Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

şasi numarası muayeneden kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar şasi numaramda 3 harf biraz yamuk olduğu için muayeneden kaldım sorum sadece şu ben bunu büzelttirebiliyorum ama muayeneye gittiğimde direk önceki kalma nedenim için bi evrak isteniliyormu yoksa muayene tekarından sonra sıra alıp girdiğimde numarayı düzelttirdikten sonra direk sorun çıkmazsa geçiyormuyum
    demek istediğimi birdaha söyleyeyim tekrarını geçirdikten sonra birdaha sıra alıp gittiğim zaman önceki kaldığım neden karşıma geliyormu? cevap veren kişilere çok teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Kaldığın motor ne.
    daha önce kaldığın için, direkt oraya odaklanacaklar. gene kalacaksın.
    bws ile başıma gelen şeyi paylaşayım, bu tarz bir durum da olabilir.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4587918

motor mondial 250 cross kardeş durumumuzda aynı değil benim kağıdıma adam direk şasi numarası değiştirilmiş yazdı kaza yapmıştım ilk aldığımda biraz eziklikler vardı şası no su yazan borunun orda bide 3 harf biraz yamuk görünüyor bu yüzden şasi numarası değiştirilmiş yazdı ağır kusur ile kaldım makine mühendisler odasına gideceksin dedi orjinal belgesi alcaksın dedi ama sordum 2 bine yakın masraf çıkabilir dediler bende gitmedim yazıyı felan biraz düzelttirdimde şimdi muayeneye girince bana acaba orjinal belgesi soracakmı yoksa direk noya birdaha bakıp olduysa geçircekmi bunu merak ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

yokmu bilgisi olan arkadaşlar?

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    belge istendiyse özellikle belgeye bakacaklardır
    s0me0ne bunu beğendi.

Kardeş foto ekler misin

neyin fotosunu istedin kardeş ?

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şasi numarası muayenede en önemli noktalardan biridir.aracın kimlik numarasıdır.muayene tekrarına gittiğinde sonradan yaptığınız düzeltme işlemi mükemmel dahi olsa yetkisiz kişilerin müdahalesi uygunsuzluktur.mecburen MMO gidip tetkik yaptıracak onlardan alacağınız resmi yazıyla onların belirttiği yere numara vurulacak,kendi yapacağınız düzeltme vs işleri şüphe çeker, çalıntı vs olma olasılığını düşündürür

Şasinin olduğu yer demir değil mi demir rakamlar nasıl bozulmuş görmek istedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)