Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Budget Motosiklet Kiralama

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Budget motosiklet kiralamaya baslamis, daha once var miydi bilmiyorum. Instagram'da gordum daha sonra web sitesine baktim. Fiyat bilgisi goremedim.

https://www.budget.com.tr/motosiklet-kiralama

Listeye gore sunlar kiralanabiliyor:

R1250GS
    Africa Twin
    F750GS-F850GS
    NC750x
    Forza 250-Xmax 400
    Vespa 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Radyoda denk geldim fiyat listesi istedim fiyatlar epeyce pahalı. Vespa,forza,xmax 1+3 günlük 316 TL Nc ise, 504 TL diye artıyor fiyatlar.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Günlük km sınırlaması yoksa benim gibi sabah çıkıp akşama 750 km yol yapıp dönen adam için mantıklı olabilir Nc ya da Gs kiralamak.
    berkeusta01 bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günlük km sınırlaması yoksa benim gibi sabah çıkıp akşama 750 km yol yapıp dönen adam için mantıklı olabilir Nc ya da Gs kiralamak.
    Elbette var hemde günlük 250 km gez gez bitmez:D f750/850 631 TL. 1250 GS 1325 TL

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    budgetta sınıflandırmayı yapanlar motosiklet sektörünü pek bilmediği için saçma sapan bir sınıflandırma sistemi olmuş allah aşkına bir tane sektörün içindeki adamdan danışmanlık almak çok mu zor ya

forza 250 ile xmax 400 aynı sınıfta. 400 lük kiralayabilecek adamın 250'likle işi ne?
    veya r1250 ve africa twin aynı fiyattayken kaç kişi gidip africa twin kiralar?
    ekonomik sınıfındaki en düşük hacimli motosikleti kiralayanlar genelde acemi olacakken ve bu motosiklet nmax veya pcx olması gerekirken vespa 150 gibi küçük sınıfta egzotik sayılabilecek bir motoru koymayı kim akıl etmiş?

sorular sorular tabi.. tek doğru sınıf comfort sınıfı nc750. bana kalırsa iki sınıf daha eklenmeli 250'lik vitesli sınıfı ve yüksek hacimli maxi scooter sınıfı. ondan sonra otur izle
    gondors1990 ve tommygun bunu beğendiler.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Görece lüks motosikletler, halka hitap etmeye çalışmamış ki. Hedef kitlesine göre seçmiş. İşi genele yaymak için yapılmış bir seçim değil.

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    budgetta sınıflandırmayı yapanlar motosiklet sektörünü pek bilmediği için saçma sapan bir sınıflandırma sistemi olmuş allah aşkına bir tane sektörün içindeki adamdan danışmanlık almak çok mu zor ya

forza 250 ile xmax 400 aynı sınıfta. 400 lük kiralayabilecek adamın 250'likle işi ne?
    veya r1250 ve africa twin aynı fiyattayken kaç kişi gidip africa twin kiralar?
    ekonomik sınıfındaki en düşük hacimli motosikleti kiralayanlar genelde acemi olacakken ve bu motosiklet nmax veya pcx olması gerekirken vespa 150 gibi küçük sınıfta egzotik sayılabilecek bir motoru koymayı kim akıl etmiş?

sorular sorular tabi.. tek doğru sınıf comfort sınıfı nc750. bana kalırsa iki sınıf daha eklenmeli 250'lik vitesli sınıfı ve yüksek hacimli maxi scooter sınıfı. ondan sonra otur izle
    tommygun makul fiyatlara danışmalık hizmeti verirdi diye düşünüyorum

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gondors1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tommygun makul fiyatlara danışmalık hizmeti verirdi diye düşünüyorum
    Ben ne biliyorum ki bana danışsınlar? Şaka bir yana Gs'in de fiyatını 500 küsür TL olarak düşünüp makul demiştim. Fiyat bana tuzlu geldi. Öte yandan ZERO da çok haklı.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Daha önce Avis ile bir denediler motosiklet kiralama işini ama kısa sürdü
    Bakalım bu sefer nasıl sonuçlanacak?

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gondors1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbette var hemde günlük 250 km gez gez bitmez:D f750/850 631 TL. 1250 GS 1325 TL
    Günlük km. sınırı tam bir kandırmaca. Adam gibi yol yapılacaksa fiyatı en az 2 ile çarpmak gerekiyor. Gereksiz riskler üstlenilmesi nedeniyle motosiklet yada araç kiralamam. Gider bir tanıdığımdan isterim. Bir sorun olduğunda da gönül rahatlığı ile yaptırırım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Genelde bu tip çok uluslu, kurumsal organizasyonlar çalışanlarını "bize yeni bir fikir getirin" diye teşvik eder. Haliyle müdürlük isteyen uzman, direktörlük isteyen müdür gibi çalışanlar dünyayı yeniden keşfetmiş gibi ilginç bir fikirle gelir. Bazen bu fikir üst kademede kabul görür ve gerekli değerlendirmelerden sonra "hadi yapalım" denir. Fikri getireni de projeden sorumlu müdür / direktör yaparlar. Hiyerarşide yükselir, maaşı artar. Proje patlarsa hemen o arkadaş ile yollar ayrılır ki 1 seneden önce kimse patladığını anlamaz. Ben Budget'in bu motosiklet kiralama işine girmesinin bu şekilde olduğunu düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler