Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet (Yamaha Mt-25) Kasko

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Tracer 7 2022
    Merhaba arkadaşlar, Yamaha MT-25 almayı planlıyorum (2020 ve 2021 modeller stoklarda olmadığı için gelmesini bekliyorum.)
    Maalesef sitede oturmuyorum ve kapalı garajım mevcut değil, evim ana cadde üzerinde, çalınmaya karşı kasko yaptırmak istiyorum, ancak bazı kaskolarda kapalı garaj zorunluluğu görüyorum.

Sizinde kasko yaptırmış olduğunuz ve kapalı garaj zorunluluğu olmayan kasko şirketleri mevcut mu? (ehliyetim henüz 1 yılını doldurmadı fiyatlar çok uçuk çıkar mı?)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    5 haneli sayılara hazır ol, 4 haneli olanlar genelde %25 muafiyetli, şartlı şurtlu kaskolar olacak.

Hem ehliyetin taze, hem kapalı garajın yok hem de Mt25 gibi sigorta piyasasında adı çıkmış bir motosiklet. Yaşın da gençse 4 5 bin altı bulduğun her fiyatı değerlendir bence. Axa, Anadolu kapalı garaj şartı aramıyordu diye hatırlıyorum. Allianz'dan fiyat bile alma, sinir bozuyor. Arada sırada ucuz kaskolar denk geliyor, şimdiden hayırlı olsun motosikletin.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Bir kaç yıl önce 800 liraya yaptırmıştım. Öyle ulaşılamaz bir fiyat değil. Arabayla kıyaslarsak çok pahalı orası ayrı bir konu.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 7 2022
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 haneli sayılara hazır ol, 4 haneli olanlar genelde %25 muafiyetli, şartlı şurtlu kaskolar olacak.

Hem ehliyetin taze, hem kapalı garajın yok hem de Mt25 gibi sigorta piyasasında adı çıkmış bir motosiklet. Yaşın da gençse 4 5 bin altı bulduğun her fiyatı değerlendir bence. Axa, Anadolu kapalı garaj şartı aramıyordu diye hatırlıyorum. Allianz'dan fiyat bile alma, sinir bozuyor. Arada sırada ucuz kaskolar denk geliyor, şimdiden hayırlı olsun motosikletin.
    Yaşım 31 hocam, kaza vs anlamında araba ehliyeti işe yarıyor mu bilmiyorum ama 11 yıllık araba ehliyetim var, şuana kadar çok şükür herhangi bir kaza yapmadım ve ceza yemedim.
    Cevabınız için teşekkür ederim. umarım uygun fiyatlı bir kasko bulabilirim.

@hasangazili hocam sizede teşekkür ederim, umarım uygun fiyatlı bir kasko denk gelir

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk defa yaptıracaksan genelde kasko değerinin ortalama 10 da biri çıkıyor. Geçen sene sıfır r25 için teklif aldığımda böyleydi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler