Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alfa erkeklerin kullandigi motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Olası başka bir tarif: Isle of Man TT'ye katılan her yarışçının kullandığı motosikletler Alfa erkek motosikletidir. (Valentino Rossi'nin bile hakkında "Orada yarışmak istemem, çok tehlikeli." dediği ve 100+ yılda 150+ ölümün kaydedildiği bir yarıştan bahsediyoruz...)

Şu video güzel valla: https://www.youtube.com/watch?v=LU-ynRoqDEs

tommygun ve Akilon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendim de alfa oldugumdan Africa twin diyorum.

Ama siyah africa,kirmizi mavi renkli olanlar tabiki bir alfa erkegin tercihi olamaz.

Bugun pendik yalova hizli feribotunda resmen tacize ugradim..micra li kadin gözlerini ayiramiyor benden,ekipman da full siyah tabi..nazar degmez insallah.
    Best Greek rider I've ever seen.

Have fun buddy!

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı murattatoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 kere okumanı gerektirecek bir şey yoktu aslında

Evet diğer arkadaşa meydan okudum ,ancak sende gelebilirsin. Konuşma içerisinde darlık virajlarından söz etmiş ve bende darlık virajlarının çok keyifli olmadığını '' HACILLI '' köyü virajlarının çok daha güzel olduğunu söyledim.

İsterseniz gazlamaya çıkabiliriz ?
    Hacilli tabii ki cok daha keyifli. Rampa hairpin en sevdigim. Memnuniyetle bulusup deli opmuscesine protokolu yapalim

Hacili yi hic duymadim.Sj ye hacili olarak mi hitap ediyorsun yoksa "hacili yapariz" diye bir deyim mi var diye dusunup kafam karisti da eheh.
    Hacilli virajlarinin onemli bir kismi Darlik'tan biraz daha yusuf ve teknik istiyor. Ondan bahsetti kardesimiz.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yıllardır duvarımda

https://www.bikeexif.com/bmw-k1200r

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alfa gibi hayvan sürüleri için kullanılan maço tabirleri bir kenara bırakacak olursak, Valkyre Rune tipik motosiklet algısını ters tuz eden, ve şaşırtıcı olarak ta Japon cenahından doğmuş en sıradışı model bence:

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alfa gibi hayvan sürüleri için kullanılan maço tabirleri bir kenara bırakacak olursak, Valkyre Rune tipik motosiklet algısını ters tuz eden, ve şaşırtıcı olarak ta Japon cenahından doğmuş en sıradışı model bence:

https://thumbs.worthpoint.com/zoom/i...b92873892b.jpg
    İnsanlar da toplu/çoğul durumlarda hayvan sürüleri gibi hareket ederler. Kalabalık insan toplulukları içinde sürüyü etkileyen, sürüye yön veren bir alfa erkek muhakkak bulunur. Buna binâen dünya üzerindeki organik toplulukları insan/hayvan diye ayırmak insan canlısına özgü bir yanılsama/kibir diye düşünüyorum.
    espresso ve Thesinner83 bunu beğendiler.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Adinda africa gecen motoru pendik-yalova feribotunda goturup alfa olmakta ne biliyim Bari peri bacalarina falan gideydin de buyuk kanyon diye yutturmaya calisaydin

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanlar da toplu/çoğul durumlarda hayvan sürüleri gibi hareket ederler. Kalabalık insan toplulukları içinde sürüyü etkileyen, sürüye yön veren bir alfa erkek muhakkak bulunur. Buna binâen dünya üzerindeki organik toplulukları insan/hayvan diye ayırmak insan canlısına özgü bir yanılsama/kibir diye düşünüyorum.
    Motosikleti statü sembolü olarak gören kesimin tartışıldığı bir ortamda bayağı tezat olacak yazacaklarım ama, orta okuldan sonra hayvanlardan daha komplike sosyal organizasyonlar oluşturuyoruz ve oluşturmuşuz da.

Geçenlerde de @thedude hayvanların zeki olduğunu iddia ediyordu.

Amacını anlamakta zorlandığım acaip bir insanoğlu nefreti gibi bir şeyler sezinliyorum. İnsanlar dünya üzerindeki diğer tüm canlılara göre zeka yönüyle üstündür, organizasyon yönüyle de benzersizdir. Bunlar şahsi fikir değil, açık seçik gerçekler. Nasıl seyehat ettiğimize bakın. Bir de hayvanlara bakın...

Bununla övünüp kibir yapacak insanlara da hayatlarında başarılar dilerim, çünkü ciddi ihtiyaçları var demektir.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    İlk scrambler'ı yapan, ilk chopper'ı yapan, ilk cafe racer'ı yapan ilk.... (boşlukları doldur) işte sana alfa. Milyonuncusu banttan inmiş aleti kullanan değil, bu türü ortaya çıkarıp onunla mal gibi olmayı göze alarak ortada ilk olarak dolaşandır alfa erkeği. Bu eylemin 2 sonucu vardır. Ya harbi alfa olursun, yada harbi malsındır.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bajaj Pulsar 200ns , 21 ve 22'sinde bende feribottaydım gerekli şartların çoğu tamam.
    Hırbonen bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adinda africa gecen motoru pendik-yalova feribotunda goturup alfa olmakta ne biliyim Bari peri bacalarina falan gideydin de buyuk kanyon diye yutturmaya calisaydin
    ben bu forumu boyle sacma cevaplar verenler oldugu için seviyorum,iyiki varsanız

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayağı komikmiş,yorumlar da oyle

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erkekliği bunlarla ölçüyorsanız hollandada 48 milyar doları ve gemileri olan abi hepinizden delikanlı demektir

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    hırbo yine kuyuya atmış taşı kaçmış :D olsun seviyoruz sensiz sarmıyor forum kazasız belasız sürüşler dilerim africayla ,bu arada harbi siyahı daha seksi bence africanın güzel tercih olmuş
    Hırbonen bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    ben bu forumu boyle sacma cevaplar verenler oldugu için seviyorum,iyiki varsanız

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

bayağı komikmiş,yorumlar da oyle
    Ne demek efenim o sizin sacmaliginiz Normalde cocukluga inip baskilanmis kisiligin kendini gosterme cabasi ve sosyo ekonomik gelismisligin yetersizliginden dogan 16 yasindaki bir cocugun fantezileri diye baglardim ama cok usendim biliyon mu :D

Birde bu nedir arkadas yaw, binmem icin merdiven yanastirmam gerekiyor. Sonumuz Richard Hammond gibi olur valla

https://www.bikesrepublic.com/featured/richard-hammond-short-honda-crf1000l-africa-twin/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek efenim o sizin sacmaliginiz Normalde cocukluga inip baskilanmis kisiligin kendini gosterme cabasi ve sosyo ekonomik gelismisligin yetersizliginden dogan 16 yasindaki bir cocugun fantezileri diye baglardim ama cok usendim biliyon mu :D

https://www.nieuwsmotor.nl/images/mo...matt_black.jpg

Birde bu nedir arkadas yaw, binmem icin merdiven yanastirmam gerekiyor. Sonumuz Richard Hammond gibi olur valla
    Siz hiç minik,cılız alfa gordunuz mu ? Alfa dediğin heybetli olur,uzun olur,iri olur.boşuna africa twin demedik,işi biliyoruz da konusuyoruz kardişim.
    Bundan sonra tavsiyene uyup vapura binmeyeceğim,gercek alfa korfezi dolaşırrr,evet. bunu da yazdım bir kenera.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Siz hiç minik,cılız alfa gordunuz mu ? Alfa dediğin heybetli olur,uzun olur,iri olur.
    ...
    İki kelime: Francis Begbie... ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimmiş diye bakınca hatırladım bu srefsizi.. neyseki kurgusal bir karakter ama tam bir sayko ;)

Her africa kullanan değil africayı böyle kullanan alfadır..

Toni Bou'yu sevsekte bizim alfamız Pol Tarres..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha be hocam nereden aklına geldi Begbie

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Franco unutulur mu yahu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)