Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YUKİ VOGE 500R VE 500DS

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sahibinden’de bu motorlar Yuki başlığında yer almıyorlar. Voge diye yeni bir marka yaratılmış, oradalar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden’de bu motorlar Yuki başlığında yer almıyorlar. Voge diye yeni bir marka yaratılmış, oradalar.
    Zaten yuki de bu motor yuki'dir demiyor. Voge markasının bu modellerini türkiye'ye getirdik satıyoruz diyor. Motorun üzerinde de yuki yazmıyor.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    500 cc bir motora bu fiyatı vermek bence garip, aynı paraya 2. el çok daha fazla 650 cc japon motorlar var ki kimisi 4 silindir hatta çin malı almak aklıma gelecek en son şey olsa gerek.

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Sanırım benzine alternatif yakıtlı versiyonlarını da getirecekler o yüzden özellikle benzinli yazmış olmalılar ben biraz daha bekleyip turbo dizel olanını almayı düşünüyorum
    Yalnız ağlanacak halimize gülüyoruz şaka gibi çinli bilinmeyen bir motor 28 asgari ücretten daha pahalı...

Motosikleti
    1998 electra glide
    Ben Yuki, Mondial gibi marka motorlara 30K dan fazla para vermem arkadaş hepsi çöpe gidiyor, beş para etmez japonlar haricinde

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    biz istesek de istemesek de çini tayvanı vietnamı hatta ne olduğu belirsiz ülkelerin yaptığı motorlar bile en az 50-60 bin olacak. 500 cc enduro adventure sınıfında sıfır motoru 20-30 bine almak artık hayal. gerçekleri kabul etmediğimiz sürece de bir adım ileri gidemeyeceğiz...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Green_Beret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım benzine alternatif yakıtlı versiyonlarını da getirecekler o yüzden özellikle benzinli yazmış olmalılar ben biraz daha bekleyip turbo dizel olanını almayı düşünüyorum
    Yuki de aynisini yapiyor, once elektrikli ile basladi. Haliyle bir cok insan Yuki markasini elektrikli araclar ureten bir firma olarak tanidigi icin benzinli urettikleri/montaj yaptiklari araclar icin benzinli yazmislardir.

oidesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 500ds

Vogue 500ds tecrübelerim

6 aydır kullandığım ve adana İzmir İzmir Fethiye uzun yol yaptığım makine.
    Bosch beyin nissin kaliper vs. Parçalar isimli çin noname değil hayalet ekran lastik basınç akü soğutma su sıcaklığı ortalama tüketim gibi verileri ekranda görebiliyorsunuz.uzun yol tüketim 3.7 şehir içi 3.9-4.00 civarı çok hafif rahatsız etmeyecek düzeyde vibrasyon var.
    Sürüş dengesi baya iyi koltuk çok rahat denemez.A2 ehliyet için tepe motorlar içinde ilk alternatif diyenbilirim (trk502 jawa) Avrupa'da uzun süredir var. Tek kaygım Türkiye distüribiörü hoş 2 bakım geçirdim bir sıkıntı yaşamadım. İzmir'de yaşıyorum ve 2 servis noktası var. Önemli olan sonrası...
    Elcik koruma ve çanta demirleri nc750 ile uyumlu ben onları kullandım
    Araştıran arkadaşlara Umarım faydalı olur
    bursalıali, F54, freasy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)