzel hizmet, yanlış ülke. Scooterları çözüp Üsküdar sahilden denize atan bir tayfa vardı bir ara hobi olarak. Bunu kiralayıp parçalar, kamera görmeyen bir yere bırakırlar.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    bugün birisi paylaşmış adamlar martıyı arabanın koluna kilitlemiş
    2-3 ay önce sığırın teki bizim apartman kapısına kilitlemiş, o sinirle yaradana sığınıp bir tekme attım, 3 gün topalladım.
    espresso bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    2-3 ay önce sığırın teki bizim apartman kapısına kilitlemiş, o sinirle yaradana sığınıp bir tekme attım, 3 gün topalladım.
    Abi alet döküm tava gibi, değişik bir malzemeden yapmışlar. Çok ağır boyutuna göre. Çatlatmadıysa iyi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi alet döküm tava gibi, değişik bir malzemeden yapmışlar. Çok ağır boyutuna göre. Çatlatmadıysa iyi.
    Çatlamadı çok şükür kemik, doku zedelenmesi ya da burkulma gibi birşey oldu sanırım. Millet de camdan bana bakıp "hehheh mal" demiştir.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Cok agir yaw, bi keresinde metro alt gecitlerinden birinden indirmeye calistim sahile cikmak icin de cok agirdi :D

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evin oldugu sokagin kosesinde cafede otururken baktim yere bir scooter dusmus, sonra duzeltilmis bir sonraki baktigimda ayni yerde duruyor. Dedim polise telefon edeyim calinti mi acaba diye. Neyse markete giderken baktim yaninda biri motosikletle durmus. Sahibini sordum, abi marti bu dedi. Adamlarin motosikletini polise ihbar edecektim :D

Soyle bir yazi buldum nette.

- Ehliyetiniz olmak zorunda, arac plakali.
    - Kask icindeymis ve kaski takmayinca kullanamiyormussunuz, ben kendi kaskimi kullanmayi tercih ederdim.

https://capslocknext.com/marti-elekt...r-marti-motor/

Kisa mesafede isi olupta, sahile filan gitmek icin o sapsal scooterlari kullanmak istemeyen benim gibiler icin ideal olabilir.
    Bende caddebostan migrosun orda denk geldim sinyaller far yanıp sönüyor .QR kodları görünce farkettim martı olduğunu.Bone filan olması iyi ama bizim millete dayanmaz .

Atacan KSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada V2
    güzel hizmet. bazı avrupa ülkelerinde 125cc versiyonları da var, arka çantasında iki kask ve plastik bone oluyor.

Her ülkede ilk başladığında çok zarar görüyor bu hizmetler, insanlar alıştıkça zarar azalıyor ve sonunda şehrin güzel bir parçası oluyor. Fransa'daki kiralık bisiklet Fas'ta çıkmıştı, koca akdenizi geçişmiş adamlar. Yatırımı yapanlar bunu düşünüyordur herhalde

Edit, yatırım demişken
    https://capslocknext.com/yerli-girisim-marti-25-milyon-dolar-yatirim-aldi/
    https://capslocknext.com/elektrikli-scooter-girisimi-tier-60-milyon-dolar-yatirim-aldi/

hiç kullanmadım ancak bağladıktan sonra foto cekip karşı tarafa göndermek gerekmiyor mu bağlı halini?

firma nasıl Ok veriyor bu sacmalıga acaba.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    O resmi anında görüp hopp oraya koyma uygun değil diyecek sistemleri yoktur sanırım.Belki sonrası için uyarı geliyordur.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    hiç kullanmadım ancak bağladıktan sonra foto cekip karşı tarafa göndermek gerekmiyor mu bağlı halini?

firma nasıl Ok veriyor bu sacmalıga acaba.
    Kilitledikten sonra uygulama ile fotograf cekmek zorundasin surusun bitmesi icin. Ama muhtemelen cok kotu duruma gelmis olanlari takip etmek icin kullaniyorlardir. Hepsini tek tek inceliyorlar mi bilemiyorum. Eger kullandiklari fotograf tanima algoritmalari iyi ise scooter ile birlikte baglanan direk/agac gibi yerleri fotograf tanima (image recognition) ile algilayabilirler.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Yakında trafikte şenlik var

Sanırım bırakırken resim çekme olayı ile ilgili şöyle bir algoritma işleyecek:

Müşteri versiyonu......................................... .................................................. .................................................. ...................

Firma versiyonu......................................... .................................................. .................................................. ......................
    Sizin Hayal ettiğiniz:

Gerçekler:
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Çok düz, çok standart olmuş. Moda sahilde gördüğümün standart bir 50cc'den hiçbir farkı yoktu. Sıkıntısı şu, hayatında motosiklet görmemiş adam bunu kiraladığında ayırt edemeyeceğiz. Yeşil elektrikli scooter görünce uzak geçiyordum, lan bu dengesiz hayatında scooter mı sürmüş çarpar bize diyerek. Bunda onu yapamayacağız hepsini boyamazlarsa.

Güzel hizmet, yanlış ülke. Scooterları çözüp Üsküdar sahilden denize atan bir tayfa vardı bir ara hobi olarak. Bunu kiralayıp parçalar, kamera görmeyen bir yere bırakırlar.
    Anladığım kadarıyla hesap açılırken ehliyet istiyor.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla hesap açılırken ehliyet istiyor.
    Haa evet yazmayi unutmusum, eger bu scooteri kullanmak istiyorsaniz ehliyetinizin resmini cekip upload etmek zorundasiniz Marti uygulamasinda.

dreams82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 300 ABS / 2018
    Trafikte ilk defa motosiklet kullanacak insanlar
    Önümüzdeki yaz trafik daha da şenlenecek sanırım İstanbul için.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)