Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Gerçektende bu fiyatları motorların satabiliceklerini sanıyorla mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba motorsiklet severler...i

Yenı pulsar 200ns motorsikletimi 25.000₺ ye sattım Ve alan kişide kendisinden yüksek cc olduğu için, benım pulsarı sağ sola bakkala çakkala gitmek için alındığını söyledi , Ve gün geçmiyor ki 4 veya 5 gün sonra motoru 27.500₺ Satılığa koymuş. Sözde Ticaret yaptı sanırım .
    gitgel masraflarını karşıladığı zaten sanmıyorum...

(kızdığım konu olduğu için yazmak istedim.)

Bende Bütçemi denkleştirip Bir honda nc750x almaya karar verdim, ama gel gör ki ilanlar fiyatları almış başına gidiyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu
    36.000km 2015 model 87.000₺
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-temiz-942714667/detay
    38.000 km 2015 model 69.000₺
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-orjinal-kazasiz-hatasiz-son-fiyat-944522161/detay

bazı kişiler hakketiği fiyata koyuyo olabilir %10 luk kısım ama geri kalanı şişirilmiş fiyat az önce gördüğüm bi form konusunda bahsedildiği gibi
    km Yüksek motoru satamayacağını anladığı anda xzeon far , 3 lü çanta seti,çakar lambalar vs. motora monte ediyor full diye satmaya çalışıyor.

Yani ben muhmetelen kışı motorsuz geçireceğim fiyatlara bakacağım bakalım ne gösterecek.

Burda sizlere sormak istediğim soru gerçektende bu fiyata bu motorları satabiliceklerinimi sanıyorlar mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Çok başlık açıldı bu konuda. gerçekten merak ediyorsan, eski konulardan bilgi alabilirsin.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Popüler motorlarda maalesef piyasa böyle. Siz almasanız bir başkası alıyor. R25,Mt07,Nc750X, Xmax vs bunların en dandik durumda pert olanları bile bir şekilde satılıyor. Ha ilandaki fiyattan gitmese bile 1-2000 TL eksiğine satılıyordur. Adamın sizden Pulsar'ı 25000 TL'ye alıp 27500'den ilan açmasını dert etmeyin ama siz 27500'den ilan açıp 25000 TL'ye düşmüşseniz ben de sizin yerinizde olsam sinir olurdum.
    espresso bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Nc piyasası kuvvetli motorlardan biri,kış döneminde fiyatlar gerilemiyor ama yükselmiyorda sabit gidiyor yaza çıkınca artıyor

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Siyah 2020 R25'e grenaj koruma, jant şeridi+tankpad yapıp; 2000 km binip en kötü 65 70'e satarım. Aramızda bu sosyoekonomik deneye katılmak isteyen zengin arkadaşlar varsa bana bir tane 2020 kasa Siyah R25 alsın. Bilinmezlik çok kötü biji. 2021 kasa R25'ler 70 üstüne gelebileceği için şu an insanlar ölümdense vereme razı oluyor. Nc gibi piyasa motorları için de bu geçerli.

eray123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ZX-6R NİNJA
    Herkez kafasına göre bişeyler yazıyor bunu gören masum köylü benimki daha fazla yapar diye şişiriyor fıyatları

Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok başlık açıldı bu konuda. gerçekten merak ediyorsan, eski konulardan bilgi alabilirsin.
    Eski konulardan eski kaldığı için sürekli kendini güncellediği Bi konu olduğu içinde konuyu açtım yaptığın yorum biraz gereksiz olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Popüler motorlarda maalesef piyasa böyle. Siz almasanız bir başkası alıyor. R25,Mt07,Nc750X, Xmax vs bunların en dandik durumda pert olanları bile bir şekilde satılıyor. Ha ilandaki fiyattan gitmese bile 1-2000 TL eksiğine satılıyordur. Adamın sizden Pulsar'ı 25000 TL'ye alıp 27500'den ilan açmasını dert etmeyin ama siz 27500'den ilan açıp 25000 TL'ye düşmüşseniz ben de sizin yerinizde olsam sinir olurdum.
    İlan fiyatım 25.500₺ di ben parasına kızdığımdan değil sadece insanları salak yerine koyuyorlar yani bu doğanın kanunun tabi ticaret için , sanırım biraz benim kişisel olarak alışkın olmadığım bir durum olduğu içinde kızıyor olabilirim.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Hıyar Bey'e ne diyeceksiniz? Gerçekten bu fiyata satılabiliyor mu?

Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hıyar Bey'e ne diyeceksiniz? Gerçekten bu fiyata satılabiliyor mu?
    https://i.postimg.cc/fytg9ScV/241190...28345765-n.jpg

umarın bana atıfta bulunmuyorsundur

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Abim geçen sene Ankaraya taşınınca oturduğu dublex evi alayım dedi 800 bin lira istenince bu paralar verilir mi diye söylendi. 2 gün önce 1 milyona anlaştı düşük fiyata alıyorum 1 milyon 100 bin verenler var kredi çıkana kadar adam vazgeçmese bari diyor.
    Motorumu Mayıs ayında 27 bine satamadım Ağustos ayında 35 bin liraya ilana verdiğim gün satıldı.
    Bugün alırsan kardasın yarın alırsan zarardasın öyle bir dönemdeyiz. Çünkü alınmış fiyatlar var.
    s0me0ne bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Konudan bagimsiz beyanat servisi geldi acilin:

Hocam o baslik ne oyle, gozum kanadi. Bir cumlede bu kadar dilbilgisi hatasi nasil olabilir

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konudan bagimsiz beyanat servisi geldi acilin:

Hocam o baslik ne oyle, gozum kanadi. Bir cumlede bu kadar dilbilgisi hatasi nasil olabilir
    gerçekten yazım yanlış tespiti 10/10

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Fakirler sanırmış ki, ülkede herkes dar gelirli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarın bana atıfta bulunmuyorsundur
    sabah sabah kahkaha attırdın bana :D Osman hıyar gorseli koyup zam oranını yazmış,muhtemelen mobilden baktığın için goremiyorsun

hahahaha bunları yazarken hala guluyorum :D

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bizde göremedik bir şey.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecen facebooktan birisine giydirdim.

2020 model 1500 km ns200'ü 32 bin tl'ye satan lavugu savunan birisi zaten motor sıfır gibi, aksesuar ruhsat işlemleri derken 5 bin tl masraf yaparsınız bence bu fiyata satması normal dedi.

Ulan plaka ruhsat 300, tur camı, arka canta demiri ve arka canta taş catlasa 1000 tl. bunları 5bin tl gibi gösterip millete sokuşturuyorlar.

Daha önce de serbest piyasayı savundum hala da savunuyorum. Sattıgın motorun parasını 1 ay tutup başka motor arasan o sırada piyasa yükselmiş oluyor. Bu nedenle sıfırı 30 bin tl olan motoru istersen 50 e koy. alan alır alan almaz. Ama gelip de yalan dolan yok zaten masraf sunu bunu yapsan 5 bin tl tutar tarzı itlik yapmaya gerek yok.

Ha bunlar piyasayı yükseltiyor, sıkıntı bu evet ama bu ülkedeki ekonominin anası bellenmişken insanlara cok da yüklenmemek lazım.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah sabah kahkaha attırdın bana :D Osman hıyar gorseli koyup zam oranını yazmış,muhtemelen mobilden baktığın için goremiyorsun

hahahaha bunları yazarken hala guluyorum :D
    EVET TELEFONDANDAN GÖREMEDIM PC DEN BAKINCA HIYARI GÖREBİLDİM AMA YORUM SİLMEYİDE BAŞARAMADIM

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:42 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen facebooktan birisine giydirdim.

2020 model 1500 km ns200'ü 32 bin tl'ye satan lavugu savunan birisi zaten motor sıfır gibi, aksesuar ruhsat işlemleri derken 5 bin tl masraf yaparsınız bence bu fiyata satması normal dedi.

Ulan plaka ruhsat 300, tur camı, arka canta demiri ve arka canta taş catlasa 1000 tl. bunları 5bin tl gibi gösterip millete sokuşturuyorlar.

Daha önce de serbest piyasayı savundum hala da savunuyorum. Sattıgın motorun parasını 1 ay tutup başka motor arasan o sırada piyasa yükselmiş oluyor. Bu nedenle sıfırı 30 bin tl olan motoru istersen 50 e koy. alan alır alan almaz. Ama gelip de yalan dolan yok zaten masraf sunu bunu yapsan 5 bin tl tutar tarzı itlik yapmaya gerek yok.

Ha bunlar piyasayı yükseltiyor, sıkıntı bu evet ama bu ülkedeki ekonominin anası bellenmişken insanlara cok da yüklenmemek lazım.
    Kızdığım nokta tam olarak bu '' İtlik Yapma '' Yoksa Herkes baksın Dalgasına ...

Ben Aldığım motorlarda hiçbir zaman ticaret amaçalı satmadım sürekli bindime sattım piyasa neyse oo Bu arada Benim sattığımm pulsarda ek olarak çantada vardı 400₺

neler gördüm adam motorsikletin tamir takım setini alıyor satmadan önce hey gidi ülkem heyyyyyy

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Şimdi 9000 tl ye aldığım motor olmuş 19.000 tl hatta 23.000 e satan da var vuruklu çarıkl :D Ve bu fiyata satılıyor bu motorlar :D Benim motoru en az 25,26 dan satışa koymam lazım :D Hatta dur önümüzdeki hafta 30.000 den satışa koyayım ne olacak alan olursa satarım :D

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi 9000 tl ye aldığım motor olmuş 19.000 tl hatta 23.000 e satan da var vuruklu çarıkl :D Ve bu fiyata satılıyor bu motorlar :D Benim motoru en az 25,26 dan satışa koymam lazım :D Hatta dur önümüzdeki hafta 30.000 den satışa koyayım ne olacak alan olursa satarım :D
    30 bini 29a bırakırsan ben alırım
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 bini 29a bırakırsan ben alırım
    Aha 33.000 e çıkardım fiyatı 29.000 tl ye alıcı var zaten :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Yav birader ayıptır ya birde dalga geçer gibi kazalı motoru anormal fiyatlardan satıyorlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)