Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dominar 400 topcase ve çanta demiri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Merhabalar, yeni motosiklete geçince haliyle yeni çanta ve çanta demiri ihtiyacı doğdu. Gp kompozit çanta demirine bakınca 390 TL gibi bir ücret gördüm sanki biraz pahalı gibi. Bir de yorumlarda vida kısmının küçük geldiği, genişletilmesi gerektiği yazıyordu.

Çanta da alüminyum çantalara baktım da en uygun ATK çanta denk geldi. 800 TL fiyat istiyorlar. Daha önce bu markadan çanta kullanıp memnun kalan var mıdır? Bir de çanta direkt demire mi monte ediliyor yoksa ayrıca tabla da almam gerekiyor mu? Başka önerilere de açığım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Atk'nın 800tl olduğuna emin misiniz. Kaç lt
    Jeansque bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.instagram.com/p/CSEU052Ms0u/

Buradan inceleyebilirsiniz.
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebookta ve instagram sayfalarında fiyatlar öyle. Daha uygun fiyatlı önerisi olan varsa önerilere açığım

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alacağınız çanta demiri hem üstten hem alttan bağlantılı olsun mutlaka dikkat edin, sadece üstten bağlantılı olan çanta demirleri şaseye zarar veriyor bilginiz olsun.
    Jeansque bunu beğendi.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    https://www.hizliresim.com/ptazu7n
    Demiri Ali Cabbar ustadan almanızı tavsiye ederim. Kargoyla birlikte 350TL gibi fiyata gelmişti. GP'nin kırılmasından çok şikayet var.

ATK alacaksanız tak çıkar tabla almanızı öneririm. Çantayı çıkarmak isterseniz çok uğraşırsınız. Tablanın 250TL gibi bir ücreti vardı sanırım.

Ben 50LT modelini kullanıyorum. Bir kask ve yazlık montu alıyor. Benim tek sıkıntım titreşim yaptığında ses geliyor. Onu çözebilsem çok iyi olacak. Kilit sistemi oldukça başarılı. Sadece boya biraz zayıf. Daha iyi bir işçilik olabilirdi. Çok çabuk çiziliyor. Reklam filmiyle kaplatmayı düşünüyorum.
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.hizliresim.com/ptazu7n
    Demiri Ali Cabbar ustadan almanızı tavsiye ederim. Kargoyla birlikte 350TL gibi fiyata gelmişti. GP'nin kırılmasından çok şikayet var.

ATK alacaksanız tak çıkar tabla almanızı öneririm. Çantayı çıkarmak isterseniz çok uğraşırsınız. Tablanın 250TL gibi bir ücreti vardı sanırım.

Ben 50LT modelini kullanıyorum. Bir kask ve yazlık montu alıyor. Benim tek sıkıntım titreşim yaptığında ses geliyor. Onu çözebilsem çok iyi olacak. Kilit sistemi oldukça başarılı. Sadece boya biraz zayıf. Daha iyi bir işçilik olabilirdi. Çok çabuk çiziliyor. Reklam filmiyle kaplatmayı düşünüyorum.
    Hocam çanta demiri ve çanta montajında zorlanabileceğim bir durum var mıdır? Eve sipariş etsem kendim takabilir miyim acaba? Ali Cabbar ismini çok duyuyorum, genelde övgüyle bahsediyorlar.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ybs ( yıldız bisiklet sanayi ) den aldım demiri. Firek arayın netteki telden. 150 tl ye aldım. Aparat, civata hepsi geliyor.
    Çanta ise eski maxxem'i kullanıyorum tablası içinde. 200-250 tl idi. 40ltve büyükleri.
    Bu tip aksesuara çok para verenlere şaşıyorum.
    Maxem kullanmadan kötüleyen var.
    Kilitleri de çok hoş, düğmeli vs. Yeni modellerde..

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çanta demiri ve çanta montajında zorlanabileceğim bir durum var mıdır? Eve sipariş etsem kendim takabilir miyim acaba? Ali Cabbar ismini çok duyuyorum, genelde övgüyle bahsediyorlar.
    Çanta demiri çok kolay takılıyor. Selenin altındaki atçı tutunmalarını söküp demiri takıyorsunuz. Alt parçayı da artçı peglerinin ordaki boşluğa takıyorsunuz. Anahtar ve alyan varsa 2 dakikalık iş.

Topcase ve tabla takmak biraz daha zahmetli bir iş. Biz delik açtığımız için matkap lazım olmuştu. Ama elim anahtar tutar, alet edevatım var diyorsanız basit bir şekilde yaparsınız. Biz hepsini kendimiz taktık.

ATK alacaksanız artçının dayanması için deri sırtlık tavsiye ederim. Arkada oturan için büyük rahatlık.
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XT660 ZA Tenere
    Hocam merhabalar Dominar 400 sahibiyim bende bu hafta çanta demiri çanta vs hepsini hallettim bende baya araştırdım. Ali Cabbardan taktırdım demirleri gayet güzeldi Forte GT yan çanta aldım gayette güzel uydular. Arka çantadada herhangi bir sorun yaşamadım taktım. Demir konusunda alternatifin GP Kompozit. Onu kullanan arkadaşım var ikisinide biliyorum açıkçası Ali Cabbarın demiri daha iyi. Özeldende mesaj attım bakarsan sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)