Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Düzce'de 3 saat önce evlenen çift, motosiklet kazasında öldü

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten üzücü.

Düzce'de 3 saat önce evlenen çift, motosiklet kazasında öldü

Kaza, saat 17.00 sıralarında, Düzce D-100 Karayolu Olimpiyat mevkisinde meydana geldi. Ankara istikametine gitmekte olan Rüştü Can Ulcay yönetimindeki 81 ABK 979 plakalı motosiklet, aynı istikamette ilerleyen Metin Durak'ın kullandığı 81 BA 960 plakalı kamyona arkadan çarptı.

Motosiklet sürücüsü Rüştü Can Ulcay olay yerinde hayatını kaybederken, arkasındaki eşi Münire Ulcay ise ağır yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık ekibi, ağır yaralanan Münire Ulcay'ı yapılan ilk müdahalenin ardından Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Münire Ulcay, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Rüştü Can Ulcay ve Münire Ulcay çiftinin kazadan 3 saat önce nikah kıydıkları, motor tutkunu olan Rüştü Can Ulcay'ın eşini motosiklet turuna çıkardığı öğrenildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Üzüldüm, hem de çok.. Ama ikisinin de vefat etmesine sevindim. Birbirlerine belki de doyamadan biri göç etmiş olacaktı. Ailelerine Allah sabır versin. Allah rahmet eylesin.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Allah rahmet eylesin, çok üzücü. Bazı insanların kaderleri hakikaten bir farklı yazılmış.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    keşke okumasaydım. çok üzücü.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah rahmet eylesin, cidden çok üzücü bir durum. Allah yakınlarına sabır versin.

Daha önce artçı ile ilgili bir paylaşım yapmıştım; Demek istediğim buydu, kötü bir şey olmadan bırakmak lazım "başka bir canın sorumluluğunu" taşımayı.

Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir başkasının canı size emanet oluyor, bu eşiniz de olabilir dostunuz da.

Benim kaskım ls2 iken, eşimin caberg duke modeli idi. Yani o tavsiyeyi verenler halt etmiş.

Size tavsiyem eşinizi, annenizi, babanızı, kardeşlerinizi, çocuğunuzu artçı olarak taşımamanızdır.

Ön yargılı olduğumu düşünmeyin lütfen; Eşimle yaklaşık 15bin km seyahat ettik şehir içi, dışı vs. Ama son aylarda trafik çıldırmış sürücülerle dolu.

Kavşakta yol hakkı bende iken(trafik polisine de sordum hatta), sol tarafımdan hızla gelen araç az daha eşimin bacağını kırıyordu, aracı farkedip hızımı arttırdım(ki kurtarabileyim diye), arka lastiğe vurdu plakalığımı parçaladı ve 1sn bile durmadan kaçtı gitti.

Artık artçı taşımamaya kesin karar verdim, özellikle de en yakınlarımı...

Eşimin ekipmanlarını ilana koydum, bende sadece ulaşım amaçlı kullanıyorum.

Artçı kim olursa olsun, başına bir şey gelirse tabi ki üzülürsün ama saydığım şekilde yakınınınsa kahrolur, hayattan soğursun...
    Ekrem_06 ve Vargath bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Çok üzücü.Ölenlere Alahtan rahmet kalanlarada sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor ne yazıkki.Artçı konusunda sizin düşünceniz ne.Ben 30 Ağustosta hanımla İstanbul İzmir yaptım.Yani morotun tüm dinamikleri değişiyor.Artçılı sürüş çok keyifli bir şey değil aslında.Birde benim motarda ben depoya yakın hanım topcaseye yaslanıp gidiyoruz araya bizim çocuk sığar.Arada bakıyorum aynadan arkadamı diye.O şekilde bile çok zevkli değil.Zevkli olan beraber yolculuk yapmak molada sohbet etmek.Çocuk kafayı ütülemeden zaman geçirmek.
    espresso bunu beğendi.

kasırga genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    Son zamanlarda trafikteki insanlar iyice cildirmaya başladı. Bu ay okulumla evim arasındaki 5-6 kilometre içinde beni sıkıştıranların,tekere sıfır geçerek makas atanların haddi hesabı yok. Apaçi CG'cilerde cabası

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Gerçekten çok üzücü bir olay, Allah rahmet eylesin. Ne diyeceğimi bilemedim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Trafik toplumun aynasıdır. Düzenli sistemli ülkelerdeki trafiğe bakın, bir de diğerlerine.
    espresso, oldcockroach ve 4strings bunu beğendiler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Gerçekten çok üzücü bir haber, Allah rahmet eylesin böylesi mutlu bir günde kötü haberi almak ne acı..

tam bu haber çıktığında kaynanama denk geldi oda zaten motordan korkuyor bırde bana bak olum görüyormusun diyor .

Allah rahmet eylesin ...

haberde verilen kısa videolarda motoru süren arkdaşta tek tekere yapıyordu ve biraz hırçın kullanıyordu motoru

temkinli kullanmakta fayda var aceleye hiç gerek yok gerekırse gideceğimiz yere 2 saat geç gidelim ama gidelim üzücü bir durum ...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik toplumun aynasıdır. Düzenli sistemli ülkelerdeki trafiğe bakın, bir de diğerlerine.
    Bu konudaki en doğru yorum budur.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Allah rahmet eylesin çok acı ve üzücü bir durum :(
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Allah rahmet eylesin.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok üzücü.Ölenlere Alahtan rahmet kalanlarada sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor ne yazıkki.Artçı konusunda sizin düşünceniz ne.Ben 30 Ağustosta hanımla İstanbul İzmir yaptım.Yani morotun tüm dinamikleri değişiyor.Artçılı sürüş çok keyifli bir şey değil aslında.Birde benim motarda ben depoya yakın hanım topcaseye yaslanıp gidiyoruz araya bizim çocuk sığar.Arada bakıyorum aynadan arkadamı diye.O şekilde bile çok zevkli değil.Zevkli olan beraber yolculuk yapmak molada sohbet etmek.Çocuk kafayı ütülemeden zaman geçirmek.
    Buyuk cruiser ya da touring motosikleti olmadigi muddetce artci tam bir amelelik. Hele hele naked ve SS'te facia. Ureticiler yol tutusunu iyilestirmek icin motoru bir santim daha one ve asagiya konumlandirmak icin bes takla atiyorlar. Biz ise motor kadar agirligi tam aksi yone yukluyoruz. Tam bir rezalet. Sahsen motosiklete zevk icin biniyorum. Artci bu zevki direk yok ediyor. Artci icin de zevkli oldugunu zannetmiyorum.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)