Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

1339 Lira Abart Egzoz Cezası

Motovento
    REKLAM ALANI
    desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi yapmışsınız.
    Abi herşeyi düşünmek lazım en ufak bir soru işareti kalmasın diye elimden geleni yaptım.Bakalım sonuç ne olur bilemiyorum.Biraz sürer diye tahmin ediyorum.
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Güzel bir örnek olay olacak gibi. Uğraşılarınız ve paylaşımlarınız için teşekkürler.
    desertseek bunu beğendi.

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı desertseek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi herşeyi düşünmek lazım en ufak bir soru işareti kalmasın diye elimden geleni yaptım.Bakalım sonuç ne olur bilemiyorum.Biraz sürer diye tahmin ediyorum.
    Görüntüyü cd ye çekin, dilekçeyle mahkemeye ibraz edin. Hakim görüntüyü izleyebilir diye düşünüyorum.
    desertseek bunu beğendi.

Bu saçma mevzuyla ilgili gördüğüm en mantıklı ilerlenen ve bilgi verilen başlık. Gelişmeleri ve detayları merakla bekliyorum. Şimdiden şu ana kadarki paylaşımlar için teşekkürler.
    desertseek bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hadi bakalım bu kararı umarımm iptal ettirirsin
    en garibi de polis geliyor gazı köklüyor aha bu çok ses çıkarıyor diyor ve kimse de kime göre neye göre yüksek ses diye sormuyor sana da git bu ceza yı öde diyor sokayım böyle adalete

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin söyledikleriniz doğru da, polisin de elinde bir kanıt yok. Ölçüm bile yapmamış. Kamyonları da tartmadan ceza yazsınlar o zaman. Bu çok ağır duruyor desin yazsın cezayı. Ya da radar olmasın. Polis dursun yolun kenarında az hızlı geçti yav desin yapıştırsın.

Ben egzozların, hatta genel olarak motosikletlerin daha iyi denetlenmesinden yanayım. Ama bu düzgün bir şekilde yapılsın. Böyle keyfi bir şekilde yapılacaksa pekala orjinal egzoza da ceza yeriz.
    trafik polislerinin tamamında yakasında video kaydı yapan kameralar var artık.
    ceza ile birlikte videoyuda sisteme yüklüyorlar.

bu arada dikkat ederseniz bu durum sadece egzostla alakalı değil.
    arkadaşın anlatmadığı bir şey var bence.

hiç kimse aa gel bakim sen şu egzostu bi öttür de sesini görelim diye adamı kibar şekilde çevirmez.

trafik polislerinin genel itibariyle bazı hal ve hareketlerini sevmediğim için çok da ön yargılı konuşmak istemiyorum
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    itiraz sonucunu merakla bekliyoruz.

desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik polislerinin tamamında yakasında video kaydı yapan kameralar var artık.
    ceza ile birlikte videoyuda sisteme yüklüyorlar.

bu arada dikkat ederseniz bu durum sadece egzostla alakalı değil.
    arkadaşın anlatmadığı bir şey var bence.

hiç kimse aa gel bakim sen şu egzostu bi öttür de sesini görelim diye adamı kibar şekilde çevirmez.

trafik polislerinin genel itibariyle bazı hal ve hareketlerini sevmediğim için çok da ön yargılı konuşmak istemiyorum
    Herşeyi anlattım abi siz büyük ihtimal apaçilik yaptım gibi falan düşündünüz ama cidden yok.Tek suçlu olduğum nokta motosiklet çok ısındı diye düşünüp kaldırıma çıkmaktı.Arkadam sivil motosikletli gelincede haklı olarak neden kaldırımdan gidiyorsun dedi ehliyet sordu.Bende sınavdan çıktığımı söyledim sınav giriş belgesini gösterdim.Tamam ozaman gel ilerdeki ekiplerden ehliyeti ve motoru sorgulatalım dedi.Birşey yoksa göndeririz dedi.Orada durur durmaz direk gaz ver dediler olay bundan ibaret.Zaten beni oraya götüren sivil polis benim orada işlemlerim yapıldığında tekrar geldi elimde makbuzu görünce ne oldu diye sordu bende egzozdan yazdılar dedim.Yanındaki arkadaşına ehliyet ve motosiklete bakılacaktı sadece dedi bence tamamen bir karışıklık oldu o anda bilemiyorum artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    itiraz sonucunu merakla bekliyoruz.
    Biraz uzun sürüyormuş sanırsam.Tebligat geldiğinde direk bu konu altından paylaşacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntüyü cd ye çekin, dilekçeyle mahkemeye ibraz edin. Hakim görüntüyü izleyebilir diye düşünüyorum.
    Acaba cd ye çekip ek olarak tekrar götürmek istesem şuan alırlarmı bi denemek lazım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)