Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DIABLO 7.2 GTX sipariş geçtim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    uzun zamandır ayakkabı alasım vardı ve alacağım için dayanamadım pek de araştıramadım biraz baktım biraz övülmüş. hem su geçirmemesi hem koruması vs sağlammış öyle olunca dayanamadım 43 numara sipariş ettim. genel olarak her ayakkabıyı 43 kullanıyorum kalıplar farklı dahi olsa ayağım tam olarak standart 43. umarım ne büyük gelir ne küçük.

şu kuryelik dönemimde de problem çekmemek için yatırıp yapmam gerekti kendime. şimdi sırada sağlam bir yağmurluk var.
    pvc yağmurluklar öneriliyor ama hepsi çirkin be abi.

bu ne allah aşkına

neyse gelsin tam olursa bir süre kullanımdan sonra bir mesaj atarım buraya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Güle güle kullanın. Akşam yemekte ne yediğinizi belirtmek için de bir konu açın. İnsanlar faydalansın.
    redlion999 bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    şu forumda yaş almış ama kafa yaşı alamamış tipleri görmekten ciddi manada bunalmaya başladım. hedefim şu an ne aldığımdan ziyade bu bot üzerine ileride giyip düşüncelerimi yazmak allah aşkına işinize bakın. hayatımda bir kez forumda takılayım dedim geldiğimden biri kimseye ne laf yaptım ne de yapana atıştım ama gerçekten birine patladım sonunda ne boş adamlarsınız sahiden.

eski mesajlarıma bakan anlar kimseye laf yapmam ama burama geldi. kendi halinizde takılmak varken anca ona buna laf yapan insan topluluğundan oluşuyor bu forum. ki velev ki sadece aldığımı yazdım. moto sohbet bölümü burası allah aşkına uzak durun artık saçma sapan insanların yazısına musallat olup morallarini bozmayın. 2005 yılında üyelik açmış sorsan yaşını başını almış adam.
    Gambit. bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Başlığı okuyunca "vay, Diablo 7.2 litre motorlu muymuş?" diye düşünen oldu mu?

Özellikle bir kaç yaratık var burda kimse onlara gıkını çıkarmaz insanları motordan soğutmak için makara geçerler dertleri ne kemikleri mi bitmiş ecelleri mi gelmiş ötleri mi kalkmış hayattan bezip çıktıkları yere girmek mi istiyorlar tıp dünyasının acele bir şekilde bu konuya el atması lazım
    natijax bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Güzel bottur hayırlı olsun. Kısa olduğu için umarım üst kısımdan su almaz. Ben bir kaç kez kısa botlarımla yağmura yakalanmıştım ama kuryelikte uzun yağmurlarda ne olur bilmiyorum. Yds beden olarak ne ise o. Normalde 42 giyiyorum günlük yaşamımda alpinestarsda 43 giyiyorum ydsde 42 giyiyorum tam oturuyor. Ne uzun ne kısa modeli Carrier gtx modelini kullanıyorum topuk kısmı bi garip ama memnunum genel olarak.
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bottur hayırlı olsun. Kısa olduğu için umarım üst kısımdan su almaz. Ben bir kaç kez kısa botlarımla yağmura yakalanmıştım ama kuryelikte uzun yağmurlarda ne olur bilmiyorum. Yds beden olarak ne ise o. Normalde 42 giyiyorum günlük yaşamımda alpinestarsda 43 giyiyorum ydsde 42 giyiyorum tam oturuyor. Ne uzun ne kısa modeli Carrier gtx modelini kullanıyorum topuk kısmı bi garip ama memnunum genel olarak.
    aslında ben de carrier alacaktım ama adam akıllı bilgi yoktu. almak istememin sebebi daha uzun olmasıydı nedense bir şekil vazgeçtim artık yapacak bir şey yok. üstten su alacağını düşünmemiştim o detay da var en kötü yağmurluğu uzun alırım kapar üstünden.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Bende Yds kullanıyorum kışlık ve uzun olanını. Memnunum.

Bu arada yazınıza denk geldim; https://eksisozluk.com/entry/127971890
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Bende Yds kullanıyorum kışlık ve uzun olanını. Memnunum.

Bu arada yazınıza denk geldim; https://eksisozluk.com/entry/127971890
    çok teşekkür ederim. bakalım memnun kalıcaz diye düşünüyorum

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    1 senedir kullanıyorum. kesinlikle su ve rüzgar geçirmiyor. yazında ayağı öyle yakıp kavurmuyor. sağlamlığı da çok iyi. daha önce de asker de yds giydiğim için tereddüt etmeden almıştım. bence parasını sonuna kadar hak eden bir bot. gerçi bana göre yds firmasının her ürünü parasını sonuna kadar hak ediyor bence. ben alırken sadece diablo 7.2 vardı şimdi bir kaç model daha çıkarmış. gerçi diablonun yanında pek ihtiyacım yok ama muhtemelen yazlık bir botunu daha alacağım.
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 senedir kullanıyorum. kesinlikle su ve rüzgar geçirmiyor. yazında ayağı öyle yakıp kavurmuyor. sağlamlığı da çok iyi. daha önce de asker de yds giydiğim için tereddüt etmeden almıştım. bence parasını sonuna kadar hak eden bir bot. gerçi bana göre yds firmasının her ürünü parasını sonuna kadar hak ediyor bence. ben alırken sadece diablo 7.2 vardı şimdi bir kaç model daha çıkarmış. gerçi diablonun yanında pek ihtiyacım yok ama muhtemelen yazlık bir botunu daha alacağım.
    düşüncem de buydu yaz kış kullanabilmek. ileride 2. botu da elbet alırız da alana kadar yaz kış kullanabilmek asıl amacımdı. iyi bari memnun olunması güzel

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün deneyimledim tam en üst bilek kısmı dehşet acıtıyo bileğimi yürürken illa ki bilek ya öne doğru ya arkaya doğru baskı uyguluyor. viteste de keza öyle. sadece 2 saat giydim böyle bezginlik yok. sizde oldu mu böyle? veya o kısma bir şey takıcam gıymeden önce veya giydikten sonra çevreleyecek bir şey sokuşturucam. normal değil yani bıçak gibi kesiyor. şu an çıkardım 2 ayak bileğim de kıpkırmızı

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    7.2 bende de var. İkinci el almıştım çok komik bir fiyata. Çok güzel iş görüyor. Yağmurluk olaraksa kesinlikle cepli bi model almanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7.2 bende de var. İkinci el almıştım çok komik bir fiyata. Çok güzel iş görüyor. Yağmurluk olaraksa kesinlikle cepli bi model almanı tavsiye ederim.
    önerilere açığım yağmurluk olarak. pvc tipler yağmur geçirmiyor olsa da görüntüleri hep kötü. görüntüyü az çok önemsiyorum maalesef ama olmadı öyle alıcam.
    sizde durum nedir bileğe vuruyor mu ayakkabı? tepesi bileğe vuruyor her ayağımı oynattığımda. mantıken ayağı her oynattığımda bilek ayakkabıya çarpıyor dehşet kesti bileği bugün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)