Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bajaj Servis Bakım Fiyatları - Neden kimse ses çıkarmıyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizimkisi Bir aşk hikayesi değil hocam ekmek köfte hikayesi. Bu paraya 2 kişi binilecek bir japon göster hemen alayım. Benim derdim bajajin dandik servisleri ile. Muhatap olmayacağım için onlarla kafam rahat.
    Domi'den memnun musun? Artıları eksileri nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bir bunlara artık dur desin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2200Km lik Uzun yolun ardından pulsarın 2 kişiye yetmediğine karar verip sattım. 5bin bakımına para vermemek adına 4500de sattım. Bajaj servislerine 1 kuruş vermem yedek parça hariç artık.. Dominar aldım 8k km de 2017. Gücü gayet tatminkar. bundan sonra bakımları kendim yapıyorum miss..

https://i.hizliresim.com/ajc8mpb.jpeg
    https://i.hizliresim.com/rnn7fea.jpeg
    https://i.hizliresim.com/iq1rpbf.jpg
    2 kişiye yetmeyen pulsarı satıp tek kişi dominar alınması bana biraz ilginç geldi

2 makinayıda kullandım bende tecrübem var dominar tek kişilik bir motor olarak görüyorum

artçı ile beraber çok rahatsız edici gücü evet iyi ama kendimden pay biçerek söylemek istiyorum.

arkaya oturunca kabağın yarısı dışarda kalıyomuş gibi hissediyorum .

Hayırlı olsun ..

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Garanti var gidiyorsunuz da bir şey olunca kullanıcı hatası deyip parasını alıyorlar Bence boşuna servise gidiyorsunuz dışarıda yaptırın

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    13 senedir motosiklet kullanıyorum, bir defa bile bakım için ustaya gitmedim. biraz eliniz anahtar tutsun, bişey bilmiyorsan bile aç youtube tonlarca video var aç izle yap!

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2021 modeli var, genel anlamda memnunum ama ufak tefek problemleri var. Mesela 1200 KM de iki kere başıma geldi 3. vitesten 2. vitese geçerken debriyaja basınca stop ediyor. Bazen ilk çalıştırmada marş almıyor, ikinci kere basınca çalışıyor. Servise sorunca 2000 KM'den sonra düzelir deyip geçiştiriyor. Bilemiyorum artık. Bu stop etme sorununu yaşayan Facebookta bir çok kişi gördüm, hatta grup kurmuşlar çözüm bekliyorlar kuralkandan.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 senedir motosiklet kullanıyorum, bir defa bile bakım için ustaya gitmedim. biraz eliniz anahtar tutsun, bişey bilmiyorsan bile aç youtube tonlarca video var aç izle yap!
    Yav hocam garantili motorun bakımını nereye kendın yapıyorsun ? seve seve götüreceksin servise. 15 motor geçmiştir elimden sadece 2si sıfırdı onlar hariç hep kendim yaptım her türlü bakımını. dominarı yıne kendım yapacağım.

Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir bunlara artık dur desin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

2 kişiye yetmeyen pulsarı satıp tek kişi dominar alınması bana biraz ilginç geldi

2 makinayıda kullandım bende tecrübem var dominar tek kişilik bir motor olarak görüyorum

artçı ile beraber çok rahatsız edici gücü evet iyi ama kendimden pay biçerek söylemek istiyorum.

arkaya oturunca kabağın yarısı dışarda kalıyomuş gibi hissediyorum .

Hayırlı olsun ..
    Tam olarak anlamadım söylemek istediğini hocam. Biraz net yazarsan fena olmaz pulsar heralde yetmıyordu 2 kişi ile. domi gayet tatminkar. eşim için artçı bölümü yeterli , pulsardan büyük ve rahat. sorun ne bunda anlayamadım

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsara göre baya torklu. son hız olarak 2 kişi 169a kadar çıkabildim ancak 140ta stabil dağ bayır gidiyor ki istediğimde bu zaten. bugün bakımlarını yapıcam haftasonu uzun yol bir kampa gidicez bakalım anlarız tam olarak.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler