Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ALARM

Motovento
    REKLAM ALANI

İki yönlü veya tek yönlü motosiklet alarmı işlevselmidir? Binamızın açık garajı var şuan almış olduğum tedbirler Disk kilidi + zincir kilit bunlara ilaveten alarımı önerirmisiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chosenone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takip cihazı takın bence

Zincirin kalınlığı ve nereye takıldığı da önemli. Takip cihazı almanızı tavsiye ederim. Yoldan kamyon geçer titrer, gece üstüne kedi çıkar uyandırır ki olması gereken bu zaten. faydalı bir ürün

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Motosikletinizi her gün, en az iki günde bir kullanıyorsanız sorun olmaz. Ama 5 gün çalıştırmasanız akünüzü tamamen bitirir, daha da uzun süre kullanılmayan motosiklet yüzünden şarj edilmeyen akü ise arızaya girer ve değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunların bilincinde olarak alıp kullanabilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Disk + biraz yüksek bir yere bağlanmış zincir kilit yeterli korumayı sağlar bence. Hırsız çok azimli değilse uğraşmak istemez. Takip cihazı, motor çalındıktan sora il 1 saat içinde kolluk kuvvetleriyle motorun bulunduğu yere gidip alıyorsanız işe yarar. Ben bu güne kadar böyle birşey duymadım. Hatta duyan varsa lütfen yazsın dedim, yine geri dönen olmadı. Takip cihazı kullanan arkadaşlarım genelde "şurada şu hızı yaptım, burada işe gitmek 10 dakka sürmüş" gibi şeyler paylaşmaktan başka birşey yapmıyorlar.
    DickName ve espresso bunu beğendiler.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)