Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İkinci el motor fiyatlari icin aglama duvari

Motovento
    REKLAM ALANI

AY BANA BİŞİİİİİİLER OLUY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Bi zamanlar yani bundan 10 yıl önce falan bu honda cbf 150'leri bir aylık maaşımla alabiliyordum ama o zamanlar motora binmediğim için almıyordum. Ucuz motormuş benim gibi düşük maaşlı birinin bile bir aylık maaşı diyordum. şimdi bir aylık maaşımla almam mümkün değil. Bunlar dolar ya da euro fiyatları 3 aşağı beş yukarı yıllardır çok dğeişmiyor demek ki fiyatları artmamış aslında bizim maaşlar azalmış. 10 yıl daha tecrübe kazandım ama 10 yıl öncesine göre alım gücüm çok fena düşmüş.
    Sonra diyorlar niye gençler yurtdışına çıkıyor diye.
    eALP ve tommygun bunu beğendiler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Olaya genel bir çerçeveden bakarsak " azınlıklar hariç "

Satan ; Leş motosikletini yüksek fiyata satmak ister, kar etmek ister ..

Alan ; Cillop motosikleti düşük fiyata almak ister, kar etmek ister ..

Sonuç = 0 ( Sıfır )

Sonra her ikisi de ağlar, durur .. Halbuki satan kardeş sen leş motorunu makul bir fiyata satsan, alan arkadaş sen de boş mezar aramak yerine güzel motosiklete hakkını versen bunlar olur mu ? bence olmaz ..

Bir arkadaşım 2 hafta önce cillop gibi pırıl pırıl 600RR Repsol sattı 90.000 TL fiyata ( 40.000 km ), alan kişi " binemiyorum " diyip 105.000'e siteye koydu ?? böyle bir mantık olabilir mi ? her alan " ben bunu x fiyata aldım, 3 gün sonra bile satsam x+ fiyata satayım " derse ne olur ? XXX olur ..
    espresso bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olaya genel bir çerçeveden bakarsak " azınlıklar hariç "

Satan ; Leş motosikletini yüksek fiyata satmak ister, kar etmek ister ..

Alan ; Cillop motosikleti düşük fiyata almak ister, kar etmek ister ..

Sonuç = 0 ( Sıfır )

Sonra her ikisi de ağlar, durur .. Halbuki satan kardeş sen leş motorunu makul bir fiyata satsan, alan arkadaş sen de boş mezar aramak yerine güzel motosiklete hakkını versen bunlar olur mu ? bence olmaz ..

Bir arkadaşım 2 hafta önce cillop gibi pırıl pırıl 600RR Repsol sattı 90.000 TL fiyata ( 40.000 km ), alan kişi " binemiyorum " diyip 105.000'e siteye koydu ?? böyle bir mantık olabilir mi ? her alan " ben bunu x fiyata aldım, 3 gün sonra bile satsam x+ fiyata satayım " derse ne olur ? XXX olur ..
    adamın yaptığı yanlış değil ki,sorun nerede ben anlamadım.Her alan ustune X ekleyemez.Bir noktada birisinin elinde kalır.
    Yukarda yazmışlar ya o ilanlar yıllardır donuyor diye,he işte oyle bekler durur.Ha eğer satabiliyosa da o zaman piyasa fiyatından gitmiştir.

Arkadaşlar gelin çekinmeyin hıçkıra hıçkıra ağlayın lutfen.Tek kaldım burda

ikinci el motor satarken alıcıyı dusunmeyen,hatta ve hatta kar etmeyi dusunen ne kadar satıcı varsa allahhhh sizi bildiği gibi yapsın...

YAN KONUDA GELDİM AĞLAMAYA BURAYA YYÖNLENDİRDİLER

EKONOMİNİN BİZİ GETİRDİĞİ DURUMA BAK

dreams82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 300 ABS / 2018
    Aslında halimizi güzel özetlemiş Röportaj adam

https://www.youtube.com/watch?v=PKGWEAtkpwc
    miDgas bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamın yaptığı yanlış değil ki,sorun nerede ben anlamadım.Her alan ustune X ekleyemez.Bir noktada birisinin elinde kalır.
    Yukarda yazmışlar ya o ilanlar yıllardır donuyor diye,he işte oyle bekler durur.Ha eğer satabiliyosa da o zaman piyasa fiyatından gitmiştir.

Arkadaşlar gelin çekinmeyin hıçkıra hıçkıra ağlayın lutfen.Tek kaldım burda

ikinci el motor satarken alıcıyı dusunmeyen,hatta ve hatta kar etmeyi dusunen ne kadar satıcı varsa allahhhh sizi bildiği gibi yapsın...
    Bu olaya askerde bir uzman çavuşumun söylediği bir söz ile örnek vermek isterim

" Evet arkadaşlar, altında bulunduğumuz ağacı görüyorsunuz, şimdi burada 80 tane asker var, bu askerlerin hepsi osurursa ne olur ? bu ağacın yaprakları dökülür " ..
    espresso bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

benim en sevdiğim ilanlar motoru bir kaç bin km kullanıp sonra sıfır fiyatının üstüne ilana koyanlar. üstelik açıklama da atarlı giderli. kalp kırarmış filan.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sezonu-kapatim-952314196/detay[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Atincozkan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...18661677/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...00409483/detay

Puuuu allah kahretsin sizi.motorunuza bir size iki kan emici vampir surusu..

Ciddi ciddi rally e 200 istemwnek nedir lan
    132 nedir bee

Bu millet adam olmaz,devlet bu ise bir el atmali artik !!

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:16 ----------

Cozum onerimi sunuyorum ;

Bizde tuik gibi guzide bir kurum var.kullan abi bunu.

Sifir fiyati uzerinden, her yil resmi enflasyonu da katarak her arac model icin fiyat belirle.

Kasko rayic bedeli gibi yani.onun ustune fiyat vermek yasak olacak.

Bu kurum rally 2019 icin 90.0000 tl satilabilir gibi maximum bir bedel acilayacak mesela nasil fikir ? .pek orjinal degil sanki,kesin bunu biri soylemistir..oyle bir durum varsa ozur diliyorum kendisinden.

Burda kimse kayipta degil arkadaslar,rally i ucuz verdigini dusunen mal sahibi gidip ikinci el africayi cok daha ucuza kapatacak.

Africa twin sahibi de uzulmesin,o da 1200 gs daha ucuza alacak..

Oha harbi yazarken heyacanlanmaya basladim,baya baya guzel fikir lan buuu.

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ulan sıfırı 98 k sen 120k yazıyorsun. Bi arayıp sormak istiyorum kafan ne halde

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seyfi0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan sıfırı 98 k sen 120k yazıyorsun. Bi arayıp sormak istiyorum kafan ne halde
    Sorsanıza neyi bekliyorsunuz?

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Benim 2016 model xmax'ım bana göre değerli. 120den aşağıya satmam, 120 veren hemen alır. şimdi piyasayı yükseltmiş mi oluyorum? Sıfırı 100bin, isteyen sıfırını alsın kimseyi almak için zorlamıyorum. Piyasada listelenen fiyatalr piyasayı göstermez, alım satım gerçekleştiğindeki fiyat piyasa fiyatıdır. Çok da dert etmeyin yani. Fiyatların yükselmesinde sarı siteye ilan verenlerin bir suçu yok. Acil satmak isteyen ucuz fiyat koyar, acelesi olmayan belki yükselir de kar ederim diyen daha yüksek fiyat yazar.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Eski model ikinci el motoruna sıfır fiyatından fazla fiyat yazan çok kanı bozuk, anasına sövdüren tip dolu sarı sitede.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski model ikinci el motoruna sıfır fiyatından fazla fiyat yazan çok kanı bozuk, anasına sövdüren tip dolu sarı sitede.
    Niye hakaret ediyorsun ki? 120bin ver hemen satayım benim 2016 model xmax'ı sana. Mal benim, istediğim fiyatı biçerim, kimse almak zorunda değil. Kafanız buna basmıyor, aklınız yetmiyor, neden fakirim neden bayiden sıfır motor alamıyorum deyip buna neden olanlara isyan edtmeye bir yeriniz yemiyor sonra sarı sitede kendi malına istediği fiyatı yazanlara laf ediyorsunuz. Tam da geri zekalılık bu işte. Gidin sıfırını alın o zaman. O site resmi bir kurum değil, zaten bayiden satın alınıp artık şahsi mal haline gelmiş bir malın fiyatını zorla şu olacak demeye hiç bir resmi kurumun de yetkisi yok.
    Cyan, tommygun, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye hakaret ediyorsun ki? 120bin ver hemen satayım benim 2016 model xmax'ı sana. Mal benim, istediğim fiyatı biçerim, kimse almak zorunda değil. Kafanız buna basmıyor, aklınız yetmiyor, neden fakirim neden bayiden sıfır motor alamıyorum deyip buna neden olanlara isyan edtmeye bir yeriniz yemiyor sonra sarı sitede kendi malına istediği fiyatı yazanlara laf ediyorsunuz. Tam da geri zekalılık bu işte. Gidin sıfırını alın o zaman. O site resmi bir kurum değil, zaten bayiden satın alınıp artık şahsi mal haline gelmiş bir malın fiyatını zorla şu olacak demeye hiç bir resmi kurumun de yetkisi yok.
    Sarı sitedeki motoruna sıfırdan fazla fiyat yazanların avukatı da geldi. Üzerine ne alınıyorsun. Yaran mı var?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Sarı sitedeki motoruna sıfırdan fazla fiyat yazanların avukatı da geldi. Üzerine ne alınıyorsun. Yaran mı var?
    Yarası var tabi; sizin gibilerin agresyonu yanlış yere yönlendirmesi. Bak açık açık yazmış: "...Kafanız buna basmıyor, aklınız yetmiyor, neden fakirim neden bayiden sıfır motor alamıyorum deyip buna neden olanlara isyan edtmeye bir yeriniz yemiyor sonra sarı sitede kendi malına istediği fiyatı yazanlara laf ediyorsunuz..." diye ama anlaşılamamış. Parmağa değil parmağın gösterdiği yere bakmak lazım...
    espresso, tommygun, okanius ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-chopper-motosiklet-takasli-1020018795/detay

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    İsyanını yanlış yere yöneltenler çoğunlukta olduğu için bu haldeyiz. Sarı sitede bir ilanım yok ama oraya ilan verenler suçlu değil. Sizin sarı sitede ilan verenleri suçlamanızla halkın en fakir kesiminin normal orta halli yaşantısı olanlara düşmanlık gösterip asıl onların hakkını alanlara isyan etmemesi yüzünden orta hallilerin de kötü duruma düşmesine neden olması gibi saçma bir şey. Sistemden sorununuz varsa sistemin mağdurlarını değil sistemi yıkın, yemiyorsa da nefretinizi yanlış yere yöneltmeyin.
    tommygun ve DickName bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı pinkcrow7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-chopper-motosiklet-takasli-1020018795/detay

Bizim Fb Wolf grubunu geçtim şu ilanı Sym'nin fabrikasına göstersek adamlar şaşırır, "hade lan" der. İlanı veren arkadaşın illa bildiği birşey vardır ama ben ne kadar temiz olursa olsun model yılı yüksek ama km.si düşük motorlara gıcık oluyorum. Sürün şu motorları yahu, gezin tozun.
    pinkcrow7 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarası var tabi; sizin gibilerin agresyonu yanlış yere yönlendirmesi. Bak açık açık yazmış: "...Kafanız buna basmıyor, aklınız yetmiyor, neden fakirim neden bayiden sıfır motor alamıyorum deyip buna neden olanlara isyan edtmeye bir yeriniz yemiyor sonra sarı sitede kendi malına istediği fiyatı yazanlara laf ediyorsunuz..." diye ama anlaşılamamış. Parmağa değil parmağın gösterdiği yere bakmak lazım...
    Sağol arkadaşın avukatı. Ben salağım ya anlamıyorum. Bi de tırnak içine almış politik doğrucu beyimiz. O parmağın gösterdiği yere karşı 300'ün üzerinde yürüyüşe mitinge katıldım. İşçi direnişlerine, grevlere katıldım. Gözaltına alındım bir kaç sefer. Ondan sonra burada bana klavye muhalifleri parmakla yol gösterecek. Hadi ordan. Devlet kademesinde kanı bozuk dolu eleştirdim, eleştirim. Buraya gelip halkın arasında kanı bozukluk yapanı tabi eleştirim. Bayılıyorum ya böyle ukala kafalara.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsyanını yanlış yere yöneltenler çoğunlukta olduğu için bu haldeyiz. Sarı sitede bir ilanım yok ama oraya ilan verenler suçlu değil. Sizin sarı sitede ilan verenleri suçlamanızla halkın en fakir kesiminin normal orta halli yaşantısı olanlara düşmanlık gösterip asıl onların hakkını alanlara isyan etmemesi yüzünden orta hallilerin de kötü duruma düşmesine neden olması gibi saçma bir şey. Sistemden sorununuz varsa sistemin mağdurlarını değil sistemi yıkın, yemiyorsa da nefretinizi yanlış yere yöneltmeyin.
    Peki forum muhalifi 3 yıl aktif devrimcilik yapan adama akıl verdiğin için sağol.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)