Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 motor hakkinda ns200 v Pcx v Nmax

Motovento
    REKLAM ALANI

Slm iyi gunler.

0 motor almak istiyorum ama kararsiz kaldim arada uzun yolda yapmak istiyorum.

Önceliğim 2. El satarken fazla deger kaybetmemesi ve de servis ve yedek parca sikintisi çekmemek istiyorum.

Bu 3 motordan hangisi ideal olur benim icin bu konuda bilgilerinizi aktarirsaniz cok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    illa 3 motor olacaksa uzun yolda nispeten daha performanslı olan ns200 önerilir.
    bütçe varsa xmax al bak totonun keyfine...

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    scooter başka motor başka.ayrıca arada benim bildiğim 10k fiyat farkı var diye biliyorum.neyse konunun cevabı pcx yada nmax.bu 2 model çok çeyrek altın değerinde.satılacağı zaman hiç üzmez o yüzden ben scooter demek istiyorum.2021 model pulsarı kim niye 2.el olarak alsın ? pulsar o duvarı çoktan aştı alanlar hala var ama geçmiş olsun demekten başka çarem yok.pulsarla tabi daha güzel uzun yol yaparsınız bu 2 motora kıyasla tabiki jant farkı yeter

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Motorda son nokta scooter, dir.
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Arada uzun yola gideceğim diye 250 cc altı vitesli motor almam , yoğunlukla şehir içi vede kış mevsiminde de kullanacaksan pcx veya nmax tavsiye ederim , ikisiylede 80-90 km hızlarda saatlerce uzun yol gidebilirsin , elbette vitesli motorun keyfini vermeyecektir ama sırf senede bir iki defa uzun yol yapacam diye sukuterin güzelliklerinden feragat etmezdim..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    scooter candır.

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Yaptığın karşılaştırma çok uygun bir karşılaştırma olmamış. Bir naked ve 2 sscooter var. Birini binerek, ikisini oturarak sürersin. Dolayısıyla motosikletlerden önce tarzına karar vermeni tavsiye ederim.

Öncelikle birinic seviye bir eğitim karar vermende olduk.a yardımcı olacaktır.
    MotoXPR

https://www.youtube.com/@MotoXPR

Şehir içi yoğun trafikde daha fazla kullanacaksan pcx ya da nmax ama uzun yol da giderim diyorsan kesinlikle ns200 şahsen manuel kullanmayı seven biri olarak ns200 tercih ederdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)